En kuvvetli aşk majilerinden (Kuş Dili majisi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

repece

Kayıtlı Üye
Eh napalım mecburen bekleyeceğiz artık etkili ve yetkili uyguladığınız büyü tariflerinizi çünkü değil kuş avlamak elimde tutamam :)

royal

Kayıtlı Üye
Merakla yeni uygulamalarınızı
bekliyorum zira kuş dili bulmak hayal benim için şehrin ortasında

Hernandes

Banlı Kullanıcı
İş
Doktor
Arkadaşlar Takdir edersinizki bu uygulamaları yazan ben değilim kuş dilinden huylanırım kan tutur köze atınca kafa yapar bunun plastik kusla yapılanı yokmu. Bunları bilemem ben paylaştım uygulayabilecekler uygulasın diğerleri durumu izah ediyorlar zaten bende gelen tepkilerle insanların faydalandığını bilmenin şevkiyle sizlere yeni büyüler paylaşamaya devam edeceğim artık uygun yapabileceğiniz büyüler mutlaka çıkacaktır . Kesin söz vermeyeyim ama paylaşmaya çalışacağım zaman olursa.

mandalin

Banlı Kullanıcı
yok sevgili hernandes bir suclama olarak değil ben havas olsun cok arastırdım ama tam tarif ve ibrani bulamadım ondan acaba duymadığım bir eserde mi var diye sormustum ingilizcem var iyi derecede e kitapları nasıl bulabilirim yada bu ve benzeri paylaşımları nasıl bulabiliriz

Hernandes

Banlı Kullanıcı
İş
Doktor
yok sevgili hernandes bir suclama olarak değil ben havas olsun cok arastırdım ama tam tarif ve ibrani bulamadım ondan acaba duymadığım bir eserde mi var diye sormustum ingilizcem var iyi derecede e kitapları nasıl bulabilirim yada bu ve benzeri paylaşımları nasıl bulabiliriz

Elimden geldiğince burada paylaşamaya gayret ediyorum oralarda da. Eksik tarifler var zaten yüzeysel anlatımlar hep ben deniyorum tasdikliyorum araştırıyorum geliştiriyorum en son aşama başarılı olduğumda buraya koyuyorum - leri + ları ile beraber .

bunun okuması var mı?

Tarifin eksik herhangibi bir yeri yoktur tam olarak paylaştım.Eklemeden edemeyeceğim İbrani büyülerinden adağa dayanan bir büyü harekete geçirilen bedensizler emrinde ki lejyonlarla birlikte o küllerde gizli.Bu kadar çok kuş olmasının sebebi demona adak ve emrindeki lejyona adaktır.Dikkat ederseniz bu tür uygulamalarda genelde 41 kullanılır 41 ve 72 demonlar için önemli bir sayı bütünüdür.

özlemm

Banlı Kullanıcı
Konuları uzun süredir takip ediyorum, yeni kayıt olup yazmak istedim. Konunun sahibine ; gerçi çıkmış ama her açtığı konuyu denedim demiş. Kaç kişiye uygulamış ki bir çok bayana yapmış olmalı çünkü çoğu aşk büyüsü hepsini de denedim demesi garip geldi tabi bu şahsi fikrim.

exiled83

Kayıtlı Üye
Bunu benim için yapabilecek olan var mi?bu malzemeleri temin etmem çok zor.....

ben denedim ve olumlu sonuç aldım paylaşıyorum.

Evine gidemiyorsanız bulunduğu sokağa dökmelisiniz külleri dökmemizdeki maksat onun oradan geçmesi ve bir takım bedensiz varlıklar o küllerde gizli geçtiği an onu buluyor ve etkileşime geçiyorlar mesafeler çok önemli değildir hız kazanması açısından geçtiği yerlere veya sürekli bulunduğu yer olan mutlaka uğradığı yer olan eve dökmek uygundur . Ben eve dökmeden denemedim sonucları bilemiyorum ama hızlı ve etkili olması açısından mutlaka en azından bulunduğu sokağa dökmeniz gerekmekte.

origanum

Yönetici
Bunu benim için yapabilecek olan var mi?bu malzemeleri temin etmem çok zor.....

Malzemeleri temin etseniz ne fark eder, gene yapamazsınız.
Kara büyü uygulamalarını sıradan bir majisyen bile yapamaz. Farklı bir güç gerektirir.
Ayrıca sitemizde hiç bir büyü çeşidi yapılmamakta, yapanların reklamı verilmemektedir.
Tüm büyü çeşitleri, tarihçeleri, ritüelleri hakkında genel bilgiler paylaşılmakta, insanların bu konuda fikir edinmeleri sağlanmaktadır. Daha ötesi yok.

ekirek24

Kayıtlı Üye
Malzemeleri temin etseniz ne fark eder, gene yapamazsınız.
Kara büyü uygulamalarını sıradan bir majisyen bile yapamaz. Farklı bir güç gerektirir.
Ayrıca sitemizde hiç bir büyü çeşidi yapılmamakta, yapanların reklamı verilmemektedir.
Tüm büyü çeşitleri, tarihçeleri, ritüelleri hakkında genel bilgiler paylaşılmakta, insanların bu konuda fikir edinmeleri sağlanmaktadır. Daha ötesi yok.
origamiye katılıyorum bu ritüelleri yapan kişilerin güçleri var herhangi biri bu büyüleri yapamaz kendimizi kandırmayalım

maitea

Kayıtlı Üye
arkadaşım 41 adet arı kuşu yakalayı dilini kestiğini mi söylüyorsun. bravo sana ayrıca ejderha kanı tütsüsü nerden bulunur? hiç duymadım

MAVİLİM1

Kayıtlı Üye
arı kuşu bulsanız yapabilecekmisiniz? 40 kuşun dilinimi keseceksiniz? bu dünyada bir karıncanın bile senin kadar yaşamaya hakkı var

Alametifarika

Kayıtlı Üye
arkadaşım 41 adet arı kuşu yakalayı dilini kestiğini mi söylüyorsun. bravo sana ayrıca ejderha kanı tütsüsü nerden bulunur? hiç duymadım

Normal çubuk tütsü dragon blood olarak geçiyor tüm tütsücülerde mevcut hint malı hem marka... yoksa git ejderhayı yakala kanını dök sonra onu kurut tütsü yap uzun iş...

Charmed

Kayıtlı Üye
Normal çubuk tütsü dragon blood olarak geçiyor tüm tütsücülerde mevcut hint malı hem marka... yoksa git ejderhayı yakala kanını dök sonra onu kurut tütsü yap uzun iş...

ejderhaların bu dünyada yaşadığını hiç sanmıyorum... ejder kanı diye tabir edilen tütsü, günlük gibi, mürr gibi bir reçinedir, kömür üzerinde yakılır. hint malı falan çubukları unutun, kimyasal dolu o tütsü çubuklar, iş görmüyorlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...