Ikna etmek

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Merhaba herkese. Başlıktan da anlaşılmak üzere ben birisini bir konuda ikna etmek istiyorum. Konu ise bilgisayar programlamasında kullanılan bir kodlama aracını satın almak istemem... Lakin kişi bana satmamaktadır (bkz. başkalarına satıyor.)... Kişinin gerçek adını bilmiyorum. Arap olduğunu biliyorum.
Anne adına göre niyetlenmesi de zaten Hz. Havva'dan doğma diye niyetlenebildiğimizi hatırlamaktayım... Acaba o kişiyi nasıl ikna edebilirim?

Eğer gereksiz bir konu, cevabı varsa yazarsa arkadaşlarımız ve/veya moderatörlerimiz memnun olurum. Saygılar.

Se4nh4x =.="

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Ricam, herhangi bir bilginiz varsa cevaplayın. Tüm cevaplara saygım vardır. Teşekkürler.

janet

Kayıtlı Üye
Size satmak istememesinin bir sebebi olmalı. haklı ve ya haksız yere, bilemiyorum. problemin nerden kaynaklandığını araştırın bence

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Size satmak istememesinin bir sebebi olmalı. haklı ve ya haksız yere, bilemiyorum. problemin nerden kaynaklandığını araştırın bence

Genellikle kendisinin sattığı yazılımları 17-18 yaşındakiler alıyor. İçinde +17 yada +18'lik bir şey yok. Sadece ASM ve C++ programlama dilleri ile alakalı bir yazılım satıyor.

İnsanlara 20 USD (Amerikan Doları) karşılığında satıyor ki kendisine 30 USD transfer etmiş olmama rağmen paramı iade etti ve bana vermeyeeğini bildirdi... Yani hiçbir şekilde satmıyor... Ayrıca önceden de kendi web grubuna üyeydim... Hiç bir şekilde kendisini satmadığımı da biliyor... Yani nedensiz gibi bir şey -.-" Yorumunuz için de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.

janet

Kayıtlı Üye
programı bir arkadaşınıza aldırma şansınız varsa bunu da deneyim
inanıyorum ki mutlaka bir yolu olmalı