Okültizm

maneviyatyolcusu

Kayıtlı Üye
Telepati duru görü telekinezi simya ve okultizm ile ilgili bilgilere sahip bir kadın benimle uğraşıyor iletişimde olduğum insanlara yönlendirme yaparak benimle iletişime geçmeye çalışıyor auramı yüksek tutmaya çalışıyorum yardım edermisiniz bu tarz kişilerle nasıl başa çıkabiliriz

acid

Kayıtlı Üye
Bu kişi hakkında birden fazla mesaj yazmışsınız.

Ama unutmayın ki kimse sınırsız güce sahip değildir.

Ben okuduğunuz mesajlardan şunu çıkardım: Bu kadın sizi manipüle ediyor. Çok güçlü olduğu, her şeyi bildiği, her şeyi yapabildiği algılarını yaparak yönlendiriyor.

Gerçekten bu kadar yoğun bir duruma sahip olan kişiler emin olun biriyle bu kadar uğraşmaz.

Sizin zihninizdeki korkuları çok iyi tespit etmiş ve bunların üzerine oynamış. Size yaptıklarını düşündükçe olumsuz algılarlar yapmadıklarını da yaşayacaksınız. Öte yandan doktor tavsiyesi olmadan kimyasal içerikli hiçbir şey kullanmayın. Korkularınız sanrıya dönecektir. Ki başka bir mesajda belirttiğiniz detayı hatırladım. Bir madde kullandığınızdan bahsetmişsiniz. Bazı kimyasal içerikler yönlendirilmiş halüsinasyona neden olur. Yani karşınızdaki kişi sizi bir şeyi gördüğünüze inandırabilir. Bilgi o yüzden dünyadaki en mühim şey.

Öte yandan forumda arınma ve korunma uygulamalarını aratarak negatif enerjilerden temizlenmek için yol çizebilirsiniz. Arama kısmına yazmanız yeterli. Hangisi size uygunsa onu seçin.

Öte yandan bilgi her türlü kötülüğü yener ve kötülüğe galip gelecek kapıları açar.

maneviyatyolcusu

Kayıtlı Üye
Bu kişi hakkında birden fazla mesaj yazmışsınız.

Ama unutmayın ki kimse sınırsız güce sahip değildir.

Ben okuduğunuz mesajlardan şunu çıkardım: Bu kadın sizi manipüle ediyor. Çok güçlü olduğu, her şeyi bildiği, her şeyi yapabildiği algılarını yaparak yönlendiriyor.

Gerçekten bu kadar yoğun bir duruma sahip olan kişiler emin olun biriyle bu kadar uğraşmaz.

Sizin zihninizdeki korkuları çok iyi tespit etmiş ve bunların üzerine oynamış. Size yaptıklarını düşündükçe olumsuz algılarlar yapmadıklarını da yaşayacaksınız. Öte yandan doktor tavsiyesi olmadan kimyasal içerikli hiçbir şey kullanmayın. Korkularınız sanrıya dönecektir. Ki başka bir mesajda belirttiğiniz detayı hatırladım. Bir madde kullandığınızdan bahsetmişsiniz. Bazı kimyasal içerikler yönlendirilmiş halüsinasyona neden olur. Yani karşınızdaki kişi sizi bir şeyi gördüğünüze inandırabilir. Bilgi o yüzden dünyadaki en mühim şey.

Öte yandan forumda arınma ve korunma uygulamalarını aratarak negatif enerjilerden temizlenmek için yol çizebilirsiniz. Arama kısmına yazmanız yeterli. Hangisi size uygunsa onu seçin.

Öte yandan bilgi her türlü kötülüğü yener ve kötülüğe galip gelecek kapıları açar.
Çok teşekkür ederim peki ya iletişimde olduğum insanlari yönlendirmesi? Bir arkadaşım ona gel benimle oyna demişti beni rahat birakmasi için fakat onuda etkisi altına almış onun aracılığıyla bana ulaşım sağladı yani bana yazan arkadaşım istemeyerek yazmaya başladı zihni elegecirildi telepati yoluyla mı yoksa varlıkları kullanarak mi bilmiyorum

nest

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Çok teşekkür ederim peki ya iletişimde olduğum insanlari yönlendirmesi? Bir arkadaşım ona gel benimle oyna demişti beni rahat birakmasi için fakat onuda etkisi altına almış onun aracılığıyla bana ulaşım sağladı yani bana yazan arkadaşım istemeyerek yazmaya başladı zihni elegecirildi telepati yoluyla mı yoksa varlıkları kullanarak mi bilmiyorum
İnsan beyni evrendeki en bilinmez en karmaşık şeylerden biri ve daha tam olarak ne olduğu bilinmiyor. Mükemmel bir organ olduğu kadar inanılmaz zaafları olanda bir organ ''acid'' de aynı şeyden bahsetmiş karşı taraf sizin zaaflarınızdan faydalanıyor size algı oyunları yapıyor olabilir. Belkide karşı taraftaki kişi bir manipule ustasıdır o yüzden önce zihninizi bulandıran alışkanlıklardan alkol, Sigara, Madde gibi şeylerden uzak durun. Duygu ve düşüncelerinizi kontrol etmeye çalışın çünkü karşı taraf sizin korkularınızı hedef almış. kendi frekansınızı yükseltmeden o kişiyle mücadele edemezsiniz

acid

Kayıtlı Üye
Ya dar karşımızdaki iflah olmaz bir narsist ve manipülatör ise... Adınızın farklı olduğuna bile inandırabilirler psikolojiniz ile oynayarak.

Basit bir soru soracağım... Siz birinin zihnini ele geçirebilecek kapasitede olsanız, telepati yapabilseniz böyle basit şeyler ile mi uğraşırdınız? Gözünüzde bu kadını çok büyütmüşsünüz.

Sadece kandırıyor, manipüle ediyor ve psikolojik yolları kullanıyor.

Ama siz de gerekli sağlık kontrollerinden geçmelisiniz. Bu kadar endişe ve paranoya fiziksel ya da psikolojik problemlerden kaynaklanabilir.

hekate22

Kayıtlı Üye
Telepati duru görü telekinezi simya ve okultizm ile ilgili bilgilere sahip bir kadın benimle uğraşıyor iletişimde olduğum insanlara yönlendirme yaparak benimle iletişime geçmeye çalışıyor auramı yüksek tutmaya çalışıyorum yardım edermisiniz bu tarz kişilerle nasıl başa çıkabiliriz
Saydığınız özeliklere sahip biri, özellikle duru görü, bilgiden öte farklı kişilikle gelmiş biridir. Sizinle uğraşacağına ihtimal vermiyorum.
Psikolojik yapınızı kontrol etmenizi tavsiye ederim.