Hayattaki şanssızlığımı nasil yenerim

Sarahben

Kayıtlı Üye
Merhaba.
Hayatım boyunca her işim yarım kaldı.Oldu diye sevindiğim ne varsa yarım kaldı.
Son 2 yıl resmen maddi manevi tükendim.Aldatildim, işlerin bozuldu, aksilikler bir türlü bitmedi.
Son 2 aydirda sanki lanetlenmişim gibi hersey tamamen bozuldu.
Olacak tam dediğim bir şeye sanki sihirli bir değnek bozuyor.Bu her neyse bozmanın yada düzeltmenin bir yolu varmıdır?
Dünyanın en şanssız insani gibiyim.Lutfen anlayanlar bana fikir versin.Dua, rituel yada başka ne varsa.
Maddi manevi çıkmazdayim ve dayanacak.gücün kalmadı.

Demre

Kayıtlı Üye
Çevremde bir cok insandan, umre ya da hac yapmak amaciyla kutsal topraklara gidip gelmelerinin akabinde, hayatlarinda bi cok olumlu degisimler yasadiklarni duyarim yillardir. Ornegin bozuk giden islerinin duzelmesi ve maddi yonden refaha ulasmalari ya da yillardir evlilik isteyip de evlenemeyenlerin guzel bir evlilik yaptigi vs. gibi.. Tabi ki inanciniz hakkinda fikrim yok. Sadece paylasmak istedim. 😀

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Toplu iğne olur mu? Soruyu sormamın amacı şehirde garip algılanmamak ve tabi ağaçları bulursam. Deneyelim bakalım.

Sarahben

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim.Bunu yapmak benim için zor.Bir kadın olarak istanbulda ağaçlara çivi çakmak zor. Lütfen uygulayabileceğim başka rituel varsa paylaşırmisiniz

Sarahben

Kayıtlı Üye
Çevremde bir cok insandan, umre ya da hac yapmak amaciyla kutsal topraklara gidip gelmelerinin akabinde, hayatlarinda bi cok olumlu degisimler yasadiklarni duyarim yillardir. Ornegin bozuk giden islerinin duzelmesi ve maddi yonden refaha ulasmalari ya da yillardir evlilik isteyip de evlenemeyenlerin guzel bir evlilik yaptigi vs. gibi.. Tabi ki inanciniz hakkinda fikrim yok. Sadece paylasmak istedim. 😀
Çok isterdim ama malesef maddi olarak imkansız.Insallah birgün

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim.Bunu yapmak benim için zor.Bir kadın olarak istanbulda ağaçlara çivi çakmak zor. Lütfen uygulayabileceğim başka rituel varsa paylaşırmisiniz

Bu sizin için uygun mu?

Sarahben

Kayıtlı Üye

Bu sizin için uygun mu?
Çok teşekkür ederim🙏 Uygun zamana bakıp uygulayacağım.Kavak ritueli de aklımda bir şekilde onu da yapmak istiyorum.Buradan da paylaşırım.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Benim profilimden bakıp seçin bir tanesini. Ritüelin adlarında arınma kelimesi olanlarina bakın. Hatta forumu biraz okuyun, öğrenin. Maji hakkında hiç bir şey bilmiyorsunuz anladım kadarıyla.

cathrine

Kayıtlı Üye
@Sarahben Geçmiş zamanda bu sitede şans ile ilgili konularda çok konuştuk,arama kısmına yazarsanız bulursunuz belki....Bir gün de içimizden biri ya da dışarıdan biri gelse de ;dese ki:''Arkadaşlar ben çok şanslıyım,size bunun sırrını vermeye geldim.''Ama kimse kendini çok şanslı görmüyor galiba....Cidden çok isterdim böyle bir konu açan üye olsa!Şansın formülü yok tabii ki...Ben de bu konunun üstüne çok gittim ama şans kendi hayatınızda'' olumsuzu olumluya çevirme sanatıdır ''belki...Limondan limonata yapılmasını öğütleyen o hikayeyi çoğunuz bilirsiniz...Sorunuzun cevabı değildir belki ama bu konuyu çok ayrıntılı bir şekilde defalarca konuşmuşuzdur...sitedeki başlıkları iyice araştırmanızı öneririm...

Alakan

Kayıtlı Üye
@Sarahben Geçmiş zamanda bu sitede şans ile ilgili konularda çok konuştuk,arama kısmına yazarsanız bulursunuz belki....Bir gün de içimizden biri ya da dışarıdan biri gelse de ;dese ki:''Arkadaşlar ben çok şanslıyım,size bunun sırrını vermeye geldim.''Ama kimse kendini çok şanslı görmüyor galiba....Cidden çok isterdim böyle bir konu açan üye olsa!Şansın formülü yok tabii ki...Ben de bu konunun üstüne çok gittim ama şans kendi hayatınızda'' olumsuzu olumluya çevirme sanatıdır ''belki...Limondan limonata yapılmasını öğütleyen o hikayeyi çoğunuz bilirsiniz...Sorunuzun cevabı değildir belki ama bu konuyu çok ayrıntılı bir şekilde defalarca konuşmuşuzdur...sitedeki başlıkları iyice araştırmanızı öneririm...
Ben öyleyim. Nazardan da korkuyorum ama... Sizin dediğiniz gibi neyi nasıl nitelendirdiğiniz çok önemli. Hiç mi olumsuz bir şey gelmiyor başıma, geliyor fakat bu konuda sızlanmam. Olumsuz bir durum olduğunda "neden böyle oldu" diye ağlamam çoğunlukla. Hayata güvenirim. Bir şekilde o işten güvenle sıyrılacağıma dair inancım tamdır. Önüme fırsatların çıkacağını bilirim. Bu konuda güveniniz ve inancınız tam olduğunda hiç olmaz dedikleriniz oluveriyor.
Bu konuda anahtar cümleyi veriyorum
" Ben hep dört ayağımın üzerine düşerim"

cathrine

Kayıtlı Üye
Ben öyleyim. Nazardan da korkuyorum ama... Sizin dediğiniz gibi neyi nasıl nitelendirdiğiniz çok önemli. Hiç mi olumsuz bir şey gelmiyor başıma, geliyor fakat bu konuda sızlanmam. Olumsuz bir durum olduğunda "neden böyle oldu" diye ağlamam çoğunlukla. Hayata güvenirim. Bir şekilde o işten güvenle sıyrılacağıma dair inancım tamdır. Önüme fırsatların çıkacağını bilirim. Bu konuda güveniniz ve inancınız tam olduğunda hiç olmaz dedikleriniz oluveriyor.
Bu konuda anahtar cümleyi veriyorum
" Ben hep dört ayağımın üzerine düşerim"
Çok güzel bir yaklaşım,takdir ettim....Ben de hep pollyannacılık oynarım,hayatın içinde küçük ayrıntılarla hayatıma mutluluk katmaya ve neşelenmeye çalışırım...Hayatta sorun olarak gördüğümüz çoğu durum aslında hayatın akışında gerçekleşen bir takım olaylar....Ruh ve beden sağlığımız yerinde olduğu sürece bakış açımızı değiştirebiliriz,çözümler aramaya devam edebiliriz,çabalayabiliriz...değiştiremediklerimizle yaşamayı öğrenebiliriz...Hayata biraz oyun biraz gerçeklerle yaklaşıp dengede kalmaya bakalım...Bir de bazen durup sadece varolduğunuz için şükretmeye çalışın gün içerisinde,bu dünyaya hiç gelmeyebilirdiniz ve dünyanın nimetlerinden de ,yaşamaktan da duyulan sevinci hiç tatmayabilirdiniz,hiç sorununuz da olmazdı...Güzel mi?Sadeece mezardakilerin sorunu olmaz.Yol dümdüz olsa çok sıkıcı olur.Hayat yolu dönemeçlerle,yokuşlarla,inişlerle,kıvrımlarla dolu olunca canlılık olur.''Ben hep dört ayağımın üzerine düşerim''diyemedim henüz ama bu da bana bir işaret olsun,öyle söyleyeceğim...katkılarınız için teşekkürler....

Demileus

Kayıtlı Üye
Merhaba.
Hayatım boyunca her işim yarım kaldı.Oldu diye sevindiğim ne varsa yarım kaldı.
Son 2 yıl resmen maddi manevi tükendim.Aldatildim, işlerin bozuldu, aksilikler bir türlü bitmedi.
Son 2 aydirda sanki lanetlenmişim gibi hersey tamamen bozuldu.
Olacak tam dediğim bir şeye sanki sihirli bir değnek bozuyor.Bu her neyse bozmanın yada düzeltmenin bir yolu varmıdır?
Dünyanın en şanssız insani gibiyim.Lutfen anlayanlar bana fikir versin.Dua, rituel yada başka ne varsa.
Maddi manevi çıkmazdayim ve dayanacak.gücün kalmadı.
Öncelikle kendini kötü hissediyorsan standart yaptığın her ne işlerin varsa normal akışından farklı yap. En basidi siyah tişört giyiyorsan hep bu gün renkli giy. Ve bu günde başımda kötü şeyler gelecek diye düşünme, hayır bu sefer iyi şeyler olacak ve iyi şeyleri kendim çekeceğim de. Evrene her insan enerji yayar sende eğer yaydığın süregelen enerjni değiştirirsen emin ol farkı görmüş olacaksın.

Sarahben

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim

Sarahben

Kayıtlı Üye
Öncelikle kendini kötü hissediyorsan standart yaptığın her ne işlerin varsa normal akışından farklı yap. En basidi siyah tişört giyiyorsan hep bu gün renkli giy. Ve bu günde başımda kötü şeyler gelecek diye düşünme, hayır bu sefer iyi şeyler olacak ve iyi şeyleri kendim çekeceğim de. Evrene her insan enerji yayar sende eğer yaydığın süregelen enerjni değiştirirsen emin ol farkı görmüş olacaksın.
Teşekkür ederim.Hayatimin en kötü yılını geçirdim.Ölmek hatta öldürmek istedim.Arka arkaya gelen olaylar zinciri modumu düşürdü, negatif enerjiyle tüm kötü olay ve insanlari hayatima çektim sanırım.Amacım.kendimi güçlendirip bu döngüden çıkmak.Hep siyah giyiyorum gerçekten🙈 yarın renkli giyinerek başlayacağım.Yarın iyi şeyler olacak.