Ilk defa cin çağiracağim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Sevgili deramduality haklısın ama bu yol onun kaderinde varsa er geç girer. Belki de tam da bu uyarıları ve riskleri bilmesi de gerekiyordur bu yola girerken belki oturup bunu neden yapıyorum muhasebesini yapması da gerkiyordur. Zira baksanıza kendisi sınavlardan geçmek için cin çağırmayı düşünüyor. O oyun diyor ama kader değil verdiği cevap bu benim doğam bu benim yolum bu benim kaçınılmazım değil verdiği cevap bana sınav sorularını fasıldarlar mı? Yani kaderi mi değil mi bilemeyiz ama bilinçsiz olduğu aşikar.

İyi forumlar

baltor90

Kayıtlı Üye
öncelikle gereken korumaları yapmalısın. temiz bir yer olursa ve başlamadan önce fatiha okursan iyi olur. karia suresi 5 defa, zilzal suresi 8 defa (eştatel kelimesini 3 defa tekrarla) ,lehep suresi 5 defa, kureyş suresi 5 defa ve fil suresi 5 defa okunarak yapılan çağrıyı tavsiye ederim. tabi yine karanlık bir ortamda olsan iyi olur. ve tabi yine daveti nasıl dağıtacağını öğrenmelisin. saygılarımla

FURKAN MELEK

Banlı Kullanıcı
Sevgili deramduality haklısın ama bu yol onun kaderinde varsa er geç girer. Belki de tam da bu uyarıları ve riskleri bilmesi de gerekiyordur bu yola girerken belki oturup bunu neden yapıyorum muhasebesini yapması da gerkiyordur. Zira baksanıza kendisi sınavlardan geçmek için cin çağırmayı düşünüyor. O oyun diyor ama kader değil verdiği cevap bu benim doğam bu benim yolum bu benim kaçınılmazım değil verdiği cevap bana sınav sorularını fasıldarlar mı? Yani kaderi mi değil mi bilemeyiz ama bilinçsiz olduğu aşikar.

İyi forumlar

ben cinci vs. olmak istemiyorum. yani kaçınılmazım kaderim falan deil. sadece bi kere çağırıp merakımı gidermek istiyorum. zaten gitmezseler nasıl dagıtacagımı falan biliorum

Katarina

Kayıtlı Üye
Sevgili Furkan,

''zaten gitmezseler nasıl dagıtacagımı falan biliorum'' demişsiziniz :)

Bu konudan çok arkadaşımız muzdarip.Hatta şöyle ki her gün bir konu açılıyor. :)

Sevgiyle kalın...

Bizleri de bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...