Ezan sesini duymadan uyuyamıyorum :(

satelcom

Banlı Kullanıcı
Evinizde genel bir temizlik yaptıktan sonra evin her yerine sirkeli su püskürtün.Uyumak için yatağa girmeden öncede mutlaka abdestli olun ve Ayetel kürsi ile Nas ve Feak surelerini okuyup yatınız.Büyüden yeni kurtulanlarda ve cin tasallutunda bir de evde namaz-kuran olmazsa bu tip olaylar olur.

greatangel

Kayıtlı Üye
size tavsiyem yatarken evinizin içinde sesli(içinizden değil) ezan okuyun. Bunu bir deneyin eğer yine uyuyamazsanız kaya tuzu kullanın

ruban

Kayıtlı Üye
Bu bir tür telkin ledimi düşündüm kendime ama aynı durum bendede var sabah ezanı düymadan uyuyamıyorum varlıklarla alakası ola bilirmi

kıvep

Banlı Kullanıcı
Cevap soruda soylenmıs, sabah ezanından sonra uyuma. Ezan kalk dıye okunmaz mı? Bu konuda hıc bılgım yok ama mantıklı olarakta bakınca eger sabah uykunu alırsan akşam nasıl uyuyabılırsın kı? yatma kalkma vakıtlerı arasında 16-17 saat olmalı o zaman rahat uyuyabılırsın. Eger sabah hala uyanıksan artık aksamı bekle, bır kac gune uykun duzene gırecektır. Hala olmadıysa dıger cozumlerı dusunursun.

lDerinSu

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
böyle gizemli şeyleri araştırmaya basladıgımda korkuyordum bende tuz kullanmıştım korkumu sindirmek için. :) Şimdi saçma geliyor oku bi ayetel kürsi yat uyu daha rahat uyursun. :)

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Tılsımin veya yaptiginiz bir uygulamanin manevi yuku agir geliyor olabilir.Muslumansaniz 7 ayetel kursi veya Yasin okuyup kurtulursunuz. Onemli olan Yaradan'ın gucune sıginmak...

lastqonna

Kayıtlı Üye
sizin tamamen piskolojik bir baskı kuruyosunuz kendinize eğer oyle bir sey olsaydı çok geçmeden görür yada hissederdiniz