Ilk defa cin çağiracağim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lost66

Banlı Kullanıcı
Bak arkdaşın biriside bi konu açmış ifrit musallat olmuş kurtulmaya çalışyıo. Arkadaş canınla ödeyebilirsin öyle söyleyim sana çocuk oyuncağı değil bu işler.!Zaten manevi yönü yüksek kişilerin bazıları çağırıyo oda sohbet için müslüman. Ama normal acemilere genelde gelen kafir. Yapmayın böyle şeyler.!

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Oldu sanki bana kahvehaneden çaycı çırağı çağrıyo :) Ne adamlar var ya arkdaş! Arkdaşım imzanı okudumda. Çok mantıklı sana söylenecek söz. Ne yapacan cini. Korkuyosun işte korkmuyorum deme o odada kalınca ,bide cin gelirse kalpten gidersin. Ha kalp krizi geçirir ölürsen kurtuldun. Yaşarsan cin dirlik vermez sana. Onuda deyim bikere korkman dönülmez bi hata eder. O yüzden hiç deneme derim. Bak negüzel elin ayağın tutuyo hayatın akışında gidiyo,madem bi bela arıyosun git kavga et ondan daha iyice hiç değilse gece rahat uyun :) Eminim çağırdıktan sonra siteye açacağın konu başlığı musallat oldu gitmiyo ne yapacam ? diyeceksin. Olurda bende okursam körmü çağırmasaydın derim!! Musallatı kötü olur uyutmaz gece,sürekli içinde titreme,ne yapacanki cini eğer aklında şöyle bişey varsa,cinim olursa güçlü olurum herşeyi kaldırırım,herkesi döverim dersen yanlış dersin biri bi besmele çeker küt kalırısn :):) bu işin şakasıydıda ciddi derecede bela bi iş.!

Cinim olsun,herşeyi kaldırırım ,şunu ederim gibi fazla uyanık ve
çıkarcı insanların sonu hiç iyi olmuyor.

Çünkü herşeyin aslı niyettir.
Niyeti kötü olana varlığın da kötüsü gelir elbet.

Bir çeşit ilahi adalet durumu oluyor.

Ama ben zaten forumumuzdaki üyelerimizin bu konuda
bilinçli ve iyi niyetli kişiler olduğu görüşündeyim.

Saf duygularla yaklaşınca onlar da size iyi davranır zaten.

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Ailenize büyüklerinize danıştınız mı? Bir danışın hele annenize açık seçik tüm ayrıntılarıyla yapmak istediğiniz şeyi anlatın bakalım? Ne diyecek. Hakkınızda hayırlısı olsun.

demonic

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben cin çağıracağım. Daha önce hiç çağırmadım tecrübem yok ve birazcık ta korkuyorum. Anca internetten edindiğim bilgiler var. sizce nasıl çağırmalı nasıl konuşmalıyım.

eğer çevrenizde tecrübeli kişiler varsa onlardan yardım isteyin,denize açılmadan önce yüzme öğrenin ancak yüzmeyi öğretecek yoksada kendi kendinize öğrenin...aman dikkat boğulmayın! Şimdiden başarılar...

FURKAN MELEK

Banlı Kullanıcı
eğer çevrenizde tecrübeli kişiler varsa onlardan yardım isteyin,denize açılmadan önce yüzme öğrenin ancak yüzmeyi öğretecek yoksada kendi kendinize öğrenin...aman dikkat boğulmayın! Şimdiden başarılar...

çevremde tecrübeli kişi olarak amcam var çok bilgili bir imamdır ve her türlü muska nasıl yapılır bilir biraz yaşlı bir adam çocuklugundan beri bu tür ilimleri okumuş. ama amcama cin konusunu açınca pek benimsemiyo
hanginizin sorusunu yanıtlayacamı şaşırdım hepiniz farklı bir soru sormuşsunuz ben şöyle bir genel yanıt vereyim

cini çağıracak olmamın sebebi bazı bilmediklerimi öğrenmem ve bu işe çok ilgi duymamdır.
çağırmak için kullanacağım yöntem ise şu linkteki yöntemdir =>

Müslüman Cin Çaðýrma Ve Daðýtma

cinlere çocuklugumdan beri merak salmışımdır.
internetten çok geniş kapsamlı araştırma yaptım cinlerle ilgili.
bende bi çagırayım dedim. ha bu arada bir sorum var: bir cinle bir insan normal arkadaş gibi (yanlış anlamayın yani) arkadaş olabilirmi ve olursa istedikleri zaman konuşabilirlermi.
diyelim ki bir cinle arkadaş oldum bana gireceğim sınavda veya herhangi bir yazılıda yardım etmesini istedim. sınav esnasında bize dogru cevapları fısıldayabilirmi (telepatik yani). Aslında aklımda merak ettiğim ve cevabıunı internette bulamadığım sorular var ama hepsini yazamam. cevaplarınız için şimdiden tesekkürler

Katarina

Kayıtlı Üye
çevremde tecrübeli kişi olarak amcam var çok bilgili bir imamdır ve her türlü muska nasıl yapılır bilir biraz yaşlı bir adam çocuklugundan beri bu tür ilimleri okumuş. ama amcama cin konusunu açınca pek benimsemiyo
hanginizin sorusunu yanıtlayacamı şaşırdım hepiniz farklı bir soru sormuşsunuz ben şöyle bir genel yanıt vereyim

cini çağıracak olmamın sebebi bazı bilmediklerimi öğrenmem ve bu işe çok ilgi duymamdır.

M�sl�man Cin �a��rma Ve Da��tma

bende bi çagırayım dedim. ha bu arada bir sorum var: bir cinle bir insan normal arkadaş gibi (yanlış anlamayın yani) arkadaş olabilirmi ve olursa istedikleri zaman konuşabilirlermi.
diyelim ki bir cinle arkadaş oldum bana gireceğim sınavda veya herhangi bir yazılıda yardım etmesini istedim. sınav esnasında bize dogru cevapları fısıldayabilirmi (telepatik yani). Aslında aklımda merak ettiğim ve cevabıunı internette bulamadığım sorular var ama hepsini yazamam. cevaplarınız için şimdiden tesekkürler

Sevgili furkan;

Anladım..Sizde Ben'de bir çağırayım demişsiniz..Tabi bir de siz çağırın.
Şimdi siz bu cin arkadaşları çocukluk dostunuz falan sandınız.
Size sınav esnasında olsun,gerek uyumaya çalışırken olsun;gerekse günlük hayatınızda çok güzel şeyler fısıldarlar size.
Doğru cevaplar mı değil mi size verdikleri daha sonrasında görürsünüz.

gizliyim

Kayıtlı Üye
Eveet, bu ne anlama geliyor biz site sakinleri icin :))) yakinda "arkadaslar musallat oldu lütfen yardimmmmmmm" diye bir konu basligi bizi bekliyor, simdiden tecrübeli arkadaslari göreve bekliyorum..

Kolay gelsin, bol sans..

gümüş

Kayıtlı Üye

M�sl�man Cin �a��rma Ve Da��tma

Merak kediyi öldürür diye bir laf var.Yani gene siz bilirsiniz de oturup kopya hazırlasanız o ürktüğünüz soruların neredeyse tamamının cevabına erersiniz bence, laf olsun diye söylemiyorum, tecrübe :D

Çağır ya da çağırma asla söylemek istemem, bu benim problemim değil ama genel mantıkla şunu düşünmenizi rica edeceğim.

Bu, anladığıma kadar paylaşım sitesinde arkadaş ekle sonra beğenmedim çıkar gibi basit bir olay değil. Hem siz etkileneceksiniz, hem de ne kadar kayıtlara girmediyse de çağırdığınız varlık etkilenecek. Bedel bence o noktada başlıyor olmalı ama bilmiyorum, bu benim yorum. İnsanlarla sağlıklı iletişimde saygılı olmak baş şarttır, varlıkların da aynı saygıyı hak ettiklerine inanıyorum. Çağırmak istiyorsanız çağırın ama çağırma nedeniniz sağlam bir temele otursun evvela. Kopya versin demek pek sağlıklı bir neden değil :) Yine de siz bilirsiniz ;)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Sınıf geçmek için cin çağırmak :D çok mantıklı Sınavmış...

Marrok

Kayıtlı Üye
Öncelikle onlar senin kölen değil ki istediğinde çağırasın her istediğini yaptırasın.Ki diyelim senin istediğin gibi oldu bunun karşılığını ödeyebilecekmisin? Onlar ne isterse yapabilecekmisin? Bi sınav için veya bi bilgi için veya herhangi birşey için böyle şeyleri göze almaya değer mi? Sen ne kadar iyi tanıdığın bilgili tanıdığın olursa olsun güvenme derim ben sana el elden üstündür öyle bir varlık gelir ki şansına kurtulmaya ne imam amcan yeter nede başka biri bu çok tehlikeli bi kumar.Ha illa bu ilime meraklıyım diyosan oku öğren ama uygulama sonuçları ağır olur.Tabi bunlar benim şahsi düşünce ve tavsiyelerim ama yinede dikkate almanı öneririm..

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Onlarla arkadaş olabilirsiniz.
Onlarla istediğiniz zaman iletişime de geçebilirsiniz.
Bu kısımlarda sorun yok.

Ama devamında bahsettiğiniz sınavda yardım,
bilgisel yardım , vs vs olası şeyler alışveriş
kısmına girer.

Alışverişlerde ise adı üzerinde;
birşeye karşılık onun isteyeceği bir ödül vermek demektir.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Arkadaşlar ben cin çağıracağım. Daha önce hiç çağırmadım tecrübem yok ve birazcık ta korkuyorum. Anca internetten edindiğim bilgiler var. sizce nasıl çağırmalı nasıl konuşmalıyım.

Sakın deneme....!!

bu konuda yeterli bilgiye sahip değilsin belki çağırabilirsin ama bu işte kendini tahassun duası ile koruma altına alman gereklidir birde bunun dağıtılması ve geri gönderilmesi var eğer bunları bilmiyorsan sakın deneme,bazı şeylerin denemesi bile tehlikelidir bu iş oyuncak değildir...

FURKAN MELEK

Banlı Kullanıcı
anlaşıldı ben en iyisi diğer alemi hayatıma hiç karıştırmadan devam edeyim.
bide bişey soracam: cinci hocaların bir grup cini oluyomuş ve bu hoca bu grubu yönetiyormuş. bu nasıl oluyor yani cinler neden çıkarları olmadan insanlara çalışsın ki
???????

FURKAN MELEK

Banlı Kullanıcı
Onlarla arkadaş olabilirsiniz.
Onlarla istediğiniz zaman iletişime de geçebilirsiniz.
Bu kısımlarda sorun yok.

Ama devamında bahsettiğiniz sınavda yardım,
bilgisel yardım , vs vs olası şeyler alışveriş
kısmına girer.

Alışverişlerde ise adı üzerinde;
birşeye karşılık onun isteyeceği bir ödül vermek demektir.
ne gibi mesela. para isteyecek degiller :)

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
KULA BELA GELMEZ HAK YAZMADIKÇA, HAK BELA VERMEZ KUL AZMADIKÇA

Çok güzel imza konunuza uyuyor , çağırcaksanız çağırın sonuçta sizi etkileyecek bir durum bizler sadece uyardık. Para isteyecek değiller ya diyorsunuz siz çağıracak kadar cesaretli değilsiniz olsanız bu konuyu açmak yerine bu konu üzerine açılmış konuları okur birini denerdiniz. Dalga geçmeyi bırakın artık. Yaşınız kaç çok merak ettim ki onların sınavlarınızda yardımcı olacağını düşünüyorsunuz bu işi herkes yapamaz. Yapın ve şaşırtın bizi. Bunca üyenin yorumunu aldınız daha ne bekliyorsunuz?

vermud

Kayıtlı Üye
bence yap bir yaa bakalım noluyor :) sonrada buraya yaz deneyimlerini.

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
FURKAN MELEK isimli Üyeden Alıntı
ne gibi mesela. para isteyecek degiller :)

A benim güzel evladım diyeceğim olmaYacak, çocuğum diyeceğim olmayacak. Malum kurallar. Şimdi bakınız Sn FURKAN MELEK. Kaç gün oldu sorunuz açalı. Ve onca insan Sevgili üye yapmayın sizin için iyi değil gibilerinden türlü söylemlerele uyarıyorlar. Ama siz hala "ne isteyecekler" diyebiliyorsunuz. Bu kadar tecrübeli bilgili insan burada ve kıymet verip sorunuzu bıkmadan cevaplıyorlar.

Bu kuru inatla bu kadar uyarıya rağmen diretiyorsunuz. Dersler imtihanlar çalışılarak kazanılır. Diğer boyuttan gelen kopyalarla değil.

Merakımdan soruyorum yaşamınızda herşey süper de bir dert mi istiyorsunuz ALLAHTAN?

ALLAHIM doğru yolu cümlesine nasip et.

Size iyi forumlar Sn FURKAN MELEK. Sevgilerimle...

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Üyelerin konuyu açan kişiyi vicdani olarak uyarmak istemesini anlayabiliyorum.

Ama ya bu kişi bu işte büyük yerlere gelerek, pekçok kişiye yardım edicek,
pekçok musallat olayını çözecek büyük bir üstat olacaksa.

Eğer kaderinde bu varsa; bir kişiyi kurtarır.
Bin kişinin yardımsız kalmasına neden de olabilirsiniz.

Yani bu kişi ilerde 3 kişiye dahi yardım etse;
Şuan vazgeçerse bu 3 kişinin vebali vazgeçirenlerin boynuna kalır.

Bir yere gelmiş büyük üstatlar da vazgeçirilmek istendi.
İşlerini yaparken de baskıya uğradı. Ama vazgeçmediler.

Kaldı ki; dileyen dilediğini yapar.
Kişi seçimlerinde özgürdür. Hesabı da ona.

Yani özetle diyorum ki; bırakalım istediğini yapsın.

Nasılsa sevabı da günahı da; faydası da sevabı da onun olacak.
Alacağı sorumluluk yaşayacakları gene onun olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...