Druid Büyüleri

elfkonza

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim.
Yanlız bunların büyü ile ilişkisini pek anlıyamadım?
Şans getirmesi için olabilirmi?
Tekrar teşekkür ederim.

BattleFury

Kayıtlı Üye
bazıları Druidlerin sahip oldukları Majilerden... işe yararlıgı vardır , pratik olurlar genelde :) basitçe.. ama etkili :D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kaynak verebilirmisiniz?
Ayrıca benim bir eski param metal para o olurmu ?
sanıyorum negatif enerjisi çok o paranın onları nasıl temizlerim ?

fazla oldum sanırım :)

ozledım2

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar bu druid büyüleri nin kitabını nasıl temin edebiliriz elinizde varsa paylaşırmısınız lütfen

origanum

Yönetici
O kitabın adı Druidlerden Yürüttüğüm Popüler Büyüler. Birkaç sene önce kitapçılarda satılıyordu, hala kalmış mıdır bilmem.

origanum

Yönetici
Daha önce hiç bir maji uyguIaması yapmayan biri oIarak merak etim ; herhangi bir etkisi olur mu üzerim de ?

Hayır bunun olumlu ya da olumsuz bir etkisi olmaz sizin durumunuzda. Olumlu etki görmek için inancınızın da bu sisteme ait olması gerekir ilk olarak, çünkü inanmadığınız ya da daha önce duymadığınız birinden istemeniz, bilinçaltınızın istemesini ve sizin de elde etmenizi engeller. İkinci olarak da büyük bir konsantrasyonla ve enerji frekansınızı evrende değişim meydana getirecek seviyeye çıkarttıktan sonra uygulamanız gerekir.

sunny077

Kayıtlı Üye
İş
TERAPÄ°ST
ayakkabının altına siyah kalemle 888 yaz bu da sana şans getirir ya da işlerinin yolunda gitmesi için kalpten dua et...

AJA

Elit Üye
Hayır bunun olumlu ya da olumsuz bir etkisi olmaz sizin durumunuzda. Olumlu etki görmek için inancınızın da bu sisteme ait olması gerekir ilk olarak, çünkü inanmadığınız ya da daha önce duymadığınız birinden istemeniz, bilinçaltınızın istemesini ve sizin de elde etmenizi engeller. İkinci olarak da büyük bir konsantrasyonla ve enerji frekansınızı evrende değişim meydana getirecek seviyeye çıkarttıktan sonra uygulamanız gerekir.

Bir çok konuda benı aydınlattıgınız için memnunum. Sağolun.
Bu durumda benim gibi kişi Ier vardır eminim burada ve bu uygulamaları deniyen vs. Dolayısıyla bu tür maji uygulamalarını paylaşan arkadaşların NOT olarak sizin açıklamanızı kısaca geçmeleri çok iyi olurdu..Evet okuyorum her konuyu, basit uygulamaları takip ediyorum fakat örnekte oIdugu gibi basit bu oIur diye yapmaya calısıyor oIanIar çoktur eminim..

AJA

Elit Üye
O tanrılara ınanmadan uyguIamanın işe yarayacagına inanarak yapmak.. inanmak yetersizmidir burda ? bence degil yani yeterli başarıya uIaşacagınızı bilmek.

origanum

Yönetici
O tanrılara ınanmadan uyguIamanın işe yarayacagına inanarak yapmak.. inanmak yetersizmidir burda ? bence degil yani yeterli başarıya uIaşacagınızı bilmek.

Bu büyüde işi yapmasını istediğiniz o varlığa inanmıyorsanız bir çelişki değil mi, sana inanmıyorum ama bu işi bana yapacağına inanıyorum diye istemek? Sadece uygulamanın işe yarayacağına inanılan çalışmalar majikal değil paranormal aktivitelerdir.

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
Özür dilerim uzun zamandır girememiştim..:)İlk olarak eski metal paranızdaki negatif enerji'yi def etmek için onu gömmeniz gereklidir.Gömemiyecek iseniz tuzlu su ile yıkayın..Evet o metal para ile yapabilirsiniz..Kaynak:Druid'lerden yürüttüğüm popüler büyüler kitabı..Kitabı nasıl alabilirim derseniz çok zor bende arıyorum fakat kitapçılarda yok anca bulursanız D&R'da bulursunuz..:)

cilek1

Kayıtlı Üye
3 gündür yapıyorum bunu.hiç olmadığım kadar şanslıyım.sınavda en kral hoca başımızda duruyo.çalışma kağıdını alelecele çantama tıkmıştım bi baktım açık kalan sayfa çıktı sınavda.keşke daha önce keşfetseydim.

miedit

Kayıtlı Üye
-Sınav günü kesinlikle koyu renkli elbiseler giymeyin.Yoksa evrenin enerjisi size ulaşamaz ve geri döner.

-Ders çalışmaya başlamadan önce yedi kez TUMURİ kelimesini tüksek sesle söyleyin.Umulur ki Druidlerin Tumuri isimli hafıza ve bilinç işlerine bakan büyücü rahibi öğrenmenize yardımcı olur..

-Ders çalışırken her saat başı bir dakika boyunca derin derin nefes alın ve yedi kez TUMURİ ERREN kelimelerini yüksek sesle söyleyin.Umulur ki hafıza çakralarınız açılır..

-Sınav için sıraya oturduğunuzda, kurşun kalem ile sınav kağıdının üzerine SAMSA yazın ve silgi ile yazdığınızı silin.

-Her bir soruyu okumaya başlamadan önce MEDİCİ diye içinizden kısık bir sesle söyleyin.

-Sınav bittiğinde sınav boyunca size destek veren büyücü Druid rahiplerine şükranlarınızı sunmayı unutmayın..Bunun için TENKE kelimesini beş kez yüksek sesle söylemeniz yeterlidir(kelime Druid dilindedir)

Kaynak: Druidlerden yürüttüğüm popüler büyüler kitabı

Warlord

Kayıtlı Üye
Eski Fransızlar yani Galyalalırdan gelmedir Druidler teşekkürler.

merlinx

Kayıtlı Üye
Bu kaynağı biliyorum yani o kitabı ( druidlerden yürüttüğüm popüler büyüler ) asılsız bir kaynak olduğu söyleniyor o yüzden pek inanasım gelmiyor ama denemekten birşey çıkmaz

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Sınav bitince 5 defa herkesin içinde TENKE diye bağırırsam , beni deli sanarlar ve akıl sağlığım yerinde olmadığı için sınavım geçersiz sayılır .

jastina

Banlı Kullanıcı
Sınav bitince 5 defa herkesin içinde TENKE diye bağırırsam , beni deli sanarlar ve akıl sağlığım yerinde olmadığı için sınavım geçersiz sayılır .

Aynen ve çok güldüm ya çok doğru öyle bağırdığımı ve insanların hepsinin benden kaçtığını düşününce .. Saçma geldi biraz ama inanışlara göre değişir tabi güzel paylaşım :)

gümüş

Kayıtlı Üye
Bağırmak değil, yüksek sesle söylemek. Kulaklarınızın sesinizi duyabileceği ses yüksekliğini minimum olarak düşünüp teşekkürünüzün ortama ayarlamasını ona göre yapabilirsiniz.