fazla öfkem neden

elsa01

Kayıtlı Üye
Merhaba ben normalde çok sakin bir insanımdır ama ikili ilişkilerde hiç yoktan sinirlenip aşırı tepki gösteriyorum ve o an kendimi engelleyemiyorum bu yüzden ilişkilerim yürümüyor. Bunun sebebi ne olabilir büyü vb. birşey olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Alex06

Kayıtlı Üye
Merhaba ben normalde çok sakin bir insanımdır ama ikili ilişkilerde hiç yoktan sinirlenip aşırı tepki gösteriyorum ve o an kendimi engelleyemiyorum bu yüzden ilişkilerim yürümüyor. Bunun sebebi ne olabilir büyü vb. birşey olduğunu nasıl öğrenebilirim?
Hiç yoktan sinirlenmez insan. Yapılan bir hareket değersiz hissettirdiği için sinirlenir. Niye değersiz hissediyorsunuz??? Bir hareket ya da söz daha önce yaşanan kötü anıları deneyimleri mi hatirlatiyor. Daha önce ki deneyimler özgüven kaybına mi yol açtı çünkü duygusal şiddet özgüven kaybi yaratır.
Sinirlenmenize neden olan duyguyu bulun kaynağına inin. Sonra bir takım çalışmalar araştırın bu duyguyu bu konuyu iyileştirmek ile ilgili. Onları yapın buradan yardımcı olanlar olacaktır.
Büyü konusunu hiç sanmam en fazla birinin ahını almissinizdir. Onu da arınma şifa çalışmalarıyla halledersiniz

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Olumlama çakranızda ve enerjiniz bir boşluk meydana gelmiş maalesef. Şu son dönemler de aynı şikayetlere sahip bir çok insan bulunmakta. Dünyanın manyetik alanı ve güneşte ki zamansız patlamalar gezegenler üzerinden ve Uzay içinden dünyamıza aktarılan enerjiyi dalgalandırıyor. Bu dalgalanmalar da bize algıda bozukluk, nefsi kontrol edememe, dikkat dağınıklığı, duygusal boşlukların fazlalaşması, öfke kontrolsüzlüğü gibi geri dönüyor. Olumlamanızı onarmalısınız. Dinlendirici uzak doğu müzikleri dinleyebilir, yağmurda ıslanabilir ve kasvetli olarak nitelendirilen havanın enerjisini içinize çekebilirsiniz. Sabır eşiğiniz oldukça düşük olduğundan ve dalgalanmalardan dolayı bu durum içindesiniz maalesef ki... Çıplak ayaklarla toprağa temas ederek tüm olumsuz enerjilerinizi yaymanız çok sağlıklı olacaktır. Bulunduğunuz durumun kaynağının "Büyü" olmadığını bildirmek isterim.

Saygılarımla.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
İkili ilişkilerde çok çabuk sinirleniyorsanız kendinize sakin diyemezsiniz zaten. Bence önce kendiniz ile yeniden tanışmalısınız. Lord of the rings'e de büyü olmadığı konusunda katılıyorum. Çok fazla sorun olabilir karşıdaki size değersiz hissettiriyor olabilir, siz psikolojik olarak çok kırılgan olabilirsiniz, suçludur belki ama suçunu kanıtlayamıyorsunyzdur ya da genel anlamda tahammülsüz birisinizdir gibi gibi pek çok neden olabilir ama sakin bir insan sabri taşmadıkça ufak şeylere tepki göstermez.

Alex06

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Olumlama çakranızda ve enerjiniz bir boşluk meydana gelmiş maalesef. Şu son dönemler de aynı şikayetlere sahip bir çok insan bulunmakta. Dünyanın manyetik alanı ve güneşte ki zamansız patlamalar gezegenler üzerinden ve Uzay içinden dünyamıza aktarılan enerjiyi dalgalandırıyor. Bu dalgalanmalar da bize algıda bozukluk, nefsi kontrol edememe, dikkat dağınıklığı, duygusal boşlukların fazlalaşması, öfke kontrolsüzlüğü gibi geri dönüyor. Olumlamanızı onarmalısınız.
Tavsiyeleriniz güzel hoş ama ben insanlarda meydana gelen bu değişikliklerin güneş uzay vs. Vs. Çok ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Adı üstünde insanız duygularımızla varız. Nefsi kontrol edememe duygulara hakim olamama bunlar içsel olaylar. Güneş patlasada bunlar var patlamasada.
Sorunlarin cevapları çözümleri de içsel kişisel. Enerji düşüklüğünü aurayi düzeltmek, davranışlarımizin duygularımızın kontrolünü ele almak kişisel. Sorunların nedenini dışarıda aramak ise işin kolayı.
Varlık musallat oldu büyü yapıldı burcuma göre başıma bu gelecek. Evrensel enerjiler etkiledi. Bunları söyleyince sorumluluk bitiyor çünkü