18 Haziran 2023 İkizler Yeniayı

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
18 haziranda ikizler burcunun 26°42' derecesinde sabah saat 7:36'de bir yeniay gerçekleşecek. Derece itibari ile bu yeniay'da ticari işlerinizi geliştirmek için bir çalışma yapabilirsiniz veya yurtdışına çıkmak için buna yönelik bir çalışma. Ticaret için örnek runeler: gebo, eihwaz ve fehu birleştirilebilinir. Yurtdışı ile alakalı işleriniz varsa bunları hızlandırmak için çalışmalar yapılabilir, yeni bir dil öğrenmeye de başlayabilirsiniz niyetiniz varsa ve süreci hızlandırmak için siteyi biraz kurcalarsanız druid kelimeleri ile alakalı çok basit ve uygulanabilir şeyleri bile görebilirsiniz. İkizler öğrenmekle alakalıdır. Bir şeyler öğrenin, konuşun ve yayın.
Yine neptünün sert etkisi olan bir yeni ay olduğu için aldanabiliriz, hırsızlıklar olabilir. Buna yönelik bir korunma çalışması yapabiliriz. Yine ayın aldığı sert açılar yüzünden biraz daha stresli olabiliriz meditasyon çalışmaları bize iyi gelecektir. Hava elementi bir yoga akışına başlayabiliriz. Merkür ve venüs açıları fena değil. Özellikle küstüğünüz biriyle iletişiminizin düzelmesi için bir çalışma yapabilirsiniz, yine birinin size adım atması için çalışmalar yapabilirsiniz. Saçlarınız için bakım yağları hazırlayabilirsiniz. Bir cam şişeyi tütsü ile arındırıp içerisine kendi formülünüzü ekleyip şişenin üzerine algız, ıngwaz, uruz, Berkano çizebilirsiniz. Yine ikizler solunum sistemi, omuzlar, sinir sistemi ve kılcal damarlarla alakalı olduğu için bu bölgelerde dikkatli olmanız gerek. İlla ki dediğim şeyleri uygulamak zorunda da değilsiniz. Size uygun şekilde de uyarlayabilirsiniz.
Not: Pozitif konuşuyorum çünkü hayatımızı güzelleştirmek adına bir şeyler paylaşıyorum. Daha iyisi nasıl olabilir bunun adına hazırlıyorum bu tarz yazıları.