Herkes psişik yeteneğini belirtsin .

sakoya1992

Kayıtlı Üye
İstemeden sinirlenince ya karşımdakine zarar yada eşyaları kaldırabiliyorum , pyrokinesis mi öyle birşeydi az çok yapabiliyordum 3 harflileri hiç birşey hazırlamadan çağırabiliyordum lucid rüya görebiliyordum taki bir üstadla konuşana kadar ondan beri yapamaz oldum çakralarımı kapattı diye düşünüyorum ve yaşım 15

urban72

Kayıtlı Üye
zihin okuya biliyorum...Telepati ve telekinetik yeteneğimi geliştirmek istiyorum.Bu konuda önerilerini ve önereceğiniz kitap varsa yazarmısınız?

nira

Kayıtlı Üye
hiç bir psişik yeteneğim yok. bir kaç kere durugörü yaşadım. o kadar. ama telekinezi yeteneklerim olmasını isterdim.

hasan06

Kayıtlı Üye
bazı güçlerimiz olmasa burda işimiz ne ? :) ama ben belirtmek istemiyorum :)

lord66

Banlı Kullanıcı
koku alma duyusunu sokakta giden insanların üzerlerinde hangi camasır oldugunu ne düsündüklerini.istedigim birini eve cekmek tanımıs oldugum.değişken bir özelligim var benimde işte.ben buna yetenek demiyorum.oldu bitti bu haller var psisik mi kşisik mi bilmem.

deşti

Banlı Kullanıcı
hiç bir psişik yeteneğim yok. bir kaç kere durugörü yaşadım. o kadar. ama telekinezi yeteneklerim olmasını isterdim.
Arkadaşim selamunakeykum su durugoru nasil yasaniyor bana anlatirmisin bu konuda bilgim yok belki bende yasamis olabilirim

hippolyte

Kayıtlı Üye
Eğer,Sezgi bir yetenekse evet diyorum...o kadar ki,arkadaşımın trafik kazası geçireceğini bildim ve onu uyarmıştım yanına gittiğimde 'keşke seni dinleseydim' dedi..Babam her gün aynı saaatte işten geldiği halde bir gün ben 'birazdan babam gelicek'' demiştim..VE bir bayram günü uzun zamandır gitmediğimiz halama gittiğimde arabadan inerken gözüme saniyede iki tane bebek geliverdi,ve halamlara gittiğimde ne görüyim iki tane ikiz bebekli kadın bayramlaşmaya gelmiş...'şimdi şöyle diyecek' dediğim ve haklı olduğum da çok olay oldu ama artık rahatsız olmaya başladım..nedeni ne olablir acaba sahip olduğum Esma kuvveleri mi,akrep burcu olmam mı?

Lostanzade

Kayıtlı Üye
İnanmıycaksınız biliyorum ama Telepati gibi düşünce ile büyü yapabiliyorum. Annemle kavga etmiştim baya büyük bir kavgaydı ve sonunda kibirlenip büyü yaptım bikaç gün sonra öldü düşünerek yapmıştım olucağını sanmazdım onun pişmanlığı ile yaşıyorum artık.

Lostanzade

Kayıtlı Üye
:) Durugörü gibi bişey 6. hissin bu geliştirirsen kontrol altına alabilrsin. Sevgilerimle...

DemonDevilBats

Kayıtlı Üye
Hydrokineziyle ilgileniyom kac aydır hala yapamadım enerji gerektigini düsünüyorum

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bir yeteneğimi fark ettim nadiren eşyaları durdurabiliyorum mesela kesin düşecek olan bir eşyaya dokunmadan durdurdum bir kaç defa bu yeteneğin adı ne ?

muratsavci

Kayıtlı Üye
yetenegının adı telekinezi yada levitasyon
Levitasyon Egzersizleri

Levitasyon çalışmaları tek kişi olarak yapılabildiği gibi, bireylerin uyum içinde olduğu ve daha önce telekinezi çalışmalarında başarılı olmuş gruplar eşliğindede yapılabilir...

Öncelikle masanızın üzerine tahtadan yapılmış küçük bir cisim koyun. Rahatça oturup gevşeyin. Dikkatinizi cisme yoğunlaştırın. Onun ağırlığını zihninizde hissetmeye çalışın. Cismin ağırlığının gittikçe azaldığını, hafiflediğini hissederken, şuurunuzun daha çok yoğunlaşmasına ve derinleşmesine izin verin. Cismin ağırlığını kaybettiğini hissettikçedaha derin nefes alın ve nefesinizi verin. Her nefes alış verişinizde cismin daha da hafiflediğini hissedin. İçinizden gelen kuvvet yer çekimini kolaylıkla yenmeye başlayacak. Cismin iyice hafiflediğini hissetdiğinizde, onun yavaş yavaş yükselmesi için kesin bir emir verin. Eğer tam bir konsantrasyon sağlayıp yoğunluğunuzu verebildiyseniz düşünce gücünüz cismin havalanmasını sağlayacaktır. Bu alıştırlmaları sık sık tekrar edin. Sonunda cisminizin hareket etmesini sağlayacaksınız. Cismin ilk havalandığını gördüğünüzde dikkatiniz dağılabilir ve buda cisminizn düşmesine konsantrasyonunuzn bozulmasına neden olabilir. Bunun olmasını istemiyorsanız, dikkatinizin yoğunluğunu devam ettirin ve beyninizden verdiğiniz emri devamlı yineleyini dahada yükselmesini isteyin.

Levitasyon çalışmalarında konsantrasyonun önemi çok büyüktür. Bu yüzden arkadaşlar bu çalışmalara başlamadan önce konsantrasyon egzersileri yapmanızı tavsiye ederim. Belli bir düşünceyi, başka hiçbir düşünceyle kesintiye uğratmadan, en az 20 saniye boyunca tutamıyorsanız şayet, bu çalışmalara hiç başlamayın. Çünkü çok yoğun konsantrasyon sağlamadıktan sonra levitasyon işlemini gerçekleştirmek neredeyse imkansızdır..

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Sarkaç tekniğini denedim bardağın içine ucunda bant olan saç telini koydum konsantre olup bekledim ilk denememdi ama bir ara dalmıştım saç kendi etrafında kıvrıldı gibi döndü sonra tık yok ne yaptığımı çözemedim bir türlü :) ama ani refleks yaptığım her zaman eşyalar duruyor mesela masanın ucunda yarısı dışarda yarısı içerde kalıyor bazen resmen düştü düşecek ama duruyor düşmesini engelliyorum

teddy

Kayıtlı Üye
6. Hissim kuvvetli ve Bazi insanlarla telepati yapabiliyorum. Keske daha kuvvetli yeteneklerim olsaydi malesef bulundugum yerde yardimci olucak kimseyi bulamiyorum bi rehbere ihtiyacim var :(

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
6. Hissim kuvvetli ve Bazi insanlarla telepati yapabiliyorum. Keske daha kuvvetli yeteneklerim olsaydi malesef bulundugum yerde yardimci olucak kimseyi bulamiyorum bi rehbere ihtiyacim var :(
Yeteneklerini geliştirmeye çalış sana kimse bu konularda kolay kolay yardım etmez insanlar garip karşılar ;) sen kendine rehber olacaksın maalesef

Bilgiç

Kayıtlı Üye
Yogadan daha hızlı bir enerji kazanma yolunu biliyorum.Yoga hikaye.

Antares4

Kayıtlı Üye
İş
Hukuk
Yaşıyacağım şeyi kendimin belirlemesi ve yaşamayacaklarımıda.
Yarın gireceğim sınavın sorularınıda , doğru cevaplarınıda.
Gece ile gündüzü bağlayan sürede zamanın akışınıda.
Gerçeklik te gerçek olmayanıda.
Beyinde nöronlarda depolanan enerjinin bilgi formunu reddedilmiş bir gerçeklik olamayacaksa yaşayacaklarımı ben seçiyorum.
En çok uğraştığım alan ise tekrar geri dönememek.
Kendimi bıraktığım o sonsuz birlik ve teklikten hiç bir an be an çıkamamak.
İşte o zaman tüm zamanlar tek bir an olacak, tüm bilgiler ise tek bir bilgi :)
işte o an bir daha hiç düşünmemek istiyorum ki bir daha düşmemek için.