Hastalıklı Ruh

Şiron

Kayıtlı Üye
Sevgili mabet üyeleri merhaba size zehirli bir döngüye sokan hastalık ruhlu bir kadından bahsedeceğim ve bu konuda ki görüş ve fikirlerinizi almak adına soru alanına konu açmak istedim.

Aileden tanıdığım hastalık ruhlu bir kadın var yaşı neredeyse 50 küsür oldu. Onu tanıdığım günden beri normal hayatı olmayıp tek hayatı büyü olan bir kadın.
Bu kadın hacı hoca hastası ve hacı hocalarla kızı dahil cinsel münasebet yaşayacak kadar ruhu satılık ifretleşmiş bir tür ve tüm işlerini hacı hoca ile yapıyor. Kölelik büyüsü yapıp kızını evlendirmeler mi dersin. Çocuğu olmayacak kızını cinlerle anlaşıp çocuk dünyaya gitirmemi dersin neler neler .... Bu kadının ayrı kişilerden toplam 2 kızı 2 oğlu var. Kızlarından bir tanesi annesini silmiş durumda çünkü kendi öz kızına ölüm büyüsü yaptırmış bir cani . Diğer kızı ise başının tacı.

Bu kadın uyuşturucu bağımlısı gibi büyü yaptırma bağımlısı her hafta büyü yaptıran her yaptığı büyününde öyle 1 tane 2 tane değil kim varsa sevmediği işine gelmeyen ruhi takıldığı hepsini elden geçirip 19 tane yaptıracak kadar da ileri giden ifritlere karışmış ruhtan bahsediyorum. Herkesin kaldıra bileceği durumlar da değil artık bu durumların hayatımı ve bir diğer ailemin hayatlarını etkilemesinden çook yorulduk

Bu kadının durdurulması gerekiyor böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? Ve bu kadını nasıl durdura biliriz yapmış olduğu büyüleri temizletmekten gına geldi o yapıyor biz temizletiyoruz ve bazen görünmez büyüler de yapabiliyor flim gibi resmen iyi ve kötü savaşı var ortada ve daha da anlatsam konu baya uzar .

Böyle hastalıklı bir insanı nasıl durdura biliriz? Bana diyeceksiniz temizlettiğinize sorun onlar hoca veya hacı değil. Rahmani alemin ışık ustaları ve görevleri hastalık tedavi ve var olanları imha. Onların hiç biri de kağıt yazmaz dur durma işlemi adı altında bir şey yapmaz. Bu yüzden fikirlerinizi merak ediyorum. Bu hastalık ruhlu ailenin kangren olmuş kolunu nasıl dur duracağız ?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Öncelikle tüm büyülerden arınma (büyü temizleme) yaparsınız. Sonra koruma işlemleri. Birkaç tane. Size yapılan büyüler ona geri tepsin diye. Bir de bu akraba olduğu icin, onunla altı ayda bir bağ kesmek ve korunmayı yenilemek gerekir. Kolay gelsin. İşiniz zor.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Sizi anlıyorum farklı bir versiyonu da bende var. Kesin çözüm ölüm büyüsü düzelmez bunlar. Ben şimdilik beklemede bıraktım ama vakti gelince delirtme yapıp tamamen kurtulmayı düşünüyorum.

Şiron

Kayıtlı Üye
Öncelikle tüm büyülerden arınma (büyü temizleme) yaparsınız. Sonra koruma işlemleri. Birkaç tane. Size yapılan büyüler ona geri tepsin diye. Bir de bu akraba olduğu icin, onunla altı ayda bir bağ kesmek ve korunmayı yenilemek gerekir. Kolay gelsin. İşiniz zor.

Şuan tam koruma dairesinde değiliz ama bi koruma var , arkeoloji ustası gibi Rahmani ışık ustaları çalışıyor bebeklikten bu yana kaza kaza aşama kayıt ediyoruz. Yani temizleniyor. Şuan yaptıkları ayna görevi görüp kendine dönüyor fakat geçmiş yaptıkları günü saati denk gelince zuhur ediyor. Özellikle son dönemler pis hayvan işlemleri ortaya çıkıyor. Kadın resmen büyü bağımlısı her hafta her hafta büyü büyü durmasını istiyoruz. 6 aydan 6 aya kadar bağ kesme işlemi yapmam gerektiğini bilmiyordum teşekkür ederim yeni öğrendiğim bir bilgi oldu. Fakat sürekli su ile arınma uygulayan biriyim umarım yardımcı oluyordur.
Buda bir imtihan zor ama bu vesile ile boyutları öğrenmiş oldum zorlukla beraber kolaylıkta geldi diyelim de bir gün o iyi savaşı kazanmanın sevincini yaşamak dileğimle . Sağolun.

Sizi anlıyorum farklı bir versiyonu da bende var. Kesin çözüm ölüm büyüsü düzelmez bunlar. Ben şimdilik beklemede bıraktım ama vakti gelince delirtme yapıp tamamen kurtulmayı düşünüyorum.

Anlaşıldığım için teşekkür ederim, dışarıdan kimsenin anlamıyor olması da çok büyük maraton bizler için. Kötülüğe kötülük ile karşılık verme olayı karma yaratır ve akan pislik akmaya devam eder diye ben o potaya hiç girmiyorum. Ama kendi öz kızı kindar o bir kaç deneme yaptırmıştı annesine herkes o kadından bıkmış durumda. Henüz bir helakını görmedik sanırım akrabalarca onun helak olmasını dua ile bekliyoruz çünkü bizi yaratanın en keskin adalet kılıncı elbet ona bir gün saplanıcak ama ne gün meçhul. Benim bahsettiğim kadın resmen hastanın da hastası. Ben atalardan olsun aileden olsun karma pislik temizleye temizleye bir hal oldum. Eğer delirtme işlemine girsem kangren olmaya devam edecek durumlar. Ben istiyorum ki o kol onda kopsun akmasın pislik. Evlilik yaşım geçiyor sırf bu durumlar geleceğime yansır diye Dünyalık her durumdan uzak duruyorum bende ki de böyle bi psikoloji. İşlerim olmadıkça çok topluma çıkın biri bile değilim düşün.

hypetiawica

Kayıtlı Üye
Sevgili mabet üyeleri merhaba size zehirli bir döngüye sokan hastalık ruhlu bir kadından bahsedeceğim ve bu konuda ki görüş ve fikirlerinizi almak adına soru alanına konu açmak istedim.

Aileden tanıdığım hastalık ruhlu bir kadın var yaşı neredeyse 50 küsür oldu. Onu tanıdığım günden beri normal hayatı olmayıp tek hayatı büyü olan bir kadın.
Bu kadın hacı hoca hastası ve hacı hocalarla kızı dahil cinsel münasebet yaşayacak kadar ruhu satılık ifretleşmiş bir tür ve tüm işlerini hacı hoca ile yapıyor. Kölelik büyüsü yapıp kızını evlendirmeler mi dersin. Çocuğu olmayacak kızını cinlerle anlaşıp çocuk dünyaya gitirmemi dersin neler neler .... Bu kadının ayrı kişilerden toplam 2 kızı 2 oğlu var. Kızlarından bir tanesi annesini silmiş durumda çünkü kendi öz kızına ölüm büyüsü yaptırmış bir cani . Diğer kızı ise başının tacı.

Bu kadın uyuşturucu bağımlısı gibi büyü yaptırma bağımlısı her hafta büyü yaptıran her yaptığı büyününde öyle 1 tane 2 tane değil kim varsa sevmediği işine gelmeyen ruhi takıldığı hepsini elden geçirip 19 tane yaptıracak kadar da ileri giden ifritlere karışmış ruhtan bahsediyorum. Herkesin kaldıra bileceği durumlar da değil artık bu durumların hayatımı ve bir diğer ailemin hayatlarını etkilemesinden çook yorulduk

Bu kadının durdurulması gerekiyor böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? Ve bu kadını nasıl durdura biliriz yapmış olduğu büyüleri temizletmekten gına geldi o yapıyor biz temizletiyoruz ve bazen görünmez büyüler de yapabiliyor flim gibi resmen iyi ve kötü savaşı var ortada ve daha da anlatsam konu baya uzar .

Böyle hastalıklı bir insanı nasıl durdura biliriz? Bana diyeceksiniz temizlettiğinize sorun onlar hoca veya hacı değil. Rahmani alemin ışık ustaları ve görevleri hastalık tedavi ve var olanları imha. Onların hiç biri de kağıt yazmaz dur durma işlemi adı altında bir şey yapmaz. Bu yüzden fikirlerinizi merak ediyorum. Bu hastalık ruhlu ailenin kangren olmuş kolunu nasıl dur duracağız ?
En sonunda bu aklını kaybeder sonu olmayan yola girmiş kirlenmiş ruhu evinize girmemesi için basit işlem var burda veremiyorum burdaki üstadlar yol gösterir size ona yapabileceğiniz bişey yok o bir batağa saplanmış bırakın tekamülünü yaşasın evren ona gereken dersi verir.

hypetiawica

Kayıtlı Üye

Dolunay son dördünde pentaç yapın içine o kişinin ismini yazın yakarken seni bizden beni senden özgüleştirin def etmek için bire bir ikinci seçenek aynı pentaçı 4 yol ağzına gömün gidecek hayatınızdan tecrübeyle sabit öneml ayrıntı dolunay son evresi olması allah ıslah etsin büyüyle bişey kazanılmaz o artık müptezel olmuş büyü değil artık başka şeye evrilmiş takıntı olmuş.

Şiron

Kayıtlı Üye
Umarım hane içine giriş çıkışı yoktur.
Sizce hane içine girişi olabilir mi ? Olmuş olsa ben durur muyum? Kadını elime geçirsem döverim :)

En sonunda bu aklını kaybeder sonu olmayan yola girmiş kirlenmiş ruhu evinize girmemesi için basit işlem var burda veremiyorum burdaki üstadlar yol gösterir size ona yapabileceğiniz bişey yok o bir batağa saplanmış bırakın tekamülünü yaşasın evren ona gereken dersi verir.
HasbinAllah okumaktan bir hal oluyoruz o ayrı konu , kendi haline bırakınca olanları size zaten anlattım kadın büyü müptezeli. Keşke aklını kaybetse de bizleri de unutsa resmen kesilip atılacak kol gibi

Dolunay son dördünde pentaç yapın içine o kişinin ismini yazın yakarken seni bizden beni senden özgüleştirin def etmek için bire bir ikinci seçenek aynı pentaçı 4 yol ağzına gömün gidecek hayatınızdan tecrübeyle sabit öneml ayrıntı dolunay son evresi olması allah ıslah etsin büyüyle bişey kazanılmaz o artık müptezel olmuş büyü değil artık başka şeye evrilmiş takıntı olmuş.
Dolunay 'ın güçlerine çok inanan biriyim ve genelde Ay ile baya içli dışlıyım. Söylediğiniz şeyi deneyeceğim. Umarım ki o bağlar kesilir de defolur kendi alanında çürür gider. Kaç yaşına gelmiş halen kime ne büyü yaptırsam kimin kaderine burun soksam derdin de.

Çok garip bir şey, düşünsenize mesafe koymaya çalışıyorlar, eve almıyorlar, arayınca açmıyorlar. Bu sefer ona da bileniyor büyü yapıyor falan...
Kızı mesafe koydu aynen de evine almıyor ve kesinlikle bileninip büyü yapmaya devam ediyor özellikle kızı ve eşi sorun yaşasın diye. Yani bizim yaşadığımız yerden uzak bir şehirde yaşıyor kadın gelmeye cüret etse fena döverim öylede gıcık alıyorum o kadından.

Bu arada Pentaç dediğiniz Pentagram mı ?

rabbit.

Kayıtlı Üye
Kızı mesafe koydu aynen de evine almıyor ve kesinlikle bileninip büyü yapmaya devam ediyor özellikle kızı ve eşi sorun yaşasın diye. Yani bizim yaşadığımız yerden uzak bir şehirde yaşıyor kadın gelmeye cüret etse fena döverim öylede gıcık alıyorum o kadından.
Uzak yerde yaşıyor dediniz evde büyü buluyor musunuz?

rabbit.

Kayıtlı Üye
Evde bulduğum bir şey yok , neden sordunuz ?
Odamda duvarda her hafta neredeyse kendliğinden sarı yağ lekesi gibi bir leke oluşuyordı biri oraya atmış dökmüş gibi. Odama da girip çıkan hiç kimse yoktu. Uzaktan da yapıtırabiliyorlar o yüzden sordum. Üzerinizdeki büyü etkileri neler?

hypetiawica

Kayıtlı Üye
evet

Dolunay 'ın güçlerine çok inanan biriyim ve genelde Ay ile baya içli dışlıyım. Söylediğiniz şeyi deneyeceğim. Umarım ki o bağlar kesilir de defolur kendi alanında çürür gider. Kaç yaşına gelmiş halen kime ne büyü yaptırsam kimin kaderine burun soksam derdin de.
dolunay bugünlerde var hemen deneyin büyü için karmaşık şeylere gerek yok sadece zaman enerjidir.

Dolunay 'ın güçlerine çok inanan biriyim ve genelde Ay ile baya içli dışlıyım. Söylediğiniz şeyi deneyeceğim. Umarım ki o bağlar kesilir de defolur kendi alanında çürür gider. Kaç yaşına gelmiş halen kime ne büyü yaptırsam kimin kaderine burun sok

siya khağıda tuz koyun ismini yazın giriş kapınıza gizleyin gelmemesi için basit etkili

Şiron

Kayıtlı Üye
dolunay bugünlerde var hemen deneyin büyü için karmaşık şeylere gerek yok sadece zaman enerjidir.
Evet tamda güçlü bir dolunay evresindeyiz Pentagram 'ı bir uygulayım az çok hakimiyetim var ama uygulama yapmamıştım bu zamana nasipmiş. Teşekkür ederim.

Odamda duvarda her hafta neredeyse kendliğinden sarı yağ lekesi gibi bir leke oluşuyordı biri oraya atmış dökmüş gibi. Odama da girip çıkan hiç kimse yoktu. Uzaktan da yapıtırabiliyorlar o yüzden sordum. Üzerinizdeki büyü etkileri neler?

Evet o tarz şeyler malesef ki olabiliyor uzaktan fakat yapılış amacı ve durumları insandan insana farklılık gösterebilir. Ben her zaman güçlü bir ruhtum şiddetli etkilere maruz kalmadım. Pek tabi ayaklarıma beton bağlanmış hissi ile ağırlıklar yaşadım bu ağırlık geldiğinde kusma oldu. O günü de yolculuğa çıkmam lazımdı zar zor adım attım ama hep inat ettim benim ayağıma ağırlık veren ne ise üzerine üzerine gittim. Amaç her zaman etkiyi değiştirir. Herkesin herkesle bir olmaya bilir. Çok fazla uyuyan güzel olduğum doğrudur sanki yatağım mezarmışta sen yaşayan ölüymüşsün gibi. Tabi o dönemler hissel etrafımda yüzen cesetleri hissettim oda ayrı cabası garip sezgilerim vardır. Şuan bende öyle ağır etki kalmadı diye biliriz şükür ki usta ışık işçileri var. Bu hayatın kötü orduları varsa iyi orduları da var.

Ayrıca büyü ilizyonlarını erken fark edip bizlerinde bu konuda savaşması gerekiyor. Zaten varlıklardan vs korkmuyorum onlar korku ile nüfus etmeyi birde bilgin yoksa senle oynamaya bayılırlar bu yüzden doğru kaynakları iyi okumalı insan herşeyden önce kendisini geliştirmeli diyorum.

Alchemista

Kayıtlı Üye

Böyle bir ruh hastası da bizde var.Kendisi kendi kendine kıskanıp,bilenip,olaylar uydurup büyü yaptırmakta.Çözdürecek kimseyi de bulamıyorum.Fakat şu an hastalıklarla boğuluyor,tıpta olmatacak işler bunun başına geliyor.Allah’a havale edin,kendinizi sevin,ben Allah’ın güzel kuluyum deyin,karma oluşturmayın,bilerek günah işlemeyin.Benim tek yaptığım bu.İnanın eninde sonunda o işlerin hesabını verecek,alma verme dengesi var,o işler ona öyle bir dönecek ki kapı kapı gezip derman arayacak

Şiron

Kayıtlı Üye
siya khağıda tuz koyun ismini yazın giriş kapınıza gizleyin gelmemesi için basit etkili
Evime gelmiyor ben öyle susan yaptığı kötülüğü bildiğim halde ezik gibi evime alacak tipte biri değilim. Zaten hiç anlamıyorum bir insanın kötülüğünü bildiği halde evine sokanları. Her sabır edipte iyi cephede kalan kulların mükafatını bu dünya da versin Yaradan. Şifa ile.
Böyle bir ruh hastası da bizde var.Kendisi kendi kendine kıskanıp,bilenip,olaylar uydurup büyü yaptırmakta.Çözdürecek kimseyi de bulamıyorum.Fakat şu an hastalıklarla boğuluyor,tıpta olmatacak işler bunun başına geliyor.Allah’a havale edin,kendinizi sevin,ben Allah’ın güzel kuluyum deyin,karma oluşturmayın,bilerek günah işlemeyin.Benim tek yaptığım bu.İnanın eninde sonunda o işlerin hesabını verecek,alma verme dengesi var,o işler ona öyle bir dönecek ki kapı kapı gezip derman arayacak

Bahsetmiş olduğunuz tüm şeylere çok hakim bir insanım. Siz sanırım konuyu yanlış anladınız. Kişinin durması için burada ki kişiler eğer böyle bir şey yaşadı ise bilgi vermesini istedim hak dairesi içinde. Yani yapılana yaptığı ile karşılık verme hakkında bir soru sorsam haklısınız. Ama böyle bir talebim hiç olmadı. Bu arada size düşmanlık yapana ilahi adalet tez gelmiş bizde durum şuan öyle değil halen kanlı canlı fıldır fıldır her hafta hocalar da bu biraz daha koyu ve derin konular. Ömrümün yarısı Allah 'a havale etmekle geçti. Fakat şuan Allah 'a havale etmekle kalmayıp bağ kesme çalışmaları yapıyoruz ve yapıyorum ben buna mecbur muydum ? Altı üstü normal bir insan gibi yaşayıp gidecektik ne gerek vardı ki bunlara. Esas öğreti de tam da bu anda meydana geliyor ya onlar gibi olacaksın yada ilahi katta kalacaksın. Ben herşey için kendimle onur duyuyorum vesileleri ile iyi ve kötüyü çok derinlikte anladım.