Okultizm ve simya

maneviyatyolcusu

Kayıtlı Üye
Oküktizm ve simya bilgisi olan ve bu bilgilerle bize kötülük yapmak isteyen biriyle baş etmenin yolları nelerdir ? Bu konuda bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi?

emre0654

Kayıtlı Üye
O tür insanlarla uğraşmak zordur anladığı dilden konuşmak lazım etkiye tepki. Ona güzel bir kara büyü yap ya da yaptır.

nest

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Oküktizm ve simya bilgisi olan ve bu bilgilerle bize kötülük yapmak isteyen biriyle baş etmenin yolları nelerdir ? Bu konuda bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi?
Yüksek farkındalık oluşturman gerekiyor. Sende o büyücüler gibi bir bireysin o kişiler senin korkundan besleniyor ve bilinçdışını hedef alıyor. Aslında metafiziksel varlıklar yok senin enerji alanına girip bilinçdışına hologram yapıp beynindeki amigdalayı bozuyorlar stres vekorku içinde hayatını yaşıyorsun. Bununda tek çaresi yüksek farkındalık ve duygu düşüncelerini kontrol etmeyi öğrenmen

maneviyatyolcusu

Kayıtlı Üye
O tür insanlarla uğraşmak zordur anladığı dilden konuşmak lazım etkiye tepki. Ona güzel bir kara büyü yap ya da yaptır.

Yüksek farkındalık oluşturman gerekiyor. Sende o büyücüler gibi bir bireysin o kişiler senin korkundan besleniyor ve bilinçdışını hedef alıyor. Aslında metafiziksel varlıklar yok senin enerji alanına girip bilinçdışına hologram yapıp beynindeki amigdalayı bozuyorlar stres vekorku içinde hayatını yaşıyorsun. Bununda tek çaresi yüksek farkındalık ve duygu düşüncelerini kontrol etmeyi öğrenmen
Teşekkür ederim bunun için çabalıyorum fakat o çok bilgili ve tecrübeli olduğu için onunla savaşmak bu durum için beni zor kılıyor çünkü varlık dediğimiz her ne ise onlarla çalışıyor onun evinde bana göründü çünkü yada bilinçaltım ile nasıl oynadı bilmiyorum fakat birden bire oldu içinden birseyler bir sözcükler söylüyordu anlayamıyorum sadece bu durumlarda bilgim yetersiz

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim bunun için çabalıyorum fakat o çok bilgili ve tecrübeli olduğu için onunla savaşmak bu durum için beni zor kılıyor çünkü varlık dediğimiz her ne ise onlarla çalışıyor onun evinde bana göründü çünkü yada bilinçaltım ile nasıl oynadı bilmiyorum fakat birden bire oldu içinden birseyler bir sözcükler söylüyordu anlayamıyorum sadece bu durumlarda bilgim yetersiz
Alanına girmiş olabilir misiniz?Tehdit olarak görmüştür.

nest

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Anlıyorum zaten büyü dediğimiz sey enerji yönlendirmesi ve büyü iradesi ve farkındalığı düşük insanlarda tutar. Yani büyüyle aslında sen kendi kendine zarar veriyorsun. Sen o sana yönlendirilen negatif enerji formuna bilinçdışıyla şekil veriyorsun her neyden korkuyorsan o şekilde görünüyor. O yüzden zihnini korku gibi negatif duygulardan arındırman gerekçyor ve bu sadece farkındalıkla olur. O büyücü dediğiniz kişilerde senin gibi insan demekki sendede o tür özellikler var ama korkuyla bastırıyorsun

nest

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Benim bir tanıdığım anlatmıştı sürekli rahatsız ediliyordum diyordu bir süre sonra alışmış artık korkmamaya başlamış sonra onu farklı şekilde imgeşemeye başlamış o şekilde görüyordum diyordu mesela boynuzlu imgeliyordum diyor boynuzlu görünüyordu diyordu. Bu metafiziksel varlıkları ne hikmetse herkes farklı şekil anlatıyor

maneviyatyolcusu

Kayıtlı Üye
Benim bir tanıdığım anlatmıştı sürekli rahatsız ediliyordum diyordu bir süre sonra alışmış artık korkmamaya başlamış sonra onu farklı şekilde imgeşemeye başlamış o şekilde görüyordum diyordu mesela boynuzlu imgeliyordum diyor boynuzlu görünüyordu diyordu. Bu metafiziksel varlıkları ne hikmetse herkes farklı şekil anlatıyor
Bende aynı şekilde boynuzlu görmüştüm ve o sırada bu kişi benim yanımda bana insan zihni müthiş bişi ama insanlar bunu kullanmasını bilmiyor diyordu bana takıntılıydı baktığın her yerde beni göreceksin demeye başlıyordu daha sonra bana şizofreni belirtilerini atmaya başladı böyle bisi yok sen görmedin demeye başladı daha sonra bi çok hastalık belirtileri atmaya başladı ama amacını hiç anlayamadım sanırım beni delirtmek istiyordu

maneviyatyolcusu

Kayıtlı Üye
Kişiye yaklaştın.Kişinin normal karakteri tutumu senin onla etkileşim kurman sonrası değişebilir bu yüzden varlık seni tehdit olarak gördü da bir ihtimal bunuda düşündüm yani bu varlıklar hangi durumlarda tehdit olarak görebilirler biraz daha açar mısınız fikir sahibi olalım

maneviyatyolcusu

Kayıtlı Üye
Buda bir ihtimal evet düşündüm bunu fakat hangi durumlarda bizi tehdit olarak görebilirler biraz daha acabilir misiniz

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Buda bir ihtimal evet düşündüm bunu fakat hangi durumlarda bizi tehdit olarak görebilirler biraz daha acabilir misiniz
Zorunluluk var mı bilmiyorum ama hastayım psikolatım diyen adamın evine gitmek mantıklı değil.Yanına bile gitseniz kışkırtır.Kişiyi bilmeden bile yönlendirir.Orada size şizofreniyi anlatırken imalı konuşmuyor veya sizin hareketlerinizi tahmin etmiyor bilmeden konuşuyor.