En kuvvetli aşk majilerinden (Kuş Dili majisi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

royal

Kayıtlı Üye
avlanması yasak bir kuş arı kuşu koruma altındalar üstelik suç yani..

perihan

Banlı Kullanıcı
Arı kuşu bulmak yeteri kadar zorken birde bahsi geçen tütsüyü bulmakta kolaya benzemiyor üstelik bulduk diyelim gece gece mangal yakması var üstelikte etrafa yayılacak kokudan bahsetmiyorum bile. Peki bedensizler bize musallat olur mu?

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Araştırma Görevlisi
avlanması yasak bir kuş arı kuşu koruma altındalar üstelik suç yani..

Bu tarz uygulamalar. Eski dönemlerde ortaya çıkmıştır , O zamanın şartlarına göre böyledi ve değiştirilmez.Herkes bunu yapsaydı dünyada düzen hak getire olurdu illaki aksilikler zorluklar olacaktır en çok isteyen ve inanan alır. Bu herşeyde de böyledir sayın OLİMPİA

ejderhaların bu dünyada yaşadığını hiç sanmıyorum... ejder kanı diye tabir edilen tütsü, günlük gibi, mürr gibi bir reçinedir, kömür üzerinde yakılır. hint malı falan çubukları unutun, kimyasal dolu o tütsü çubuklar, iş görmüyorlar..

Evet bir ağaçtan çıkarılıyordu ismini çıkaramadım şimdi filmerde gördüğünüz ejderhalardan değil bir bitkiden çıkan bir balımsı birşey onun tütsü yapılmış hali hoş bir kokusu vardır. :)

arı kuşu bulsanız yapabilecekmisiniz? 40 kuşun dilinimi keseceksiniz? bu dünyada bir karıncanın bile senin kadar yaşamaya hakkı var

Hayvan severler ayaklandı :D tatlım büyü okulunda ne bu hayvan sevgisi ? bu tarz adaklar büyü uygulamalarında her daim kullanılır kan akıtılır.

arkadaşım 41 adet arı kuşu yakalayı dilini kestiğini mi söylüyorsun. bravo sana ayrıca ejderha kanı tütsüsü nerden bulunur? hiç duymadım

Ejderha Kanı Tütsüsünü internetten sipariş edebileceğiniz gibi izmir gibi bir yerde oturuyorsanız rahatlıkla bulabilirsiniz internetten sipariş ederim ben genelde . Google kullanın ;)

benim

Kayıtlı Üye
İyide sevgili arkadaşım, bu malzemeleri nereden nasıl buluruzki?.Oysa nasılda ihtiyacımvar.

alice92

Kayıtlı Üye
En etkili aşk majilernden birisi olan ve pek bilinmeyen Kuş Dili büyüsü yapılması ve bozması en zor büyülerden etkisi sevdiğiniz kişinin aşkınızdan gerçek anlamda delirmesine kadar gidebilir istenmeyen sonuçlar doğurabilir.Gerçekten seviyorsanız aşkına karşılık verebiliecekseniz yapın derim.

*Bu yöntem bir kara büyü uygulamasıdır

*Geri dönüşü imkansıza yakındır ( bozulması imkansıza yakındır gerçekten sevmiyorsanız yapmayın )

*Büyünün geçerlilik süresi diğer büyüler gibi 1-2 ay veya 1-2 yıl değil ömür boyudur.

*Uygulamayı yaparken baş ağrısı elde titreme terleme gibi belirtiler olabilir enerjiniz düşükse denemeyin .

*Gerekli Materyaller ;

Arı Kuşu Dili 41 adet ( Arı kuşu özellikle akdeniz çevresinde tarla ve sulak alanlarda bulunuyor farklı türleri vardır benim kullandığım dışı sarı siyah olan hafif sivri gagalı minik arı serçeleri başka bir serçe vs olmaz arı kuşu olacak sizin yörede başka birşey deniyor olabilir ama biz arı ile beslendiği için arı kuşu deriz )

Safran mürekkebi [FONT=Verdana, Arial, sans-serif]

Ejderha Kanı Tütsüsü

Toplu İğne 41 adet

Kağıt ( a4 kağıdı yazıcı kağıdı olarak bilinen kağıt uygundur )

Mangal

Uygulamanın Yapılışı ;

Çarşambayı perşembeye bağlayan gece gece yarısını 20 - 25 dakika geçe 12:20 - 25 'ê denk geliyor bu saatlerde

Bulduğunuz 41 arı kuşunun tek tek dilleri kesilir. ( Canlı yada diri olması önemli değildir)

Öncelikle ejderha kanı tütsümüz yakılır . Diller bir demir ve bakır bir tepsiye konulur ve önceden hazırlanan toplu iğneler yanımızda bulunsun bu arada 41 dile tek tek toplu iğneleri batıracağız 1 tane dili sağ elimize alıyoruz ve felan oğlu / felan kızı benim aşkımdan erisin bu iğneler gibi kalbine bir ok gibi saplanayım . 41 tane dilin hepsini iğnelerken bu sözleri tekrar ediyoruz burada niyet önemli ortam uygun değilse bağırmaya gerek yoktur içtende söylenebilir. Dilleri iğneledikten ve sözleri söyledikten sonra tepsiye tekrar koyuyoruz. Bu süreyi mümkün oldukca kısa tutmaya çalışın baş ağırısı terleme titreme gibi negatif belirtiler olabilir. İşlemi tamamladıktan sonra.Bir a4 kağıdı alıyoruz ve tepsiye koyduğumuz dilleri bu kağıdın üzerine büyükçe bir çember çizecek şekilde diziyoruz.Sonrasında bu çemberin ortasına safran mürekkebi ile normalde ibranice yazılsa iyi olur fakat türkçe yazsanızda pek birşey değişmez ortasına sizin adınızla sevmesini istediğiniz kişinin adını yazın anne adı baba adı felan gerekmiyor. Sevdiğinizin adı üstte olsun buna dikkat edin. Ardından dillerle açtığınız çemberin sol üst sağ üst sağ alt sol alt'ına bir takım şeyler yazmanız gerekecek aşşağıda verdiğim sembolleri sırasıyla 1. sıradaki şekli sol üst 2.sıradakini sağ alt 3.yü sol alt 4. sağ üst çiziyorsunuz .

avinvn.gif

mürekkeb kurur kurumaz iki elimizle kağıdı üstten ve yandan 2 adet iğne iğneliyoruz diller birbirine girsin önemli değil daha iyidir.Bir bohçe görünümünü alması gerekiyor bunu yaptıktan sonra bakırdan tepsimize koyarak 2 elimizle tutmak suretiyle mangala doğru gidiyoruz.Bu arada mangalı kömürledik köz oldu közü biraz karıştırıyoruz ve bohçemizi bu küllerin arasına koyuyoruz. Közde 10 dakika veya 20 dakika bırakıyoruz. Kömürün fazla olmamasına dikkat edin . 20 dakika geçtikten sonra közlerin soğumasını bekliyoruz ve söndükten sonra bir kara poşete koyuyoruz tüm külleri içindeki külk olan bohçemizle beraber bu kara poşetin içindeki külleri altından delmek suretiyle altından küllerin dökülmesini sağlayacağız ama nerede aşık olmasını istediğimiz kişinin sokağının başında poşeti deliyoruz altından bir yorgan iğnesi yardımıyla fazlada büyük olmasın poseyin altından açtığınız delik çünkü küller ordan sokağa dökülecek hepsini bir anda dökmeyin sokağın başında delin sevdiğiniz kişinin evine kadar poşetin altından sokağa döke döke gelin ve evin önüne geldiğinizde bitmemişse kül evin çevresinde tur atın bitirmeye gayret edin.Sevdiğinizi çıldırtmak istiyorsanız evinin eşiğine kapısının tam önüne veya evlerinin kapısının kulpuna o külden çok az sürmeniz yeter. Çok kuvvetli olduğu için bulunduğu sokağa dökmeniz yeter fazlası ruhen bedenen zorlar..

[/FONT]

ben yurt disinda yasiyorum ari kusunuda marketten alamiyoruz malesef ne yapabilirim?

luftanze

Kayıtlı Üye
pei arı kuşu dilini nasıl temin edeceğiz hadi bulduk diyelim nasıl alacağız?

damned

Kayıtlı Üye
herkes işe yarayıp yaramadığını falan sormuş..kimsenin aklına malzemelerin ne kadar zor bulunan cinsten olduğu gelmiyormu? 41 tane arı kuşunu nerden bulmayı düşünüyo acaba uygulamayı denemeyi düşünen arkadaşlar?

beyza56

Kayıtlı Üye
arkadaslar bana kizmayin düsüncelerimi söylüyorum ben kuslari cok ama cok seven bir sahisim bir kisiye sahip olmak icin degermi bende aldatidim bende ayrildim ben aci cekiyorum ama ben bir erkek icin 40 kusun kanina girmem günah nasil kiyabilirsiniz onlara baska yöntemler var cok güze yazmislar onlari yapin insallah sizleri kirmadim beyza56

phusey

Kayıtlı Üye
çok ihtiyacım var böyle bir şeye ama o kadar kuşa kıysam ömrüm boyunca onları düşünmekten aşkımı yaşayamaz hale gelirim

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Burada bahsedilen arı kuşunun yaşam alanı olarak aratırsanız yaşadığı bölgeyi bulursunuz. Fakat bu noktada şöyle bir eksiklik var; bu canlı nesli tükenme tehlikesinde bu yüzden de yaşadığı yerde bulunsa bile yeteri kadar elde edebileceğinizi sanmıyorum. Diğer malzemelerden ejderha kanı tütsüsünü ise bulmanız diğerlerine göre daha kolaydır. Yine de malzemelerin tamamının bulunması neredeyse imkansız olduğu için uygulama yapılamaz konumdadır. İhtiyacı olanlar bu uygulamaya benzer birçok çalışma zaten mevcut. Bu sebeple konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...