Dost, arkadaş cinler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HrrYpTTr

Kayıtlı Üye
İş
Ohuyom Ben Yaa !
:D sorun köpüklü su değil üstünden geçerken olabileceklerden korkuyorum o_O pek inanmazdım ben böyle şeylere ama ananem bikere gece vakti kaynar su dökmüş lavaboya ağzı yamulmuş resmen çarpılmış kadın ya yeni gelinken. Allahım korusun hepimizi. Saatte geç oldu cümleten iyi hayırlı geceler :D

dgnrkn.1994

Banlı Kullanıcı
:D sorun köpüklü su değil üstünden geçerken olabileceklerden korkuyorum o_O pek inanmazdım ben böyle şeylere ama ananem bikere gece vakti kaynar su dökmüş lavaboya ağzı yamulmuş resmen çarpılmış kadın ya yeni gelinken. Allahım korusun hepimizi. Saatte geç oldu cümleten iyi hayırlı geceler :D

Ben böyle şeyleri batıl inanç olarak kabul ederdim. Ta ki bu forumda dolaşmaya başlayana kadar. :) Anannenize noldu peki ?

Ben de üç harflilerden korkuyorum, bu yüzden astral seyahata çıkamıyorum.:banghead: Ama biz insanların onlardan üstün olduklarını düşünüyorum. Hep böyle kendimi telkinliyorum, sen de böyle düşün.

demonic

Kayıtlı Üye
Son Aktivitesi: 12-11-11
güncel sorunlara cevap verseniz daha yerinde olur...

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
İyi cinlerle iletişim kurmak çok zor çünkü boyutlar arası geçiş yapmak yasak. Kuranda bu yasağı çiğneyenler de genelde küfre girmiş cinlerdir. Yani her önüne gelen iyi cinle kanka olma gibi bir durum söz konusu olamaz. Bu yasağı delen ancak küfre sapmış cinlerle irtibata girilir.

Boyutlar arası geçişe yüce Allah ruhsat veriyor.. Öyle demeyin lütfen.

demetg

Kayıtlı Üye
Arkadaşım doğaüstü varlıklar yani cinler, hüddamlar vs. herkese görünmez bunları yapabilmek için doğuştan gelen yetenekleriniz, duru görünüz olmalı. Kitaplarda birçok mendel uygulaması var fakat çoğu eksik yazılmış, insanlar uygulayıp bu gücü yanlış yere kullanmasınlar diye. Varlıklarla iletişime geçip istediklerini 2 şartla yaptırabilirsin ya ismini bildiğin bir varlığın olacak, isim varlıkların şifresidir ya da kendi yıldız grubuna uygun mendel çalışması yaparak edinmeye çalışacaksın.

Ayrıca boyutlar arası antlaşma, yüzyıllar önce insanlar tarafından bozulmuştur. En basit örneği bir büyü yapıldığı zaman, o büyünün görevlisi yapılan kişiye musallat olmaktadır. Büyünün tutması da budur. Arkadaşım hevesini kırmak istemem ama bu sabır, özveri isteyen bir yol kararını iyi vermeli, bu yola çıkacaksan net olmalısın. Ayrıca araştırmacı olup, kendini geliştirmelisin. Verilen her tarif uygulanmaz, sana yarardan çok zarar da getirebilir.

Marissa

Kayıtlı Üye
Size tavsiyem kesinlikle uzak durun böyle şeylerden... Benim de başımda bu tarz bir sorun var ki; bana musallat olan "cin" bana aşıkmış ve aşık olan cinler zarar vermezlermiş. Şu anda kafayı yemek üzereyim, çevremde 1 tane arkadaşım yok, ilişkilerim yürümüyor, gölgemden bile korkuyorum... Umarım açıklayıcı olabilmişimdir.

Ayrıca geceleri uyuyamıyorum. Uzun zamandır ilk kez uyku ilacı alarak uyuyabildim. Normalde en az 10 saat uyuyan ben 1 gibi uyup 6 da uyandım. Cinlerin insan kılığında da olsa insanlara görünebildiğini duydum. Tabi ne kadar doğru bilmiyorum ama ben onu sadece ilk zamanlarda gördüm. Şu anda ise sadece rüyama geliyor. Normalde varlığını hissediyorum ama göremiyorum.

demonic

Kayıtlı Üye
Ard arda mesaj atmak forum kurallarına göre yasaktır ve bu konu çok eski...daha güncel sorunlara cevap verseniz daha yerinde olur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...