Herkes psişik yeteneğini belirtsin .

3F3NDI

Kayıtlı Üye
Anlatılamayacak bir şey yok. Yaşıyorsanız tarif de edebilecek potansiyeliniz vardır. Strese girmenizin nedenleri nelerdir?
Not:Ben hoca değilim :) Bu tarz ifadeleri iyi niyetli kullanıyorsunuz biliyoruz ama siz yine de bize karşı ''üstat, hoca, usta vs. vs. '' gibi ifadeleri kullanmayın lütfen. ;)

Malum üniversiteyi yeni bitirdiğimden dolayı dil alışkanlığı elime de yansıyor. Her neyse size ailemden bahsedeyim daha doğrusu anne tarafımın büyük dedesi taraflarından ondan dolayı bir şey olabilir mi acaba ? Annemin dedesi 35 yıl medrese eğitimi görmüş bir hafız imiş ve üç harflilerden bile müridlerinin olduğu söyleniyor. Acaba onun tesiriyle bir şey olması mümkün mü acaba? Bu konularda net bir şey bilmediğimden soruyorum kusurum varsa da affola SAYGILARIMLA

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
malum unıversiteyi yeni bitirdigimden dolayı dil alıskanlıgı elimede yansıyor. herneyse size ailemden bahsedeyim daha dogrusu anne tarafımın buyuk dedesi taraflarından ondan dolayı bisey olabilirmi acaba ? annemin dedesi 35 yıl medrese egitimi gormus bir hafız imis ve üc harflilerden bile miridlerinin oldugu soyleniyor acaba onun tesiriyle birsey olması mumkunmu acaba bu konularda net birsey bilmedigimden soruyorum kusurum vrsada affola SAYGILARIMLA
Elbette olabilir hatta kontrol etmeden söylenebilir ki bu sebepledir. Zira çok şey miras bırakılır. Yalnız bunların sizi huzursuz etmemesi gerekir böyle bir durumda.

3F3NDI

Kayıtlı Üye
Elbette olabilir hatta kontrol etmeden söylenebilir ki bu sebepledir. Zira çok şey miras bırakılır. Yalnız bunların sizi huzursuz etmemesi gerekir böyle bir durumda.

Peki bu yeteneklerimi nasıl geliştirebilirim? Bu konuda yardımcı olabilmeniz mümkün mü acaba ?

merliah

Kayıtlı Üye
Benim gördüğüm bütün rüyalar er yada geç gerçek çıkıyor.Bazen geleceğe bazen de geçmişe dair şeyler görüyorum ama hepsi sonuçta gerçek.Bu bir yetenek mi bilmiyorum.Bu arada ben yeniyim burada.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
peki bu yeteneklerimi nasıl gelistirebilirim bu konuda yardımcı olabileniz mumkunmu acaba __?

Notlar alın. Her gün kendinize özel bir zaman ve mekanı bu iş için ayırın. Yazarak, çizerek çalışın. Örneğin:
Etkinlik Adı: Maji Saati (Ya da ne derseniz)
Türü: Saptama (başka her şey de olabilir)
Yeri: Şu odada şu sandalyede şu köşede. Ya da şu parkta, şu bankın üstünde. Yerinizi öyle bir seçin ki çok fazla değiştirmemeye çalışın. Ustalaştıktan sonra yer ve zaman önemini yitirecektir.
Saati: Günün size en uygun saat aralığı.
Başlangıç: Kimyasal maddelerden arındırılmış bir banyo/duş. Meditasyon. vs. vs.
Aktivite: Neyin üzerine gitmek istiyorsanız onu yapın. (mesela 3 konuyu bölün. 21 gün bir şeyle, 21 gün başka bir şeyle.)
Günün belli bir kısmını ayırmıştınız. İstisnasız her gün o saatte ve aynı usullerle başlayın.

Benim gördüğüm bütün rüyalar er yada geç gerçek çıkıyor.Bazen geleceğe bazen de geçmişe dair şeyler görüyorum ama hepsi sonuçta gerçek.Bu bir yetenek mi bilmiyorum.Bu arada ben yeniyim burada.

Rüya günlüğü oluşturun. Yatağınızın baş ucunda her zaman bu günlüğünüz ve kaleminiz bulunsun. Bütün her şeyi not alın ve ayrıştırmaya, kategorileştirmeye başlayın. Teknik çalışın ki yeteneğiniz varsa disipline sokun.

3F3NDI

Kayıtlı Üye
Ah bir vaktim olsa da:S söylediklerinizi yapabilsem :S

Aphrodite

Kayıtlı Üye
Rüyalarımda gördüğüm kişilerle o gün içerisinde temasta bulunuyoruz. Telefonum çalmadan önce ya da mesaj gelmeden önce kalp atışlarım hızlanıyor.Hiç yanıldığım olmadı.O şekilde hissettikten sonra telefonum ya çaldı ya da mesaj geldi. Tarot fallarım her zaman çıkar.Kime baksam onlar da söylediler. Rüzgarı kontrol edebiliyorum çok olmasa da.Yavaşlatıp hızlandırabiliyorum. En çok element kontrolü yapmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

rebelanna

Kayıtlı Üye
İnsanları görünce karekterlerini yazılıymış gibi anlıyorum ama ne yapmam gerektiğini,nasıl geliştirebileceğimi bilmiyorum.. Ve bir de belaları üstüme çekme gibi bir huyum var, cin tuzaklarına elimle koymuş gibi basıyorum..:S

sogukates

Kayıtlı Üye
Aslında ben tavsiye adı altına bir konu açacaktım ki, o sıra bu konuyu gördüm ve burada paylaşmak istiyorum , yalnız herhangi bir iddiam yok .Karşılaştığım şeyleri ve başıma gelenleri aklıma geldiğince dilim döndüğünce anlatayım.
Eğer bir insana sinirlenirsem ve o an bunu dışa vurmazsam en azından sözlerle söylemezsem ve bir de üstüne kalbimden şiddetli bir şekilde geçirirsem o insanın vay haline mutlaka başına bir musibet gelir , çok kısa zamanda.
İnsanların karakter yapılarını tek seferde anlayabiliyorum ön yargı değil ama ,
karşımdaki insanlar daha cümleye başlarken ne söyleceğini ya da genelde ne düşündüğünü anlayabiliyorum seziyorum.Hiç bir şekilde yalan söyleyemezler veya birşey gizleyemezler.Olayları önceden tahmin edebiliyorum özellikle başıma gelecek önemli bir olaysa o olayın ne olduğunu nasıl olacagını kim tarafından olacağını sezebiliyorum fakat bu sadece olayı yaşadığım an aklıma geliyor önceden tedbirini alamıyorum ve olacak oluyor. Rüya yolu ile zaten her insanda oluyor bunu saymıyorum , yalnız şunu ekleyebilirim bazı sureleri kendime vird edinmiştim her gece yatağa girince tecvidli bir şekile okurdum ve çoğu şeyi görürdüm.
Cinlerle ise gerek rüyamda gerekse canlı canlı karşılaştığım zamanlar oldu yani gördüğüm , ilk 5 yaşlarındayken. Rüyama gördüklerim ve uyanıkkken gördüklerimin şekli aynıydı şu şekilde gördüğüm varlığı tarif edebilirim ; Vücudu tamamen insan vücuduyla aynı şekilde , elleri ayakları tırnakları var yalnız tırnakları bizim gibi kesilmiş kısa tırnaklı , saçları yok tamamen kel. Yine vucutları renk olarak kömür gibi simsiyah koyu bir siyah ama karanlıkta dahi o siyah varlığı görebiliyorsunuz , gözleri sapsarı ve büyük yuvarlak normal insan gözünden büyükler bayağı bir ve göz bebekleri yok tek renk, yeğen rahat bırakmıyor daha fazla yazamıyorum bunlar sizce bir yetenek midir? Yetenekse ne şekilde kullanmam veya geliştirmem uygun şekilde olur tavsiyelerinizi bekliyorum. İsterseniz daha sonra daha detaylı anlatabilirim teşekkürler.

yoda

Kayıtlı Üye
Araştırmalarımın ortasında bütün psişik yetenekleri az veya geçici olarak deneyimledim ama sonra anlamsız bir korku veya çekintiyle bunların hiçbirini kullanamaz oldum ya da üstlerine eğilemiyorum bile bu konuda yardım almak istiyorum.. Hepsini yapmak değil niyetim sadece içimdeki o korkuyu atabilmek.. Teşekkür ederim.

Apabbacık

Kayıtlı Üye
Durugörünün benim yeteneğim olduğunu düşünüyorum,biyokinezi de aynı şekilde. Meditasyon esnasında kendime ait yöntemlerim var ve bu yöntemlerle gelecekten kesitler görebiliyorum... Ayrıca lusid pek sayılmaz lakin rüyamda hissedebiliyorum.

Mss Countes

Kayıtlı Üye
Rüyamda ertesi günü görebiliyorum bazen. Bir de Büyü falan. Ancak kendimi geliştirmek istiyorum .

Belladona

Banlı Kullanıcı
Kendi yakın geeceğimi hissedebiliyorum. Başka insanların da geçmiş ve şimdiki durumlarını bilebiliyorum.

nalper

Kayıtlı Üye
bir dönem gelecegi görebiliyordum ancak bir olayla kapandı, tarot kahve falı konusunda yeni ama iş görürüm telekineziyi bıraktım maji her zaman ilgimi cekmekte ayrıca astral ve şifa çalısmaları konusunda bir yetenek sahibiyim son olarak her zaman basaramasamda rüzgara yön verebiliyor hızlandırıyor ya da bitirebiliyorum ve anladıgım kadarıyla ben kadar dengesiz yetenek ve ilgi alanları başka kimsede yok :)
O kadar emin olma senin bazı yaptıklarını ben de yapabiliyorum.

RaV3N

Kayıtlı Üye
Bendeki durumu da ben tam çözemedim.Birden aklıma bir şey geliyor ve doğrulamak için karşımdaki konuyla bağlantılı kişiye sorduğumda çıkıyor.Örn:Biri bir konu anlattığı zaman o an o yaşanan olaylar gözümün önüne geliyor ve bazen gece yatarken ya da gündüz nadiren gözümün önünde birden bazı silüetler görüyorum. Yakın çevremde o olay oluyor.Yakın zamanda birini hasta yatarken görmüştüm komşumuz hastalanmş gece. Bir de bi arkadaşım gezmeye gitmişti bir gün orada onu canı sıkılmış oturmuş düşünürken gördüm, sorduğmda çıktı. İsim ve nicklerinden kişilerin karakterini ve görünüşünü çıkartabiliyorum ama nasıl ne şekilde yaptığımın farkında değilim.

ladysanta

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bir yetenek mi bilmiyorum ama bazen kötü olaylar gerçekleşmeden önce hissedebiliyorum fakat bir şey yapamıyorum, kimseye söyleyemiyorum ve olay gerçekleşiyor.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
bi yetenekmi bilmiyorum ama bazen kötü olaylar gerçekleşmeden önce hissedebiliyorum.fakat birşey yapamıyorum.kimseye söyleyemiyorum.ve olay gerçekleşiyor.
Durugörü. (Sadece kötü değil, pozitif olayları veya sizi ilgilendirmeyen konuları da görebilirsiniz. Çeşitli sebelerle sadece negatif sinyalleri ayrıştırıyorsunuz.)

dreamy

Kayıtlı Üye
Bir şehire ilk defa gittiğimde o şehrin gelecekteki hali gözümde canlanıyor ve aklıma görüntüler geliyor .. ama bu görüntüler kelimelere dökülecek kadar net değil .. deja-vu gibi ama daha farklı ..