kahve falında arapça harfler

Retro

Kayıtlı Üye
56k modem çınlaması varsa kulakta sıkıntı.

Bakınız :

Şifreni ele geçirmeye, bağlantı koridoru açmaya, frekansları bağdaștırmaya çalışıyorlar demektir. Dijital sesin beyindeki yorumu budur.

Böylece beynin bu çınlamalar üzerinden sürekli meşgul edilecek demektir. Bir süre sonra çınlama tamamen kesilebilir de. Elnoranın dediği gibi radyo cızırtısı kalmaz ise, en doğru frekanslar zaten artık eșleșmiș demektir. En doğru frekans eșleșemedigi için zaten bu istila girişimini algılayıp şeytandan Allaha sığınabiliyoruz, Felak nas okursuz. Kalkışma esnasında duruma uyandığımız için.

Ama frekanslar tam eșleștiginde, içten fethedildik demektir :

O andan sonra tüm vesveselere, gece terörüne, ani öfke patlamalarına, self kontrol kaybına, iç bunalımlarına, ailenden birine düşman kesilmeye kendini hazırla yani. Savaş iç aleminde devam edecek demektir. Çünkü hayatının sonuna kadar korunma yapman ve uyanık (bilinçli) kalman gerektiğini öğrenmen için istila edildin ve bu deneyimin içinde sağlam çıkabilmen için mekanizmayı çözmen yani ilim öğrenmenin de önemini anladın.

Son düzenleme:

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı

Bakınız :

Şifreni ele geçirmeye, bağlantı koridoru açmaya, frekansları bağdaștırmaya çalışıyorlar demektir. Dijital sesin beyindeki yorumu budur.

Böylece beynin bu çınlamalar üzerinden sürekli meşgul edilecek demektir. Bir süre sonra çınlama tamamen kesilebilir de. Elnoranın dediği gibi radyo cızırtılı kalmaz ise, en doğru frekanslar zaten artık eslesmis demektir. En doğru frekans eșleșemedigi için zaten bu istila girişimini algılayıp şeytandan Allaha sığınır ve Felak nas okursun. Kalkışma esnasında duruma uyandığın için.

Ama frekanslar tam eșleștiginde, içten fethedildin demek
Mkultra telegram beyin kontrol felan mı bu? Zira cin işine değil de Çin işine benziyor sanki..

Retro

Kayıtlı Üye
Mkultra telegram beyin kontrol felan mı bu? Zira cin işine değil de Çin işine benziyor sanki..

Sen ironi yaptın da ben yine de alaka kurayım ama:

Çin işi de olabilir. Çindeki bazı hapishanelerde yüksek gerilim hatları kuruluyor ve azılı mahkumların kendilerini sürekli bitkin, halsiz, yorgun hissetmeleri sağlanıyor.

Beyni bloke eden hersey cin iși olacak diye bișey de yok. İnsan yapımı frekanslar yayan aletler de beyin dalgalarını bloklayabiliyor, hatta fikir așılayabiliyor. Nöro-Manyetik terör çoktandır var zaten. Çin bu teknolojilere en muhtaç ülke çünkü superguc olmaya hazırlanıyor. Hiçbir superguc azınlıklarını ihmal etmez. Kontrol eder.

Ayette vesvese getiriciler cinlerden de olur insanlardan da diyor. Nas suresinde. Demek insan eli ile de beyinleri istila etmek mümkün.

Son düzenleme:

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan

Bakınız :

Böylece beynin bu çınlamalar üzerinden sürekli meşgul edilecek demektir. Bir süre sonra çınlama tamamen kesilebilir de. Elnoranın dediği gibi radyo cızırtısı kalmaz ise, en doğru frekanslar zaten artık eșleșmiș demektir. En doğru frekans eșleșemedigi için zaten bu istila girişimini algılayıp şeytandan Allaha sığınabiliyoruz, Felak nas okursuz. Kalkışma esnasında duruma uyandığımız için.

Ama frekanslar tam eșleștiginde, içten fethedildik demektir :

O andan sonra tüm vesveselere, gece terörüne, ani öfke patlamalarına, self kontrol kaybına, iç bunalımlarına, ailenden birine düşman kesilmeye kendini hazırla yani. Savaş iç aleminde devam edecek demektir. Çünkü hayatının sonuna kadar koruma yapmak ve uyanık kalmak gerektiğini öğrenmen için istila edildin ve bu deneyimin içinde çıkabilmen için mekanizmayı çözmen yani ilim öğrenmen de gerekecektir.
Bu videodaki gibi sesler duymuyorum
Şimdi böyle aniden gelen bi sinyal ile sagirlasan kulagim yuksek basınçla cok tiz sinyal sesleri ve sanki o an ne oluyor biliyor musun hani sahne desin tam mikrofonla konusacaksan yuksek bi sessizlik o an oluyor
Anlatmak cok zor boyle seyleri
Çınlama gibi eskiden kisa sürüyordu bu olay simdi biraz daha uzun
Nadiren uğultu

Alakan

Kayıtlı Üye
Eskiden işitebilirdim artık işitemiyorum. Duyamamaya başladığımda bende de bu çınlama olayı baş gösterdi. Demek ki bazen var olan ayar da kaçabiliyor. Hem Absoluta'nın hem Retro'nun yorumuna katılıyorum. Yalnız fethedilme kısmı bana biraz abartı ve göz korkutucu geliyor. Ben o deneyimlerimi tekrar yaşamak isterdim, istiyorum. Hayatımda farklı açılımlar yaşamıştım. Telefonda bizi her arayan dolandırıcı olmuyor.

Bu deneyimlerle alakalı bir başlık açılsa ve orada tartışsak keşke. Bu şekilde farklı konuların altında hem bilgiler parça parça oluyor hem de konuyla alakasız konuşmalara dönüyor. Urum'un gazabına uğramaktan korkuyorum.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Eskiden işitebilirdim artık işitemiyorum. Duyamamaya başladığımda bende de bu çınlama olayı baş gösterdi. Demek ki bazen var olan ayar da kaçabiliyor. Hem Absoluta'nın hem Retro'nun yorumuna katılıyorum. Yalnız fethedilme kısmı bana biraz abartı ve göz korkutucu geliyor. Ben o deneyimlerimi tekrar yaşamak isterdim, istiyorum. Hayatımda farklı açılımlar yaşamıştım. Telefonda bizi her arayan dolandırıcı olmuyor.

Bu deneyimlerle alakalı bir başlık açılsa ve orada tartışsak keşke. Bu şekilde farklı konuların altında hem bilgiler parça parça oluyor hem de konuyla alakasız konuşmalara dönüyor. Urum'un gazabına uğramaktan korkuyorum.
Ya ben doğduğumdan beri yaşıyorum görüyorum da bu kulak son zamanlar arttı işte onu merak ettim sorayım dedim ama @Retro nun yorumu içimi kararttı bi an . Fethetmek ailemden birine düşman bu yorumunla beni 0-1 başlattın retro. Böyle yaklasmamalisin

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
En doğru frekans eșleșemedigi için zaten bu istila girişimini algılayıp şeytandan Allaha sığınabiliyoruz, Felak nas okursuz.
Bakara 102 ( deneyimle sabit )
Aşırı yalnız ve çaresiz hissedildiğinde Duha ( deneyimle sabit )
Korkuyu ve karanlığı dağıtır.

Denemek isteyenlere fikir olsun.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Yuh. Sen de mi
😀

Parapsikoloji sitesinde işler korkunçlu ve karanlık olur. *Adams ailesi yıldırımları*

Korkacak bisey yok. Ben varım. Retro içindeki katalizör olmak için var. 🦸
Valla çok korkunç şeyler yaşadım anlatsam dağ olur ama böyle cümleler sevmiyorum pek zihin güçlüyse her türlü galip gelirsin benim fikrim bu
Evet iyi ki varsın

Alakan

Kayıtlı Üye
Ya ben doğduğumdan beri yaşıyorum görüyorum da bu kulak son zamanlar arttı işte onu merak ettim sorayım dedim ama @Retro nun yorumu içimi kararttı bi an . Fethetmek ailemden birine düşman bu yorumunla beni 0-1 başlattın retro. Böyle yaklasmamalisin
Şimdi biz burada ne desek boş. Kendi deneyimlerinizi anlamlandıracak olan sizsiniz. Yanlış anlamayın belki rahatsızsınız ve biz bunu bilemeyiz. Burada yapacağımız bir yorum sizi tetikleyebilir veya hasta değilsiniz böyle bir deneyim yaşıyorsunuz olumsuz bir yorum deneyimi sınırlandırabilir. Varlığa sorunu da bu yüzden söylemiştim size. Ne yaşadığınızı en iyi siz bilirsiniz. Bizim buradan söylediklerimiz farazi konuşmaların ötesine geçemez.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Şimdi biz burada ne desek boş. Kendi deneyimlerinizi anlamlandıracak olan sizsiniz. Yanlış anlamayın belki rahatsızsınız ve biz bunu bilemeyiz. Burada yapacağımız bir yorum sizi tetikleyebilir veya hasta değilsiniz böyle bir deneyim yaşıyorsunuz olumsuz bir yorum deneyimi sınırlandırabilir. Varlığa sorunu da bu yüzden söylemiştim size. Ne yaşadığınızı en iyi siz bilirsiniz. Bizim buradan söylediklerimiz farazi konuşmaların ötesine geçemez.
Yok bilgili insanlar söylesin ben kendi zihnim de ölçüp tartıp anlam ekliyorum ya da eklemiyorum
Çok şükür rahatsız değilim
Ne gördüğümü ne duyduğumu iyi biliyorum