Lucid rüya ve zaman problemine çözüm var mı?

Talgaran

Kayıtlı Üye
Geçen gün lucid rüya gördüm. İlk defa bu kadar profosyonel bir şekilde rüyayı yönettim. Hatta tam uyanacak gibi olduğumu hissettim yatağımı falan hissettim rüyayı oluruna bırakıp tekrar kontrolü ele aldım.

Bu süreyi uzatmak mümkün mü aceba? Daha öncede lucid görüyodum ama bu bambaşkaydı. Tabiri caizse tanrı gibiydim.

Talgaran

Kayıtlı Üye
Öyle zaten. Orası sizin yarattığınız bir gerçeklik. Oranın tanrısı sizsiniz.
Bu süreyi uzatmak ve biraz daha berrak hale getirmek mümkün olabilir mi? Mesela bir uyku ilacı var rüyayı tamamen berrak yapıyor hatta o kadar berrak yapıyor ki rüyamda elim kesilmişti uyandığımda elim acıyordu.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu süreyi uzatmak ve biraz daha berrak hale getirmek mümkün olabilir mi? Mesela bir uyku ilacı var rüyayı tamamen berrak yapıyor hatta o kadar berrak yapıyor ki rüyamda elim kesilmişti uyandığımda elim acıyordu.
Rüya berraklığı ayarlayan sizsiniz.
Uzatma konusunda, enerjiniz neye yetiyorsa o kadar.

Talgaran

Kayıtlı Üye
Rüya berraklığı ayarlayan sizsiniz.
Uzatma konusunda, enerjiniz neye yetiyorsa o kadar.
Hocam sanki daha çok yetecek gibi ama vücut uyandırıyor gibi. Mesela hem rüyada hemde yatakta olduğumu hissettim kontrolü bıraktım rüyaya dönünce tekrar kontrol ettim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Hocam sanki daha çok yetecek gibi ama vücut uyandırıyor gibi. Mesela hem rüyada hemde yatakta olduğumu hissettim kontrolü bıraktım rüyaya dönünce tekrar kontrol ettim.
Uzun bir maraton koştuğunuz farz edin. Çok yoruldugunuzu hissettiğiniz zaman, durmayıp te, bayılana kadar koşabilirsiniz. Ama gereği yok. Sağlığınız kötü etkilenir çünkü. Umarım anlatabilmistim.