içinden çıkamıyorum, yardım edin lütfen....

flawra

Kayıtlı Üye
Ben 18 yıldır çok severek evlendiğim eşimle hala birlikteyim, hayatımın son 10 yılı hep kabus gibi geçti..10 yıl öncesine kadar benim eşim helali dışında bir kadına bakmak bir yana bakanlara bile çok büyük tepkiler verirdi, herkesin imrendiği bir çift iken 10 yıl önce hayatımıza bir kadın girdi ve düzenimiz alt üst oldu, bu mevzu ayrılığa hatta boşanmaya kadar gitti son anda boşanmaktan vazgeçtik ve geçmişe bir sünger çekip olmamış gibi kabul edip tekrar birlikte yolumuza devam ettik.. bu kadın gitti bir başkası geldi, o gitti diğeri geldi, her ilişkisi en az 2-3 yıl sürdü, ne zaman ayrılık lafı etsem, kendi yollarımıza gidelim desem kıyametler koptu, yalvarışlar yakarışlar başladı...bu böyle 10 yıldır devam ediyor..şimdi en büyük sorun şu 4 yıl önce birlikte olmaya başladığı bir kadın var ve 4 yıldır yine kabuslarla dolu bir hayatımız var adam ne benden vazgeçiyor, ne de o kadınla görüşmekten, her yolu denedim, iyilikle konuştum olmadı, bağırdım çağırdım olmadı, hakaret ettim olmadı, terk etmeye kalktım kıyametler koptu ve ben bittim tükendim artık, kadından oda ayrılmak istiyor artık ama kadın elinde ne gibi bir materyal var ise sürekli bir tehdit hali var, bir türlü bitmiyor ilişkileri, bu durumdan eşimde kurtulmak istiyor ama bir yol bulamadım ben , ne denediysem kar etmedi..açıkçası denemediğim bir tek büyü yolu kaldı, bu yol da benim hiç anladığım bir yol değil, çok zor durumdayım bu durumdan ne yaptıysam kurtulamadığım için bir çok kereler intahar edip kurtulmayı bile düşündüm, hep evladım geldi gözümün önüne vazgeçtim..hayattan soğudum, işe güce konsantre olamıyorum doğal olarak maddi sıkıntılar çekiyorum, ne yapacağımı şaşırdım..kadının kendine olan güveni ve herşeyi gözüme soka soka yapması beni deli ediyor, artık genç bir kızım var ve çocuğun bile psikolojisi bozulmaya başladı, bir kaç kez destek aldık... ne olur ne yapmam gerektiği konusunda bana yardım edermisiniz..inanın bana artık benim ruh halim bunları kaldıracak durumda değil, yalvarırım bana yardım edin..

subzero31

Banlı Kullanıcı
herhalde kocana büyü yapıldı sanıyorsun , dogru biraz karısık mevzular konusmaya deniyorsun ama olmuyor senden vazgeçmiyor ama kadın'danda kopamıyor , benim aklıma birsey gelmiyor tam olarak anlatmalısın neden kopamıyor kadından ayrılmak istedigini söyleyip ayrılamıyorsa baglama büyüsü olabilir eger kocan maddi durumu iyi ise belkim yapmıslardır büyü diye düşünüyorum tabi degerli arkadaşlar üstatlar daha iyi bilir bana göre ayrıl diyecegim ama cocuklar var ortada senide bırakmıyor eşin tuhaf ve karısık vs...

furkan40

Banlı Kullanıcı
Eğer intihar eder yada başka bir yol dener vazgeçersen sen kaybedersin.Allah hepimizi bu dünyaya sınamak için gönderdi unutmayın derim bunları Dert daima insana yol gösterir Hz Mevlana.

karmen2

Kayıtlı Üye
Eşinizin o kadını bırakmak istemesi, bana çok inandırıcı gelmiyor açıkcası. Eşiniz anladığım kadarıyla bir büyüden etkilenmişse, ayrılmayı hiç düşüneceğini sanmıyorum. Ama genede bunu buradaki üstatların daha iyi bileceğini düşünüyorum. Mantıken, işim gereği hatta incelemeler neticesinde şahsi fikrimi söylemek istedim. Eşinizin artık yaşam biçimi durumuna dönüştürmüş. Allah yardımcınız olsun.

subzero31

Banlı Kullanıcı
Eşinizin o kadını bırakmak istemesi, bana çok inandırıcı gelmiyor açıkcası. Eşiniz anladığım kadarıyla bir büyüden etkilenmişse, ayrılmayı hiç düşüneceğini sanmıyorum. Ama genede bunu buradaki üstatların daha iyi bileceğini düşünüyorum. Mantıken, işim gereği hatta incelemeler neticesinde şahsi fikrimi söylemek istedim. Eşinizin artık yaşam biçimi durumuna dönüştürmüş. Allah yardımcınız olsun.

aynen benimde aklıma onlar geldi bencede üstatlar konuya bakıp yardımcı olabilirler

endlesspear

Kayıtlı Üye
Neden hem kendinize hem de çocuğunuza bunu yapıyorsunuz? Hadi sizi geçelim; çocuğunuzun ilişkilere, evliliklere ve hayata bakışını nasıl derinden etkilediğinizin farkında mısınız? Özür dilerim niyetim sizi yargılamak değil, ne yaşadığınızı ve nasıl bir maddi-manevi durumda olduğunuzu bilmiyorum ama yazdıklarınızdan anladığım şu ki; eşinizin bu durumu tam 10 yıldır pervasızca sürdürebiliyor olması sizin tutumunuzdan kaynaklanıyor. Her seferinde affetmeniz, her kabullenişiniz yenisinin kapısını açmış. Bence büyü gibi yollarda çözüm aramak yerine kendinizi toparlamalı, özgüveninizi tazelemeli, ne istediğinize karar vermeli ve o kararı uygulamalısınız. Her seferide ayrıldım-ayrılıyorum konuşmaları yapıp hiç bir şey yapmamış olmanız "Devam et arkandayım" demekten farklı bir şey değil bence.

Bu arada yukarıda "Hadi sizi geçelim" dememin sebebi, bu zamana kadar sizin zaten kendinizden geçmiş olduğunuzu düşünmemdir. Yapmayın bunu kendinize, siz varsınız diye var her şey; inanmazsınız ama çocuğunuz bile :) Bu sebeple önce kendinizi düşünerek hareket edin, kendinize güvenin; bakın çocuğunuzun hayatı da nasıl düzene giriyor. Şahsi görüşümdür, ipler gerektiği zamanda kopmazsa her dokunuşunuzda ortaya çıkan acı sesler daha çok yakar kalbinizi. Dilerim en kısa zamanda mutluluğa kavuşursunuz.

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Ben büyü olduğunu sanmıyorum, zaman içinde insanların duyguları değişir. Sizden vazgeçmemesi ise evdeki rutin düzeni aksatmamak , çocuklarla ilgilenen birisinin sürekli olması. Siz boşansanız bir anlamda çocuklarla ilgilenmesi gerekecek. Bu kadar kadının hayatına girdiği bir adamla bu iş bitmiş demektir. Ayrıca belki katı olduğumu düşünebilirsiniz ama siz O'nun kadınlarla ilşkisini istemiyorsunuz ama o sizin istemediğinizi yapmıyor, kendi istediğini yaptırıyor, yani sizi göndermiyor bir adaletsizlik var , vampir gibi kanınızı emiyor. "Bekara karı boşamak kolay" ama mutluluğunu bir kadına veya erkeğe bağlayanları maalesef eleştiriyorum. Gerçi sizin durumunuz farklı. Bu gidişle intihar etmenize gerek kalmayacak bu üzüntüden başına bir hastalık gelecek.Bece bir an önce bu adamdan ayrılın ve kanınızı emmesine izin vermeyin.Ben bunlara psişik vampirler derim.Yepyeni sayfa açar daha mutlu olursunuz

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bir büyü izlenimi gözükmüyor ama Forumda Yule'ye bir bakım yaptırın eğer emin olmadıysanız .. Bu profilinin linki http://www.gizlimabet.com/members/1-yule oradan mesaj yazın Bakım yaptırma istiyorum diyerek...Benim fikrime bakarsak bu iş sizin ve eşinizin hatalarıyla oluşmuş...Çünkü eşiniz sizi aldatmış ama siz beklemişsiniz hep öyle bir ortamda o çocuğun psikolojisi tabi ki bozulur ..Büyü yapıldı desek hangi konuda yapılmıştır ki eşinizin sizi boşamaması desek günümüzde de öyle kişiler çok bulunuyor ..Ailenizin durumunu bozmak için büyü yaptılar desek en başında biliyormuşsunuz siz zaten eşinizin bir kadınla görüştüğünü ..Yani bence burada büyü yapılmadı...Siz en başından eşinize gerekli ortamı yaratmışsınız geriye biz sünger çekelim demişsiniz o da bu ortamdan yararlanarak zaten görüştüğümü biliyor diyerek yine görüşmeye devam etmiş ..Bence sizin ayrılmanız lazım.. ama sakına ben böyle diyorum diye yapmayın ben kendi fikrimi söyledim size ..Siz tam emin olmak için bakım yaptırın Yule'ye bence . :) sevgile ve saygılar :)

flawra

Kayıtlı Üye
herhalde kocana büyü yapıldı sanıyorsun , dogru biraz karısık mevzular konusmaya deniyorsun ama olmuyor senden vazgeçmiyor ama kadın'danda kopamıyor , benim aklıma birsey gelmiyor tam olarak anlatmalısın neden kopamıyor kadından ayrılmak istedigini söyleyip ayrılamıyorsa baglama büyüsü olabilir eger kocan maddi durumu iyi ise belkim yapmıslardır büyü diye düşünüyorum tabi degerli arkadaşlar üstatlar daha iyi bilir bana göre ayrıl diyecegim ama cocuklar var ortada senide bırakmıyor eşin tuhaf ve karısık vs...

Eşime büyü yapıldığını hatta bunu yapanın hayatına giren o ilk kadın olduğunu söylemişlerdi ama ben o zamanlar bu işlere pek sıcak bakmamıştım, bu kadından ayrılmak için bir çok yol denediğini biliyorum ama neticeye ulaşamadı hep kısa süreli görüşmemezlikler oldu.Ayrılmayı çok denedim ama her seferinde ortalık ayağa kalktı, yoruldum ve usandım artık bu durumdan..

Eğer intihar eder yada başka bir yol dener vazgeçersen sen kaybedersin.Allah hepimizi bu dünyaya sınamak için gönderdi unutmayın derim bunları Dert daima insana yol gösterir Hz Mevlana.

Aklımın çok karıştığı çıkmaza girdiğim dönemlerde Allah affetsin çok düşündüm bunu ama kızım gelince aklıma hep vazgeçtim, şu an o ruh halim yok ama hala sorunumu çözebilmiş değilim..

aynen benimde aklıma onlar geldi bencede üstatlar konuya bakıp yardımcı olabilirler

Ben kendi ayaklarım üzerinde durabilirim bu sıkıntılarım olmasa kendimi toparlayabilsem işime gücüme konsantre olabilir hayatımı idame ettirebilirim, oda olmadı ailem bana gerekli desteği verebilir, yani anlatmak istediğim ne benim ona ne de eşimin bana bir mecburiyeti yok maddi anlamda, işte bende tam bu noktada çaresiz kalıyorum, ne vazgeçiyor nede yapacağından geri kalıyor...Teşekkür ederim, bir de bunu deneyeceğim..

Neden hem kendinize hem de çocuğunuza bunu yapıyorsunuz? Hadi sizi geçelim; çocuğunuzun ilişkilere, evliliklere ve hayata bakışını nasıl derinden etkilediğinizin farkında mısınız? Özür dilerim niyetim sizi yargılamak değil, ne yaşadığınızı ve nasıl bir maddi-manevi durumda olduğunuzu bilmiyorum ama yazdıklarınızdan anladığım şu ki; eşinizin bu durumu tam 10 yıldır pervasızca sürdürebiliyor olması sizin tutumunuzdan kaynaklanıyor. Her seferinde affetmeniz, her kabullenişiniz yenisinin kapısını açmış. Bence büyü gibi yollarda çözüm aramak yerine kendinizi toparlamalı, özgüveninizi tazelemeli, ne istediğinize karar vermeli ve o kararı uygulamalısınız. Her seferide ayrıldım-ayrılıyorum konuşmaları yapıp hiç bir şey yapmamış olmanız "Devam et arkandayım" demekten farklı bir şey değil bence.

Bu arada yukarıda "Hadi sizi geçelim" dememin sebebi, bu zamana kadar sizin zaten kendinizden geçmiş olduğunuzu düşünmemdir. Yapmayın bunu kendinize, siz varsınız diye var her şey; inanmazsınız ama çocuğunuz bile :) Bu sebeple önce kendinizi düşünerek hareket edin, kendinize güvenin; bakın çocuğunuzun hayatı da nasıl düzene giriyor. Şahsi görüşümdür, ipler gerektiği zamanda kopmazsa her dokunuşunuzda ortaya çıkan acı sesler daha çok yakar kalbinizi. Dilerim en kısa zamanda mutluluğa kavuşursunuz.

Ben elimden geldiğince kızımı bu işlere hiç karıştırmadım, bu konuda eşimde ona aksettirmedi biz hep kendi aramızda çözmeye çalıştık ama artık büyüdü ve bir çok şeyin farkına varıyor, her seferinde affetmem inanın bana çok kolay bir durum değil, ya yalvarıyor, ya saçma sapan işler yapıyor, ya kendine zarar veriyor, ya da ailemi kullanıyor, abim ile kardeş gibiler onunla her derdini paylaşıyor, defalarca kez abim bile olmuyorsa ayırın yollarınızı demesine ragmen böyle birşeyin olmasına asla müsade etmeyeceğini bu işleri kapatacağını söylüyor ama durum ortada işte bu yüzden bu iş yıllardır uzadı gitti, bu yüzden çıkmazdayım, denemediğim yol kalmadı...

Kendimden vazgeçtiğim zamanlar doğrudur çok oldu hala kendim ikinci plandayım benim için çocuğum ve onun geleceği önemli, iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim, hakkımızda hayırlısı..

Ben büyü olduğunu sanmıyorum, zaman içinde insanların duyguları değişir. Sizden vazgeçmemesi ise evdeki rutin düzeni aksatmamak , çocuklarla ilgilenen birisinin sürekli olması. Siz boşansanız bir anlamda çocuklarla ilgilenmesi gerekecek. Bu kadar kadının hayatına girdiği bir adamla bu iş bitmiş demektir. Ayrıca belki katı olduğumu düşünebilirsiniz ama siz O'nun kadınlarla ilşkisini istemiyorsunuz ama o sizin istemediğinizi yapmıyor, kendi istediğini yaptırıyor, yani sizi göndermiyor bir adaletsizlik var , vampir gibi kanınızı emiyor. "Bekara karı boşamak kolay" ama mutluluğunu bir kadına veya erkeğe bağlayanları maalesef eleştiriyorum. Gerçi sizin durumunuz farklı. Bu gidişle intihar etmenize gerek kalmayacak bu üzüntüden başına bir hastalık gelecek.Bece bir an önce bu adamdan ayrılın ve kanınızı emmesine izin vermeyin.Ben bunlara psişik vampirler derim.Yepyeni sayfa açar daha mutlu olursunuz
Çocuklar derken zaten bir çocuğumuz var ve oda büyüdü artık, benim derdim eşimle bu iş devam etsin değil, yani böyle zaten mutsuzum, benim derdim bir çözüme kavuşabilmek..Bu durumu zaten kabullenmiyorum ama çözemiyorum da ne yaptıysam olmadı işte, bazen katı oldum, bazen inandım, bazen tavırlarım sert oldu,eşyalarımı toplamaya başladığım an kıyametler kopuyor, benim de bir ailem, yüzüne baktığım eşim dostum komşularım var böyle feryat figan olsun istemiyorum,diğer türlüde dediğim gibi ne denediysem olmadı... ben 10 yıl önce rahmetli babamın vefat ettiği yıl acıların en derinini yaşarken ona restimi çektim ve evimi ayırdım, o zor günlerde bunu dayanabildiysem bugün de bunu başarabilirim ama benim durumumda bu iş bitti demekle bitmiyor sorun da bu zaten...

Bir büyü izlenimi gözükmüyor ama Forumda Yule'ye bir bakım yaptırın eğer emin olmadıysanız .. Bu profilinin linki http://www.gizlimabet.com/members/1-yule oradan mesaj yazın Bakım yaptırma istiyorum diyerek...Benim fikrime bakarsak bu iş sizin ve eşinizin hatalarıyla oluşmuş...Çünkü eşiniz sizi aldatmış ama siz beklemişsiniz hep öyle bir ortamda o çocuğun psikolojisi tabi ki bozulur ..Büyü yapıldı desek hangi konuda yapılmıştır ki eşinizin sizi boşamaması desek günümüzde de öyle kişiler çok bulunuyor ..Ailenizin durumunu bozmak için büyü yaptılar desek en başında biliyormuşsunuz siz zaten eşinizin bir kadınla görüştüğünü ..Yani bence burada büyü yapılmadı...Siz en başından eşinize gerekli ortamı yaratmışsınız geriye biz sünger çekelim demişsiniz o da bu ortamdan yararlanarak zaten görüştüğümü biliyor diyerek yine görüşmeye devam etmiş ..Bence sizin ayrılmanız lazım.. ama sakına ben böyle diyorum diye yapmayın ben kendi fikrimi söyledim size ..Siz tam emin olmak için bakım yaptırın Yule'ye bence . :) sevgile ve saygılar :)

Teşekkür ederim, bir mesaj yazıyorum hemen, inşallah buradan bir çözüm bulabilirim, dua edin bana..

vildann

Banlı Kullanıcı
selam kardeş,eşinle aranı düzeltmek istiyorsan nisa ve saf surelerini okumanı öneririm.eşinin kadınlardan soğuyup sadece seninle ilgilenmesini istiyorsan benim bildiğim bir formül var.kolay ve basit bir yöntem

flawra

Kayıtlı Üye
selam kardeş,eşinle aranı düzeltmek istiyorsan nisa ve saf surelerini okumanı öneririm.eşinin kadınlardan soğuyup sadece seninle ilgilenmesini istiyorsan benim bildiğim bir formül var.kolay ve basit bir yöntem

Bu hafta her şey daha da berbat oldu, nedir arkadaşım formülü, yardım ve destekte bulunan herkesten Allah razı olsun.Sayın Yule'ye de yazdım ama henüz cevap vermedi.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Büyü olsa 10 senede etkisi azalır veya kaybolur,ömür boyu aynı etkide olacak bir uygulama yok.Malesef ben de diğer arkadaşlarım gibi düşünüyorum,yani sorunun sebebi büyü harici nedenler :( Ki başka başka kadınlardan bahsediyorsunuz,hepsi yapmış olamaz herhalde?Sonuncusu yapsa geri kalan 9 yıl neden eşiniz böyleydi peki? Genelde etrafta bu tarz işlerle uğraştığıunı iddia eden hocalara gittiğinizde hepsi bi kadın/kaynanan/görümcen vs büyü yapmış der. Eğer size bunu söyleyen böyle biriyse itimat etmeyin, veya bir cafe'de fal yorumlayan biriyse:)Şayet işinin ehli,hakimi biriyse zaten size büyü yapıldığını söyleyebiliyorsa,ya bunu çözer ya da ne büyüsüdür ne ile yapılmış bilgi verir adam akıllı. Bir de kabullenmek istemediğiniz ve eşinize konduramadığınız için psikolojik olarak olayı dışardan bir nedene bağlıyor olabilirsiniz:( Ben olsaydım yerinizde bu konularda tek yapacağım şey aklımı,bedenimi korumak,daha olumlu ve mantıklı düşünebilmek için şifa sanatlarını öğrenmek veya terapilere katılmak olurdu ve de maneviyatımın yönelimine göre dua etmek.Bunun dışında yorum yapmak çok yersiz,şöyle yapın böyle edin,ayrılın..vs diye.Çünkü hem olay sizin özeliniz ve hayatınız hem de olayı sadece sizin bakış açınızla görüyoruz ve yazdıklarınız kadarıyla biliyoruz. Ne çektiğinizi ne yaşadığınızı bilemeyiz. Hayırlısı neyse o olsun benim temennim budur.

Sevgiler,iyi forumlar

azdaka

Kayıtlı Üye
kardeşim büyü müdür bilemem ama maddi yönden bağımsızsan ailenden de bağımsız olabilirsin unutma ki evlilik gibi boşanmakta haktır ayrıca mutsuzsan gerektiğinde ailene bile resti çekmelisin hayat senin bir kere resti çektin mi gerisi gelir kızında anladığım kadarıyla seni anlayacak bir yaşta ayrıca eşin bu hataya anladığım kadarıyla bir kere düşmemiş defalarca düşmüş bu büyü olsa bile ya öncekiler bence intiharı falan düşünüp Allah'a asi olacağına ailen asi ol ve hayatının iplerini eline al tabi belki diyeceksin ki söylemesi kolay fakat yaşlandığında hayatında hatırlayacağın kötü anıların çoksa ve de kızında da bu anılar çoksa emin ol ki çektiğin hiçbir şeye değmemiş olacaktır eminim sizde bunları düşünmüşsünüzdür ama dediğim gibi artık ipleri elinize almalısınız Allah yar ve yardımcınız olsun...

Salick

Kayıtlı Üye
Ucaga bindiginizde tehlike aninda ilk once oksijen maskesini yaninizdakine ( cocugunuza) degil , kendinize takmaniz gerektigi soylenir, sonra yaninizdakine yardim edebilirsiniz.. Kolay gelsin... Allah yar ve yardimciniz olsun..

B

bernaguntekin97

Ayrılın bence kızınızla daha güzel bi hayat yaşayın,büyü degildir kabul etmişsiniz basında 'biri gider biri gelir' göz yumuyosunuz.Tavrınızı koyun.Üzgünüm

flawra

Kayıtlı Üye
Sevgili Lavander iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim, umarım hepimiz için herşeyin hayırlısını vesrin Yaradan...hocalara falan gitmedim 1 kez kayınvalidem gitmiş ona bir takım şeyler söylemişler, bir ara düzelir gibi oldu ama sonrasında durum değişmedi...Tavsiyelerinize kendimi toparladığımda uymaya çalışacağım, Selamlar..

Ucaga bindiginizde tehlike aninda ilk once oksijen maskesini yaninizdakine ( cocugunuza) degil , kendinize takmaniz gerektigi soylenir, sonra yaninizdakine yardim edebilirsiniz.. Kolay gelsin... Allah yar ve yardimciniz olsun..
Allah razı olsun.

kardeşim büyü müdür bilemem ama maddi yönden bağımsızsan ailenden de bağımsız olabilirsin unutma ki evlilik gibi boşanmakta haktır ayrıca mutsuzsan gerektiğinde ailene bile resti çekmelisin hayat senin bir kere resti çektin mi gerisi gelir kızında anladığım kadarıyla seni anlayacak bir yaşta ayrıca eşin bu hataya anladığım kadarıyla bir kere düşmemiş defalarca düşmüş bu büyü olsa bile ya öncekiler bence intiharı falan düşünüp Allah'a asi olacağına ailen asi ol ve hayatının iplerini eline al tabi belki diyeceksin ki söylemesi kolay fakat yaşlandığında hayatında hatırlayacağın kötü anıların çoksa ve de kızında da bu anılar çoksa emin ol ki çektiğin hiçbir şeye değmemiş olacaktır eminim sizde bunları düşünmüşsünüzdür ama dediğim gibi artık ipleri elinize almalısınız Allah yar ve yardımcınız olsun...

Hakkımızda hayırlısı artık ne diyeyim..Allah razı olsunRabbim cümlemizin yar ve yardımcısı olsun..

albus

Kayıtlı Üye
İlk okuduğumda direk "Neden ayrılmıyormuş ki?" diye seni azarladım içimden.
Ama sonra elini ayağını bağlayabilecek para mevzusu aklıma geldi.
Eğer işin varsa ayrıl yoksa ayrılmadan önce bulmaya çalış.
Şu aralar devlet tam destek veriyor.

Bencede bu büyü değil.
Dua et.
Allah yardımcın olsun.