Herkes psişik yeteneğini belirtsin .

mirana

Kayıtlı Üye
Farklı bişey yapmayı deneyeniniz oldu mu merak ediyorum mesela bir tulpa yaratmak gibi,,

termagant

Kayıtlı Üye
Herkese Günaydın :)

Arkadaşlar, benim merak ettiğim birşey var. Burası sormak için doğrumudur bilemiyorum ama.. Psişik yeteneklerimizin varlığı çakralarımızı açmakla mı ilgilidir? Yani bir nevi, Çakralarının hepsini açmış bir insan, büyü maji vs yapabilir mi?
Sabah sabah kafama takıldı.. Bir cevap alabilirsem çok sevineceğim :)

Herkese güzel, ışıklı, sevgi dolu bir gün diliyorum :)

origanum

Yönetici
Herkese Günaydın :)

Arkadaşlar, benim merak ettiğim birşey var. Burası sormak için doğrumudur bilemiyorum ama.. Psişik yeteneklerimizin varlığı çakralarımızı açmakla mı ilgilidir? Yani bir nevi, Çakralarının hepsini açmış bir insan, büyü maji vs yapabilir mi?
Sabah sabah kafama takıldı.. Bir cevap alabilirsem çok sevineceğim :)

Herkese güzel, ışıklı, sevgi dolu bir gün diliyorum :)

Hayır, maji o kadar kolay ve basit değil. Çakralarınızın hepsinin açık olması sağlığınızın tamamen yerinde olduğunun göstergesidir. Çakraları açık olan birisinin psişik yeteneklerinin bilincine varması ve kullanacağı anlamına gelmez. Ama majisyenlerin çakralarının açık olması gerekir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Farklı bişey yapmayı deneyeniniz oldu mu merak ediyorum mesela bir tulpa yaratmak gibi,,
Evet ama bir faydasını göremedim. Yani neden o kadar zahmet edip veya zorlayıp yapılsın ki? Benim kendi görüşüme göre çok da matah değil. Astral alemde bir şeylerin bir amaç için yoğurulup, enerjiyle aktive edilmesi daha mantıklı ve çok kullanışlı.

serim

Kayıtlı Üye
Merhaba benim 15 ve 18 yaş aralığında rüyalarımda geleceği görüyordum. Ama günlük şeyleri görüyordum sonra harfiyen yaşıyordum. Ayrıca insanlara dokunarak geçmiş ve geleceklerinden bahsedebiliyordum. Bu konularda ablam bana destek veriyordu ancak annem nefret ediyordu, beni bir şekilde baskı altına aldı ve kendi istediği kızı yaptı!! Ancak 4 yıl önce rüyalarımda hayatımı etkileyecek şeyler görmeye başladım, insanların benden gizlediği şeyleri görüyordum tanımadığım insanlar ve onların hayatlarını görüyordum. Sonra o insanlarla tanışıyordum ve onlar isimlerini söylerken bana ben onların özel yaşantılarını bile biliyordum. :)Sonra rüya dışında gece- gündüz etrafımda olan garip şeyleri fark edince, kormaya başladım..vee yine annem beni baskı altına alıp, beynimi uyuşturup, uzaklaştırdı her şeyden. :( Ben sizin sitenizi görünce, bunların yetenek olduğunu anlıyorum. Bana bunların boş işler olduğu ve kendimin uydurduğu empoze edildi..Şimdi kendimi geliştirmek istiyorum ama nereden başlayacağımı bilemiyorum...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Mrb benim 15 ve 18 yaş aralığında rüyalarımda geleceği görüyordum.Ama günlük şeyleri görüyordum sonra harfiyen yaşıyordum.Ayrıca insanlara dokunarak geçmiş ve geleceklerinden bahsedebiliyordum.Bu konularda ablam bana destek veriyordu ancak annem nefret ediyordu beni bir şekilde baskı altına aldı ve kendi istediği kızı yaptı!!Ancak 4 yıl önce rüyalarımda hayatımı etkileyecek şeyler görmeye başladım insanların benden gizlediği şeyleri görüyordum tanımadığım insanlar ve onların hayatlarını görüyordum sonra o insanlarla tanışıyordum ve onlar isimlerini söylerken bana ben onların özel yaşantılarını bile biliyordum:)Sonra rüya dışında gece- gündüz etrafımda olan garip şeyleri farkedince kormaya başladım..vee yine annem beni baskı altına alıp beynimi uyuşturup uzaklaştırdı herşeyden:( Ben sizin sitenizi görünce bunların yetenek olduğunu anlıyorum bana bunların boş işler olduğu ve kendimin uydurduğu empoze edildi..şimdi kendimi geliştirmek istiyorum ama nerden başlıcağımı bilemiyorum...
Öncelikle hoş geldiniz. Bunlar boş işler değil, çağımıza yeni bir isim verdirmeye kadar gidecek, önemli, özümüze ait ve değerli unsurlardır. Nereden başlayacağınızı sormuşsunuz. Sitemize üye olarak başlangıcı yaptınız bile. Takıldığınız ve arayıp bulamadığınız noktaları ilgili yerlerde başlık açarak ve özelse, özel mesaj atarak sorabilirsiniz.

Athanasia

Kayıtlı Üye
Merhaba
Ben olacakları önceden görebiliyorum. Rüyamda gördüklerimin genelde hepsi çıkar, bazıları semboliktir, bazıları açık ve nettir. Bazen de durduk yere aklıma gelip söylediğim şeyler aynen gerçekleşir. Aklıma gelen kişiler çok kısa bir zaman içinde ya karşıma çıkarlar ya da telefon ederler.
Bir de insanların aklında olup da söylemedikleri veya özellikle sakladıkları şeyleri bilirim, daha yanıldığım olmadı. Çok kereler birini aramak için telefona uzandığımda o kişinin beni aradığını görürüm. ya da birden aklıma gelen birini aradığımda şimdi seni arıyordum bu kadar olur dediği çok sık oluyor.
Bir kedim var, her dediğimi aynen yapar. Genelde dışarıda oluyor, artık içeri alayım diye düşündüğüm anda kendiliğinden geliyor. Ayrıca dışarı çıkabilirsin ama saat 11:00 gibi eve dön çünkü dışarı çıkacağım gibi cümleleri ona çok sık söylüyorum ve tam söylediğim saatte geliyor. Bir kere 18:15'i denedim onu bile yaptı :) Ayrıca "mutfakta bir çekirge var, giremiyorum, gelip şune bir avlar mısın" dedim geçen gün, kolktuktan kalktı mutfaktaki çekirgeyi avladı sonra tekrar koltuğuna gidip yattı. Şimdi hepsini yazmayayım ama 2 yıldır benimle her gün bunun gibi olaylar oluyor. Ayrı olduğumuz zamanlarda da (şehir dışındaysam veya arkadaşımda kalıyorsam) rüyama girer ve gördüğüm her şey aynen çıkar.
Bu yeteneklerin adı nedir onu da bilemiyorum. Geliştirmek için ne yapmak gerekir onu da. Siteye üye oldum, okunacak çok şey var, herhalde okudukça öğreneceğim çok şey olacak.
Sevgiler

serim

Kayıtlı Üye
Öncelikle hoş geldiniz. Bunlar boş işler değil, çağımıza yeni bir isim verdirmeye kadar gidecek, önemli, özümüze ait ve değerli unsurlardır. Nereden başlayacağınızı sormuşsunuz. Sitemize üye olarak başlangıcı yaptınız bile. Takıldığınız ve arayıp bulamadığınız noktaları ilgili yerlerde başlık açarak ve özelse, özel mesaj atarak sorabilirsiniz.

Teşekkür ederim. Sizlerden öğreneceğim ve kendimi geliştireceğim çok şey var.

SoE

Kayıtlı Üye
Duru görü
Telepati
Asral seyahat
Şifacılık

silentblood

Kayıtlı Üye
Merhaba...bütün mesajlara baktım ve sadece bir arkadaşın yazdığını gördüğüm yeteneğe sahibim sanıırım...
Durusezi hep 6.hissim çok kuvvetli oldu ama son 5 aydır yaşadığım bir kalp acısı sonunda o kadar çok dua ettim ve içime döndüm ki sanırım bunu farkına varmadan geliştirdim...
Çekim yasası,kuantum ile ilgilendim neredeyse bütün kitapları okuyordum o ara ve sürekli dua ediyordum..Sonra baktım ki hissedebiliyorum bir şeyleri kalp acısını yaşatan insan uyuyor mu ,ağlıyor mu ne yapıyorsa...ya da biri beni aklından geçirince beynim uyarıyor o beni aramadan ben o kişiyi aramaya başladım, kahve falı bakmaya başladım istemsiz ve kahve bahane oldu çok hızlı bir şekilde karşı tarafa söylüyorum bir şeyler ama kahveye bakmadan. Bittiğinde fal yanaklarım kulaklarım yanıyor ve hiç bir şey hatırlamıyorum...
İyi bir şey ya da kötü bir şey olacaksa fiziksel tepkiler vermeye başladım mide bulantısı,kalp sıkışması ya da gereksiz gelen huzur hali gibi...
Hepsini toplayıp araştırdım karşıma durusezi çıktı ve ilahi rehberlik denilen sistemi kullanabilmek..Deneme yanılma yönetmi ile keşfettiğim her şeyin gerçekten varolduğunu görmek beni tedirgin etti ve kontrol altına almam gerektiğini hissettim..
Meditasyon yapmaya başladım ve kendimi dinlemeyi öğrendim ama hiç bir yerde bu konuya ilişkin çok bilgi yok ya da bu yeteneği olan kimsem yok..

Bilgisi olan,benden 1 adım önde olan kim varsa yardımcı olursa sevinirim...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
merhaba...bütün mesajlara baktım ve sadece bir arkadaşın yazdığını gördüğüm yeteneğe sahibim sanıırım...
durusezi...hep 6.hissim çok kuvvetli oldu ama son 5 aydr yaşadığım bir kalp acısı sonunda o kadar çok dua ettim ve içime döndüm ki snaırım bunu farkına varmadan geliştirdim...
çekim yasası,kuantum ile ilgilendim neredeyse bütün kitapları okuyordum o ara..ve sürekli dua ediyordum..sonra baktım ki hissedebiliyorum birşeyleri.kap acısını yaşatan insan uyudyor mu ,ağlıyor mu ne yapıyorsa...ya da biri beni aklından geçirince beynim uyarıyor o beni aramadan ben o kişyii aramaya başladım..kahve falı bakmaya başladım istemsiz..ve kahve bahane oldu çok hızlı bir şekilde karşı tarafa söylüyorum birşeyler ama kahveye bakmadan bittiğinde fal yanaklarım kulaklarım yanıyor ve hiçbirşey hatırlamıyorum...
iyi birşey ya da kötü birşey olacaksa fiziksel tepkiler vermeye başladım.mide bulantısı,kalp sıkışması yada gerekszi gelen huzur hali gibi...
hepsini toplayıp araştırdım karşıma durusezi çıktı ve ilahi rehberlik denilen sistemi kullanabilmek..deneme yanılma yönetmi ile keşfettiğim herşeyin gerçekten varolduğunu görmek beni tedirrgin etti ve kontrol altına almam gerektiğini hissettim..
meditasyon yapmaya başladım ve kendimi dinlemeyi öğrendim...ama hiçbir yerde bu konuya ilişkin çok bilgi yok ya da bu yeteneği olan kimsem yok..

bilgisi olan,benden 1 adım önde olan kim varsa yardımcı olursa sevinirim...
Bana uzun zaman önceki hallerimi anımsattınız. İhtiyacınız olduğunda sorularınıza yanıt vermeye çalışır, size yol gösteririz site olarak. Güzel bir yoldasınız tedirgin olmanıza gerek yok diyerek başlayalım. :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Benimde durugörü yeteneğim var. Fakat, şunu keşfettim ki sadece bir tane ve herhangi bir kişisel gelişim kitabı okuyup bitirdikten sonra durugörülerim oluyor. Sayısı da 2, 2'yi geçmiyor. Gördüklerimin çoğu ya o gün için ya da ertesi gün için karşıma çıkıyor. Genellikle nesne. Ya da ihtiyacım olan birşey. Bir keresinde de o gün olabilecek herhangi bir eylemi görmedim fakat bu eyleme dair olacaklar ağzımdan istemsiz olarak döküldü ve bu dökülen kelimeler doğruydu. O gün gerçekleşti, bunun ne olduğunu bilmiyorum. Sadece bugüne kadar 1 tanesi uzun bir zaman sonra gerçekleşebilecek bir görüntüydü. Diğer hepsi yakın geleceğe aitti. Durugörülerim yalnız kişisel gelişim kitabı okuduktan sonra açığa çıkıyor, keşke başka bir yöntemde bulabilsem. Ama meditasyondur imgelemedir bunlarda başarılı olamıyorum açıkçası. Bana somut şeyler lazım. Aynı kişisel gelişim kitabının durugörümü açabilmesi gibi. Bildiğiniz ve önerebileceğiniz herhangi bir teknik ya da yöntem var mı arkadaşlar?

HeLga

Kayıtlı Üye
Bu yetenek mi bilmiyorum ama bazen aura görebiliyorum.

Ara sıra'da telepati geliştiremedim. :(

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Bende de durugörü var ama kimi zaman dejavu gibi gelecekten sahneler görüyorum. yaşadığım olayı daha önce yaşamışım gibi izlenimler yaşıyorum..

Caner26

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci, Mc & Beatmaker
Daha önce telekinezi ile uğraştım fakat şuan ben de belirtme taraftarı değilim.

laserjetx

Kayıtlı Üye
İş
anestezi teknisyeni+ medikal
Ben de astrala çıkabiliyorum galiba ama uğraşıyorum geliştirmek için 2 kez çıktım.

zecanxar

Kayıtlı Üye
Merhaba,ben neden belirtme taraftarı olunmadığını anlayamadım,sadece merak ediyorum belirtmek sakıncalı mı,yoksa başka bir sebep mi var? Ben de çok küçük yaşlardan beri olan bir durum vardı. Bilmeden şom ağızlı olmak gibi bir şey diyordum sonra o şeyin olması gibi. Tabi ben olacağından haberdar değildim bu olayların ya da telefon çalmadan kim olduğunu bilmek. Dediğim gibi o kişi çıkınca bildiğimi farkediyorum bunlar rastlantı da olabilir güçlü 6. his de olabilir. Gelecek Allah'ın elindedir yani net olarak geleceği yalnızca Allah bilir. Ben buna inanırım ama bazen bazı insanlara hissettiriyor olabilir bunu bilemem Allah bilir .Ben sadece kendimle ilgili değil dünya çapında ülkenin bambaşka yerinde olacak felaketleri toplu ölümleri görüyordum rüyamda. Tabi olaylar gerçekleşene kadar ne denilebilir ki ya da bilinçsizce konuşuyordum mesela hava ne kötü sanki deprem olacak deyip olması gibi. En son rüyamda büyük bir grup insanın vefat şeklini görmüştüm 1 ya da 2 gün sonra olay manşetlerdeydi. Bu durumdan bu yetenek ya da her ne iseler hoşlanmıyorum.O yüzden kendimi bir çeşit kontrole aldım, görmek istememe telkini işe de yarıyor. Ne bana ne de bir başkasına faydası olmayan ancak olduğunda aaa ben bunu görmüştüm dediğim beni üzen şeyler.Ben herkeste hissi yetenekler olduğuna inanıyorum üzerine yoğunlaşıldığında daha çok ortaya çıkıyorlar.İsterseniz de kaçabiliyorsunuz onlardan kişiye kalmış.