Herkes psişik yeteneğini belirtsin .

Doğaüstü14

Kayıtlı Üye
Levitasyonla uğraşıyorum , bu işlere 2 gün önce başladım , bardağın üstündeki kalemi oynatmaya çalışıyorum olmuyor , sinir oldum , inanıyorum , konsantre oluyorum , imgeliyorum ama olmuyor.

cinawar

Kayıtlı Üye
olacak kotu seyler icime doguyor. bir kerede iyi olacak seyler icime dogsa keske.

Shiranui

Kayıtlı Üye
Duru görü, büyü, lucid bir de kimin yakında öleceğini görebiliyorum.

AJA

Elit Üye
Yeteneklerimi bir bir kaybettim :)

guneş4

Kayıtlı Üye
Çok yoğunlaşmadığım ilgilenmediğim bir dönemde hislerim hayli iyiydi en azından içime doğdu denilen olayı yaşıyordum ama şimdi his denen o şeyden bende yok gibi fazla bir yetenek istediğim yok ama hisler gerçekten gerekli ve eksikliğini hissediyorum :)

Broesse

Kayıtlı Üye
Adam gayet saygı çerçevesi içinde konuşmuş bu kadar atara gerek olmadığını düşünüyorum.Bende Erdem kardesime hak vermiyor degilim.Ben biyokinezi ile ugrasmaya basladim ama beceremiyorum. İnancımı kaybetmeye basladım. Eger benim boyle bir yetenegim olsa ve kullanabildem adama gel kardesim inanmıyosan izle gibisinden ispatların. Yani bu kadar zor bisey olmamsı gerekir bukadar özel insanlar icin. Kusura bakmayın ama ben daha ince yapana hic said olmadım. Bu yüzden inancım çok az. Dedigi gibi allah distu olab insanlarda oldugu rivayetlerinidr cok duyduk. Neyse ben hayırlı geceler dilerim. Saygılar...

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Benim elektrokineziye yeteneğim var, daha doğrusu yeni başladım. İnternette bu konuyu araştırırken bu forumu buldum. Hemen üye oldum, burada bana elektrokinezi konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı? Bir kaç soru sormak istiyorum onlara. Teşekkürler.

disasternaz

Kayıtlı Üye
Ben genelde evde biri rüya görürse aynısını görürüm. Yada benzer şekilde görürüm.Arkadaşımla birlikte uyurken onun rüyasının devamını benim görmüşlüğüm vardır.Ama bu özelliğin adını bilmiyorum :)

matrix4

Kayıtlı Üye
Benim bir yeteneğim var. Göğsümün içinde enerjisel bir his var ve ben bazı zamanlarda bu enerjiyi hissedebiliyorum. Dinimi iyi olarak yaşadığımda bu his artarken, diğer zamanlarda azalıyor. Bu his benimle hiç konuşmuyor. Beni etkileyen, üzüldüğüm bir olayda ben zarar görmeyeceksem eğer varlığını bana enerjisel olarak hissettiriyor. Çok nadiren de bu enerji göğsümde daralma gibi bana hafiften acı veriyor. Ablamda da bu histen var. ancak onun hissi onunla konuşuyor. Ablam ona kim olduğunu sorduğunda his demiş. Bir kere ablam benim yanımda onunla konuştu. Ablamı tanırım kesinlikle beni kandırmıyordu. Zaten his de epey bilgili gibiydi. Sonraları ablam bir daha hissetmek istemediğini söyledi ona ve bu his bir nevi dondu. Şimdilerde ablam ve hissin durumu nedir bilmem ama ben uzun zamandır kendi hissimle konuşmak istedim ama bir türlü onunla konuşmayı başaramadım. Bu şey nedir? Onunla nasıl iletişime geçebilirim, bilen var mı? En başından beri onunla iletişime geçmek için çabalıyorum; ama hala başaramadım.
Ayrıca dinimi iyi yaşadığım(ibadetlerimi aksatmadığım, huşuyla yaptığım zamanlar) bazı günler de aklıma bazı sevdiklerim gelir ve aklıma geldikleri an genelde bir problem yaşarlar.

Charreus

Kayıtlı Üye
Aslında bana genelde okey masasında olur.. Yani ben hep orada denk geldim şöyle izah edeyim ne olduğunu siz söyleyin ismini siz koyun..

Yerde çok az taş kalmıştır ( 10-15) kadar... bir ara taşa ihtiyacım vardır, ama gelmesinin neredeyse imkanı yok gibi bir şey... Tam taşı çekerken ah kırmızı 4 gelse bir derim ve tık 4 gelir. Hatta ah bir okey atsa da alsam dediğim gibi adamın okeyi attığı da oldu.. ama bunları olsun diye söylemiyorum birden içimden geçiyor ağzımdan çıkıyor kesinlikle istem dışı söylüyorum ve oluyor.. Bunun gibi çok şey oldu küçüklüğümde de...
Okulda arkadaşımı havaya atıyorlardı, ah bi düşürseler kafası kırılacak ne gülerim ya dedim:| ve çok düştü beyin kanaması geçirdi..
gibi bir olay mevcut ama bunlar tesadüf mü değil mi yetenek mi değil mi hiç bilmiyorum.

Ona şoma ağızlılık diyolar Türk tabiriyle. :D Eheh.

sparrow134

Banlı Kullanıcı
lucid,psi wheel,astral seyahat(daha uğraşıyorum inşallah yapıcaz :D

PATCH

Kayıtlı Üye
Psişik vampirlik, telepati, duruişiti :)

Bozkurt61

Kayıtlı Üye
telekinezi,psişik vampirlik (emin değilim) duru sezi (durukoku dedim dalga geçenler oldu ) .

Lexsor

Banlı Kullanıcı
İş
Lise Öğretmenliği okuyorum
Benim iki tane yetenegim var ama ikisi de birbiriyle baglantili ben bu yeteneklerle ilgilenmiyorum bu yetenekler bende zaten var. Elektrigi kontrol edebiliyorum ve sinir hucrelerim elektrik kapli vucudumdan surekli olarak etkilendigi icin dusunceleri de okuyabiliyorum. Beyindeki foonksiyonlar degisik normal bir insaninkin den... Uzaktan bakildiginda inanilmaz geliyor ama inanin benim gibi ve benden cok daha yetenekli insanlar var...