Herkes psişik yeteneğini belirtsin .

seda-

Kayıtlı Üye
aslında bütün kinezilerle uğraşıyorum ve yapmak istiyorum ama nereden başlayacağım bilmiyorum... :)

(Aretna)

Kayıtlı Üye
durusezim iyidir ve kisiler uzerinde düsündügüm konular ne ise ayni benim dusundugum gibi olur hersey.dusundugum sey ne ise o oluyor.

taiho

Kayıtlı Üye
Önsezim. Kötü olaylar başıma geleceği zaman birkaç dakka önceden hissediyorum.

sizofrenlersizi

Kayıtlı Üye
4-5 sene önce elimde olan fakat şuan elimden alınan Her olayı bir gün önceden rüyada görüyordum :(

GogoL

Kayıtlı Üye
tek yeteneğim var elimin kaşınması ne zaman para gelecek ne zaman gidecek anlıyorum o kadar :)

harici hiçlik'in dediği gibi nefes alabiliyorum..

hegatem

Kayıtlı Üye
Benim psişik yeteneğim: Psişik yeteneği olanlara ve bu konuya ilgi duymak... Belki vardır ama günlük hayatın sıradanlığı yüzünden ortaya çıkarmaya çalışma çabasına girişemedim. Açıkçası merak ediyorum var mı diye. Öncelerden bir ara tesadüfen astral yolculuğa çıkmıştım birkaç kez ve çok korkmuştum. Şimdi anlıyorum ki korkulması gereken bir şey değil geliştirilmesi gereken bir yetenekmiş.

yunoses

Banlı Kullanıcı
Fal :) Özellikle tarot. Kartlarımla çok özel bir bağım var ve bana asla yalan söylemiceklerini biliyorum. Çok kaliteli fal bakarım:) Ayrıca konsantre olup kayıp eşyaların yerini rahatça belirleyebiliyorum.

kusadasi09

Kayıtlı Üye
Başıma kötü bir şey geleceğini önceden hissedebiliyorum.Telefon çaldığında kimin aradığını hissediyorum.Yeni tanıştığım bir insanın nereli olduğunu,mezhebini biliyorum.Bunlar yetenekmidir?Yetenek ise buna ne denilir?

prensesaleyna24

Banlı Kullanıcı
İş
7.sınıf öğrencisiyim
ben bir kişye yada bir varlığa dokunduğumda onunla ilgili görüntüler görüyorum -- rüyamda ve oturuken aniden gelecketen görüntüler beliriyor ---
ve bir kaç haftadır cadılık ve büyülerle uğrşıyorum

dogudogukan

Kayıtlı Üye
Açıkcası şu ana kadar sadece bulutları yok edebildim yani yok etmekten kastım moleküllerini ayırıyorum sanırım ve yok oluyor :) kendimi kandırmadığımdan emin olmak için sayısız kez bulut yok ettim hepsi başarıyla sonuçlandı :)

bahamut78

Kayıtlı Üye
Lucid rüya.Rüyada herşeyi yapabiliyorum elimde bir silah hayal ediyorum anında geliyor.Mükemmel bir his.

Siyahsancak

Banlı Kullanıcı
Benim yeteneğim zihnimden geçirdiklerim gerçekleşe oluyor

dejavu_one

Kayıtlı Üye
negetif enerjiyi üzerime çekmem... bu bir yetenek mi bilmiyorum keşke pozitif enerji olsaydı. ne zaman en kötüsünü düşünürüm ve o olur.
kan grubumla alakalı olabilir mi?