kahve falında arapça harfler

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Şimdi böyle aniden gelen bi sinyal ile sagirlasan kulagim yuksek basınçla cok tiz sinyal sesleri ve sanki o an ne oluyor biliyor musun hani sahne desin tam mikrofonla konusacaksan yuksek bi sessizlik o an oluyor
Duyulan ses matris sesi olabilir. Konuyu fazla açamam, yanlış anlaşılmaya ve hatta anlaşılmamaya müsait. Araştırın. Hemen her şeyi yalnızca varlık diye nitelemek bana doğru gelmiyor. Varlıklara inanmadığım için değil, doğduğumdan beri deneyimlediğim için.

Absoluta'nın bahsettiği ev ruhunu da deneyimlemiş biriyim. Onu da araştırın.
İpin ucunu tutarsanız devamı gelir.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Duyulan ses matris sesi olabilir. Konuyu fazla açamam, yanlış anlaşılmaya ve hatta anlaşılmamaya müsait. Araştırın. Hemen her şeyi yalnızca varlık diye nitelemek bana doğru gelmiyor. Varlıklara inanmadığım için değil, doğduğumdan beri deneyimlediğim için.

Absoluta'nın bahsettiği ev ruhunu da deneyimlemiş biriyim. Onu da araştırın.
İpin ucunu tutarsanız devamı gelir.
Teşekkürler, arastiricam

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Manyetik mi ? Çınlama diye tabir ettiğiniz boğuk manyetik bir ses mi ?
Çok ince tiz bi sinyal ile beraber yüksek bir basınç o sırada devasa kapının açılması gibi bir ses , o an sanki biri tiyatro salonu bomboş biri mikrofon da konusacak öyle derin bi sessizlik
Anlatmak çok zor ya , manyetik bir ses mi bilemedim yani manyetik ses nasıl oluyor onu bilmiyorum

dolf

Kayıtlı Üye
Sen ironi yaptın da ben yine de alaka kurayım ama:

Çin işi de olabilir. Çindeki bazı hapishanelerde yüksek gerilim hatları kuruluyor ve azılı mahkumların kendilerini sürekli bitkin, halsiz, yorgun hissetmeleri sağlanıyor.

Beyni bloke eden hersey cin iși olacak diye bișey de yok. İnsan yapımı frekanslar yayan aletler de beyin dalgalarını bloklayabiliyor, hatta fikir așılayabiliyor. Nöro-Manyetik terör çoktandır var zaten. Çin bu teknolojilere en muhtaç ülke çünkü superguc olmaya hazırlanıyor. Hiçbir superguc azınlıklarını ihmal etmez. Kontrol eder.

Ayette vesvese getiriciler cinlerden de olur insanlardan da diyor. Nas suresinde. Demek insan eli ile de beyinleri istila etmek mümkün.
ben boyle seyler yasiyor olabilecgimden her zaman suphelendim, cunku yakinimda bu konu uzerinde suphe uyandiracak biri vardi. insan bu elektriksel titresimleri derisinde hissedebilir mi? psisik bir gucle teknoloji bilgisini birlestirmis olabilir.