Şans Kısmet için

Absoluta Virtute

Tecrübeli Üye
Kayıtlı Üye
Küçük bir kilit alın, açın, anahtarları yanına koyun. Üç kırmızı mum yakıp ve mumlar yanandgi zaman niyeti okuyun. Bundan sonra kilidi balla kaplayın, bir anahtarla kapatın, anahtarı kilitten çıkarın ve nehre veya göle götürün. Orada, niyeti üç kez okuduktan sonra suya atın. Anahtarlardan birini üzerinizde taşıyın, gerisini evde gizli bir yerde saklayın.

Niyet:
Bundan derin sudan korkmam,
Bundan sıkıntılar barındırmam,
Bütün yollar önümde açılır,
İyilikler güzellikler bana gelir.
Üzüntüler , endişeler kaybolur.
Sıkıntılar kilitlenir
Bana bal hibi hayat kalır.
Bu kilit açılamaz
Kimse niyetimi bozamaz.
Öyle olsun!

Bu ritüelin etkisi bir sene sürüyor.

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Bu ritüel için belli bir zaman aralığı var mı ? Yani yapmak için örneğin akşam şu saatte gibi

Absoluta Virtute

Tecrübeli Üye
Kayıtlı Üye
Ben bu konularda biraz cahilim de bu ne oluyor tam olarak
Yeni ay ve dolunayı duymuşsunuzdur. Yeni aydan sonra ay büyüyor. Dolunay dan sonra ay küçülüyor. Ay takvimi arama motoruna yazarsınız, oradan ayın mevcut durumu öğrenebilirsiniz.
Şafak ise, güneş doğmadan az önce beliren aydınlık. Agisagi yukarı 20 dakka sürer.

FKing

Kayıtlı Üye
Yeni ay ve dolunayı duymuşsunuzdur. Yeni aydan sonra ay büyüyor. Dolunay dan sonra ay küçülüyor. Ay takvimi arama motoruna yazarsınız, oradan ayın mevcut durumu öğrenebilirsiniz.
Şafak ise, güneş doğmadan az önce beliren aydınlık. Agisagi yukarı 20 dakka sürer.
Şimdi baktım Yeni Ay dan sonraki gelen dolunay günü yapıcaz yani

Tamamdır şimdi çözdüm yeni ay yani dolunaya kadar büyüyen ay içerisindeyiz zaten şuan yapılabilir doğru anlamışım dimi