Herkes psişik yeteneğini belirtsin .

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
Ben de ortaya karışık desem yeterli olur her halde. En olmayacak insanları kendime yakınlaştırıyorum istemsiz olarak herkes iç dünyasını bana açıyor.

Bir insana bakmam veya bir cümle konuşmam bütün kişiliğini çözmeme yetiyor.

Geleceği görebiliyorum (şiirlerimde) evrenle konuşup hayata müdehale edebiliyorum.

Enerjiler üzerinde büyük bir hakimiyetim var.

Varlıkları istediğim anda görebiliyorum bu liste uzayıp gidiyor böyle.

AC DC

Kayıtlı Üye
Hep Solomon'un yolundayım kendisi mabet'teki çoğu bilgileri ortaya çıkaran bir bilim insanıdır. Ayrıca Psişik gücüme gelince bazen istediğim enteresan bir şekilde oluyor ve ilgim artıyor.

blueblure

Kayıtlı Üye
Yoğunlaştığım zaman insanların akıllarına birşeyler sokabiliyorum. Mesela geçenlerde birisinin canının çikolata çekmesini istedim ve bir süre yoğunlaştım. Beş on dakika sonra konuştuğumuzda çikolata lafı etmeye başladı :)
Bir keresinde de izlemek istediğim bir dizi vardı ve babama yoğunlaşıp uykusunun gelmesini istedim. Biraz sonra kalktı uyumak için :):) Bunun bir adı varmı? bilen yazsın lütfen.
en yakın arkadaşımla telepati yapıyoruz birde :) daha ilk deneyişimizde oldu ben vericiyim. şu ana kadar gönderdiklerimin hepsini aldı ama anlamlandıramadı. kısa süre içinde gelişmeyi umuyorum.

Aynısı bana da oluyor.Yalnız olmadığımı bilmek güzel :D . Ben daha çok kişilerin tercihlerini değiştirebiliyorum yada istediğim şeyleri demesini sağlayabiliyorum,ama nedense bazılarında çok iyi olurken kimisinde hiç olmuyor.. :(

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Durugörü, astral seyahat (yapamıyorum henüz bilgileniyorum).Havayı kontrol etmek. Psi Wheel ve telepatiye de meraklıyım nokta.

07suskun

Kayıtlı Üye
Duru görü astral seyahat reiki(kundalini) telekinezi gma, ama altın üçgen en başarılı olduğum konu.. oldukça sağlam olduğumu düşünüyorum altın üçgende.

ahmet255

Kayıtlı Üye
İnsan sarrafıyım gözünden niyetini ne yapıcagını ne yapamıyıcagını bayagı anlayıp çözüyorum:) Telepatik oluyo heralde ama ilgi alanım havas.

Günes2

Banlı Kullanıcı
Yaa nasıl yapıyorsunuz onları :) bu bir Allah vergisi mi ? Ben de ise sadece başıma gelecekleri önceden rüyamda görebiliyorum.Kalpten bişey dilediğim zaman yoğunlaşmıyorum farklı bi durum oluyor şu şu olsa keşke dediğim çoğu şey oldu ama kendim ile ilgili dilemediğimm zamanlarda. Ne demekse bu artık 6.hissimde kuvvetlidir bazı insanların ellerine yada yüzüne dokunduğumda yada sadece gözlerine baktığımda ne düşündüğünü ne diyeceklerini anlayabiliyorum. Bunların anlamları varsa bilen biri yazabilir mi ?:)

AJA

Elit Üye
GözIerinden ateş çıkardığını yazmış bir üye. :) O kadar yetenekli olmasam da tanımadığım insanların en son yaşadıkları (geneIde üzücü oIayIar bunIar) oIayIarı görüyorum. Bazen çok düşündüğüm bir insanın üzerindeki kıyafeti ne renk olduğunu görüyorum, sanırım bu durugörü.TeIefonun çaIacağını 1 dk. önce hissediyorum. Kahve falına baktım bir kaç kez ama sıkıntı verdiği için üzerinde durmadım.ÖnemIi geIişmeIer oIacağı zaman rüyamda görüyorum bu hoşuma gitmiyor.Hepsinden önemIisi sahip oIduğum enerjinin şifaIı oıduğunu düşünüyorum fakat geIiştiremedim haIa. He bir de sarkaç yöntemiyIe cevap aIdığım bir rehber varIığa sahip oIduğumu düşünüyorum. Hepsinden biraz.Ama yetersiz henüz.Eğitime ihtiyacım var :)

Chery

Kayıtlı Üye
Aslında neredeyse duru-görü ,duru-işitme bende ileri seviyede.Hatta en üst seviyededir belki ama emin değilim .Çünkü şimdiye kadar yapan sadece 1 arkadaşım var. Onunki daha basit aşamasında .Ayrıca biyokinezi yapabiliyorum .Ve bazende rüzgara bir şeyler yaptırabiliyorum.(Esinti ,tenimi okşaması vs.)

calusaram

Kayıtlı Üye
Rehber rüyalar görüyor olmam. Ne yapacağımı ve gizli kalmış olayları meleklere sorarak onlardan yardım alıyorum . Geleceği ve anı görme ..maji ritüellerini sanki önceden de yapmış gibi yapıyorum . Reankarne çalışmasında büyücü olduğumu öğrendim . Telepati ve beyin okuma konusunda da çalışma yapıyorum . Enerji çalışmaları da yapıyorum . Meleklerle temas halinde olduğumu düşünüyorum ...

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
En yatkın olduğum psişik yeteneğim "bela çekme"dir. Nerede bi' bela mevcut ise derhal bulur ve başıma sararım. :)))

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Şu sıralar durugörünün başlangıç safhalarını yaşıyorum. Bir de sürekli kulaklarım çınlıyor, olur olmadık zamanlarda ismimin söylendiğini duyuyorum. Durugörü ve duruişiti aynı anda gelişebilir mi?

darkangels

Banlı Kullanıcı
Bende telekinezi yapıyorum.Ayrıca telepati kurabiliyorum.

bengdid

Kayıtlı Üye
Ben bazen gelecekten şeyleri görebiliyorum bazen geçmişten...ve hiç bilmediğim bir şeyi karşı taraftaki insan söylemeden aklımdan geçirdiğim şey doğru çıkıyor...Eskiden kahve falı bakardım ve doğru çıkardı.. Yeteneğimin tam olarak ne olduğundan emin değilim ve bu konuda yardım istiyorum geliştirebilmem için.

demonic

Kayıtlı Üye
Bedensiz varlıklarla irtibat kurma,telekinezi,pyrokinezi,lunarkinezi konularında ilgiliyim...

0denizhan0

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Rüyalarım ilginçtir çok şey anlatırlar, bazen gelecekten haberim olur . Bir de ara sıra içimden geçen şeyler olur hemen.

HINNE

Kayıtlı Üye
Benim hislerim çok kuvvetli ama nasıl değerlendireceğimi bilemiyorum. Yönlendirirseniz sevinirim.