Kafaya takma

• Konbuyu başlatan Üye silindi 67799
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 67799

Merhaba arkadaşlar geçmişten kötü bir anı hep aklıma geliyor küçük bir olay hatırlatmaya yetiyor bu anı yı unutmanın bir yolu varmı meditasyon dua gibi

Impulse

Kayıtlı Üye
Bu dediğinizi yaşamayan insan yoktur.
Çünkü hepimizin hataları, pişmanlıkları olur/olacaktır. Kimi zaman başkası kimi zaman bizatihi kendimiz buna sebep olmuşuzdur.
Takıntı haline getirilmediğinde beyin yaşantıyı ve yahut duyulan, hissedilen duyguları bir şekilde içsel olarak bastırma yolunu seçer, kısmen başarılı olurda. Bu süreçte beyninize destek olursanız yani tetikleyicilerden uzak durarak ya da yoğunluk katsayınızı artırarak bir şekilde hatırlatmazsanız başarılı olursunuz. Ama üzerinize düşen görevi yapmazsanız beyin tekrara düşer ve yine olan size olur.
İradeli olunmalı en önemlisi de hayatınızdaki boşlukları doldurmalı.

Ü

Üye silindi 58480

Düşünce olmayın.
Siz düşünce olmayı basarabiliyorsunuz. Bu ds anca ezoterik öğrettilerde ve zikirde ișe yarar.

Düşüncelerinizi pasif gözlemci olarak ele alın.

Dış alem gözlemciye göre elektronları ya tersten ya düzden yönetir. Pasif gözlemci olabilirseniz Șirk denen parçaya değil, Tevhid denen bütünün akışını yakalarsınız.

Bütün ise iyisiyle kötüsüyle tam dengeli ve kesintisiz akış demektir. Yaşadığınız kötü olayın dengeleyeni olan iyi olay ancak bütünün dansını görmekle sonuç verir.

Ü

Üye silindi 67799

Düşünce olmayın.
Siz düşünce olmayı basarabiliyorsunuz. Bu ds anca ezoterik öğrettilerde ve zikirde ișe yarar.

Düşüncelerinizi pasif gözlemci olarak ele alın.

Dış alem gözlemciye göre elektronları ya tersten ya düzden yönetir. Pasif gözlemci olabilirseniz Șirk denen parçaya değil, Tevhid denen bütünün akışını yakalarsınız.

Bütün ise iyisiyle kötüsüyle tam dengeli ve kesintisiz akış demektir. Yaşadığınız kötü olayın dengeleyeni olan iyi olay ancak bütünün dansını görmekle sonuç verir.
Teşekkür ederim sizin yazdıklarınızı çok zor anlıyorum sanırım egitim seviyesiyle ilgili

• Beğendim
Tepkiler: dgo

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
161
Görüntüleme
3K
Üye silindi 76175
Ü
Cevaplar
0