Düşmandan korunmak için dua

Efset

Kayıtlı Üye
Merhabalar, konu çok uzun ve derin...
Yeni bir şey değil... 30 yıllık bir süreç hatta daha fazlasi...
Kendisi babamın yakını olur...
4 kez şikayette de bulunduk fakat sözlü tacizinin, küfürunun önüne geçemiyoruz ve ne yazık ki çok yakın oturuyoruz...
Ağzı dili tutulsun diliyorum, yıllardır yaptıklarından sonra beddua etmek istemiyorum ama paramparça olmasını diliyorum...
O kadar bıktım ki anlatamam...
Bununla ilgili, tesirli bir dua tavsiye edebilir misiniz?

Ü

Üye silindi 45859

El Mûzill esması düşmanlardan korunmak ve onların şerrinden Allaha sığınmak için oldukça etkilidir. Ancak Es-Selam hem kötülüklerden ve düşman şerrinden korunmanıza yardım ederken aynı zamanda iyilik halinizi de artıracaktır. Nun ve Zilzal surelerinin okunması da düşmanlarınızdan korunmak için etkili olacaktır. Ben bu konuda en çok Fil suresini seviyorum, o da aynı şekilde düşmanın şerrinden Allaha sığınmak ve ilahi adalet istemek için etkili bir suredir.
Daha hiddetli esmalar da var ancak okumalar sizi de etkileyecektir enerjisel olarak. Bu nedenle ayetler, sureler ve kalple ettiğiniz duaları tercih etmeniz daha uygun olabilir.

Efset

Kayıtlı Üye
El Mûzill esması düşmanlardan korunmak ve onların şerrinden Allaha sığınmak için oldukça etkilidir. Ancak Es-Selam hem kötülüklerden ve düşman şerrinden korunmanıza yardım ederken aynı zamanda iyilik halinizi de artıracaktır. Nun ve Zilzal surelerinin okunması da düşmanlarınızdan korunmak için etkili olacaktır. Ben bu konuda en çok Fil suresini seviyorum, o da aynı şekilde düşmanın şerrinden Allaha sığınmak ve ilahi adalet istemek için etkili bir suredir.
Daha hiddetli esmalar da var ancak okumalar sizi de etkileyecektir enerjisel olarak. Bu nedenle ayetler, sureler ve kalple ettiğiniz duaları tercih etmeniz daha uygun olabilir.
Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim. Kendilerinin yaptıklarını bir bilseniz, salt kötülerden aile boyu... Ve onları görmeye, seslerini duymaya, durup durup aynı döngünun içinde kendimizi bulmaktan o kadar yoruldum ki... Kendimi geçtim, babam çok üzülüyor ve hirpalaniyor ve yıllardır sürekli olarak yapılan bu hareketler artık sıkmış durumda... Benim enerjim açıkçası hiç umrumda değil, eğer ki bunlari hayatımızdan tamamen çıkarmak mümkün ise bana göndermenizi rica ediyorum... Hayırlı akşamlar

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Esmalarla intikam çalışması yapmanı önermem, esmaları bu tür şeylerde kullanmanın bedeli ağır olur diye biliyorum. Fil suresini okuyabilirsiniz.. Ya Şedidel Batşi duasını okuyabilirsiniz. O kişiden kurtulmak için de Kehf Suresi 78. ayeti 1378 kere okuyun.

Efset

Kayıtlı Üye
Esmalarla intikam çalışması yapmanı önermem, esmaları bu tür şeylerde kullanmanın bedeli ağır olur diye biliyorum. Fil suresini okuyabilirsiniz.. Ya Şedidel Batşi duasını okuyabilirsiniz. O kişiden kurtulmak için de Kehf Suresi 78. ayeti 1378 kere okuyun.
Teşekkür ederim.. Niyetim intikam almak değil zaten, ailemizden uzak durmasını dilemek... Eşimin olanlardan haberi yok, onun başının derde girmemesi için anlatmadık, tabii ki zor bir durum... Burada anlatsam, hayretler içerisinde kalırsınız... Yoruldum artık, bıktım de denilebilir... Kendi başını yesin bizden uzak dursun

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Teşekkür ederim.. Niyetim intikam almak değil zaten, ailemizden uzak durmasını dilemek... Eşimin olanlardan haberi yok, onun başının derde girmemesi için anlatmadık, tabii ki zor bir durum... Burada anlatsam, hayretler içerisinde kalırsınız... Yoruldum artık, bıktım de denilebilir... Kendi başını yesin bizden uzak dursun
Kehf Suresi 78. ayeti bunun için okuyabilirsiniz, 21 gün devam edin.
Eninde sonunda belasını bulur, biz biraz sabırsız olduğumuz için hemen görmek istiyoruz ama emin olun karşınıza çıkar, onun düştüğü müşkül durumlara bizzat şahit olursunuz.

Efset

Kayıtlı Üye
Kehf Suresi 78. ayeti bunun için okuyabilirsiniz, 21 gün devam edin.
Eninde sonunda belasını bulur, biz biraz sabırsız olduğumuz için hemen görmek istiyoruz ama emin olun karşınıza çıkar, onun düştüğü müşkül durumlara bizzat şahit olursunuz.
Hemen başlayacağım teşekkür ederim hakkınızı helal edin hayırlı akşamlar

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Hemen başlayacağım teşekkür ederim hakkınızı helal edin hayırlı akşamlar
Helal olsun.. İnşallah umduğunuz sonucu alırsınız.. Dua etmeden istiğfar çekin, peygamber efendimize salavat getirin, ve kendinizi Ayetel Kürsi korunma çemberine alın. Bir şey daha.. bu tür uygulamalarda sorunlu kişi genelde ulaşmaya çalışır yani en azından büyü durumlarında öyle oluyor, yada birini yönlendirir yani mesela siz arkadaşınızı kahve içmeye davet etmişsinizdir gündüz o yok bugün gelemem der ama siz akşam okumaya oturunca ya arar ısrarla yada çat kapı gelir, bir oturuşta bitirmeye çalışın okumaları ve mümkünse namaz abdesti alın.

Demre

Kayıtlı Üye
Günde 3 defa Tebbet suresini besmelesiz okumak da düşmanları perisan eder diye okumuştum. Ben 2 yıldan beri yapıyorum. Başlarina türlü belalar geldi fakat hala ıslah olmadilar. Aynı düsmanliklarina devam ediyorlar. Açıkcasi ilahi adaletin bu dünyada tecelli edecegine olan inancim sarsildi. Ama yine de sığınacagimiz baska bir güç olmadigini da biliyorum. Şedidel batsi duasini da okudum ama cok uzun oldugu icin devam edemedim. Birbirini tanimayan insanlarin, bir birlerine yaptiklari dua kabul olur derler; Allah tez zamanda düsmanlarinizdan kurtarsin sizi insallah. Amin.

Demre

Kayıtlı Üye
Küfür gibi olmaz mı yani günah boyutu nedir? Benim de yapmak istediklerim var.
Bilemiyorum. Neden küfür olsun ki , anlamadim. Benim niyetim küfür degil. Düsmanlarimin kahrı perisan olmasi yada islah olmalari niyetiyle okuyorum. Ama zararli ya da kufre götüren bir uygulama oldugu bilgisine sahip arkadaslar paylasirlarsa memnun olurum ve okumayi birakirim.

marvel639

Kayıtlı Üye
Tebbet suresinin nahis vakitde besmelesiz 1000 kere okuyunca çok etkili.Ama hak etmeyen yapmamanız gerekli.Hadimler niyetinize göre olaya fark eder.Hakliysaniz mutlaka etki eder.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bilemiyorum. Neden küfür olsun ki , anlamadim. Benim niyetim küfür degil. Düsmanlarimin kahrı perisan olmasi yada islah olmalari niyetiyle okuyorum. Ama zararli ya da kufre götüren bir uygulama oldugu bilgisine sahip arkadaslar paylasirlarsa memnun olurum ve okumayi birakirim.
Beslemesiz okunmasından dolayı çekindim.. Tevbe Suresi dışında hepsinin başında Besmele var diye biliyorum.

Demre

Kayıtlı Üye
Internette bu tarz cok fazla dua önerisi var ve caresiz kalinca uyguluyorum. Dogrulugunu teyit edebilegim bir platform ya da cevreye sahip degilim ne yazik ki. Ameller niyetlere goredir sozune istiniden, okuyorum ben de.

Ü

Üye silindi 45859

Küfür gibi olmaz mı yani günah boyutu nedir? Benim de yapmak istediklerim var.
Bazı uygulamalarda azimetler ya da dualar besmele ile başlamayabiliyor. Besmele duadan emin olmamızı ve dua sırasında kişinin korunmasını sağlıyor çoğunlukla, zihin karışıklığından ya da diğer manipülasyonlardan. Allah’ın vermiş olduğu bir ayeti okuduğunuz için küfre girebileceğiniz bir durum yok sanırım.

Efset

Kayıtlı Üye
Tebbet suresinin nahis vakitde besmelesiz 1000 kere okuyunca çok etkili.Ama hak etmeyen yapmamanız gerekli.Hadimler niyetinize göre olaya fark eder.Hakliysaniz mutlaka etki eder.
Teşekkür ederim, kişi fazlası ile hakenden birisi, ondan dolayı içim sonsuz rahat, internette tebbet süresini tersinden okuyanlar olduğunu gördüm bu konuda bilginiz var mı acaba