Düşmandan korunmak için dua

Efset

Kayıtlı Üye
Helal olsun.. İnşallah umduğunuz sonucu alırsınız.. Dua etmeden istiğfar çekin, peygamber efendimize salavat getirin, ve kendinizi Ayetel Kürsi korunma çemberine alın. Bir şey daha.. bu tür uygulamalarda sorunlu kişi genelde ulaşmaya çalışır yani en azından büyü durumlarında öyle oluyor, yada birini yönlendirir yani mesela siz arkadaşınızı kahve içmeye davet etmişsinizdir gündüz o yok bugün gelemem der ama siz akşam okumaya oturunca ya arar ısrarla yada çat kapı gelir, bir oturuşta bitirmeye çalışın okumaları ve mümkünse namaz abdesti alın.
Abdest alırım, okumaya başlamadan inşallah kısa zamanda istediğim sonuca ulaşırım çok sıkıldım kendisinden... Teşekkür ederim tekrardan..

Efset

Kayıtlı Üye
Günde 3 defa Tebbet suresini besmelesiz okumak da düşmanları perisan eder diye okumuştum. Ben 2 yıldan beri yapıyorum. Başlarina türlü belalar geldi fakat hala ıslah olmadilar. Aynı düsmanliklarina devam ediyorlar. Açıkcasi ilahi adaletin bu dünyada tecelli edecegine olan inancim sarsildi. Ama yine de sığınacagimiz baska bir güç olmadigini da biliyorum. Şedidel batsi duasini da okudum ama cok uzun oldugu icin devam edemedim. Birbirini tanimayan insanlarin, bir birlerine yaptiklari dua kabul olur derler; Allah tez zamanda düsmanlarinizdan kurtarsin sizi insallah. Amin.
Emin olun başlarına her türlü dert musibet gelse dahi düzelmiyorlar, bakın bu kişiler bizi evimizden attı, yıllar evvel ve annem öyle bir dua etti ki, bu evde oturan. Benim gözyaşlarım ile yıkandı burası mutlu olamasın diye... Gerçekten, bizden sonra oturan kişiler, ayrıldı, kadın çocuğunu alıp uzak bir yere taşındı adam çocuğunu hiç göremedi ve aniden öldü, evi kiraya vermeye çalışıyorlar ama kimse tutmuyor... Ayrıca diğer kardeşleri de boşandı, babaları hastalandı vefat etti... Bütün malvarliklarini kaybettiler bir tane evleri kaldı o evde bize yakın olan ev ne yazık. Ki, kalan oğlu yine bizimle uğraşmaya başladı... Halbuki kendinin işi gücü yok, evde oturuyor, oturduğu ev mirasli gibi gibi. Bunları size ilahi adaletin tecellisinden yana şüpheniz olmasın diye anlattım... Benim babamı dahi dövdüler annemi neler yaptılar ama ne yaptılarsa başlarına aynısı geldi.

Ü

Üye silindi 45859

Teşekkür ederim, kişi fazlası ile hakenden birisi, ondan dolayı içim sonsuz rahat, internette tebbet süresini tersinden okuyanlar olduğunu gördüm bu konuda bilginiz var mı acaba
Marvel daha kapsamlı cevap verecektir ancak tersten okuma gibi şeylerden kaçınmanızı öneririm.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Teşekkür ederim, kişi fazlası ile hakenden birisi, ondan dolayı içim sonsuz rahat, internette tebbet süresini tersinden okuyanlar olduğunu gördüm bu konuda bilginiz var mı acaba
Tersinden okumayı yapmayın kara büyü yapmak için ayet ve sureler tersten okunur. Bunun vebali ağır olur.

karatay

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim.. Niyetim intikam almak değil zaten, ailemizden uzak durmasını dilemek... Eşimin olanlardan haberi yok, onun başının derde girmemesi için anlatmadık, tabii ki zor bir durum... Burada anlatsam, hayretler içerisinde kalırsınız... Yoruldum artık, bıktım de denilebilir... Kendi başını yesin bizden uzak dursun
Esmalarla kesinlikle yapmayın şiddetle ters tepecektir.