Duru Görü Duru İşiti?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

guys

Kayıtlı Üye
Merhaba duru görü yeteneğim var fakat sürekli sesler duyuyorum tek başıma iken. Okulda yürüyorum kimse yok ama birisi adımı söylüyor etrafımda dönüyorum yok birkaç adım gidiyorum sonra tekrar adımı söylüyor tanımadığım bir ses. Arkadaşım yanımda oturuyor tekrar biri adımı söyledi bak duydun biri beni çağırıyo dedim o da ''saçmalama kimse senin adını söylemedi'' dedi. Bu böyle bayaa kez oldu. Dün gece ise merdivenlerden iniyorum sesler duyuyorum apartmanda kimse yok. Her adımımda bir ses duyuyorum. Eve çıkana kadar kendimi kötü hissettim. Eve girdim ailem yoktu fakat bu sefer onların sesini duymaya başladım. Hatta bir ara kendimden geçmişim onlar evde sanıyordum o kadar netti sesler. Sizce bu duru işiti olabilir mi?

prensess

Kayıtlı Üye
Dun de bana oldu iki defa ismimi soledi.ilk solediginde hayalmi dedim icimden birdaha sole dedim ve ozaman ikinci kez ismimi soledi.sanki.yanimda oturuyormus gibi kisik sesle soledi ama fisildamadi ve bir kadin sesi idi.bundan bir kac ay oncede telde arkadasimla ve anemle.konusurken oldu araya koustu bu bir kac kes oldu dedigini anlamadim ama ibranice oldugunu dusunuyorum o teldeki sesin bu nedir

ben cinli oldugumu sanmiyorum cunki hic bir musallat belirtisi yok bende

bendekiben

Elit Üye
Evet, duruişiti olabilir.Bahsettiğiniz üzere durugörünüz mevcut ise duruşitide olması bu durumda beklenebilinecek bir sonuç.

prensess

Kayıtlı Üye
Bendede var duru goru ama kontrollu deyil yani gelirse kendiliginden geliyot ama 2aydir da artik birsey gormuyorum ama bu ses ne bu cin mi yoksa piskolocikmi

prensess

Kayıtlı Üye
Yok yok piskolocik olamaz gayet acik ve net duydum

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Sayın üyeler Flood yapmak siteden uzaklaştırılma sebebidir bilginize.

guys

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. Sürekli konuşmalar duyuyorum ya da birisi bana ismimle sesleniyor. Sabah akşam gün içerisinde fark etmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...