Destede 3'lü Kombinasyonlar

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ben şu noktayı toparlayamıyorum Keira.Katina nın aşk önceliği var ama ben genel olarak durumu öğrenmek istedim,bu niyete çektim.Ama kartlar iyice odaklandığımda beni bu kişinin duygusal hayatına atıyor sanki.Bu yönde tekrar incelediğimde;bu insanın biriyle bi sorunu var gibi.Bir tartışma gerginlik yaşanmış olabilir.Bu kişinin özel hayatında biriyle yaşadığı olumsuzluklar şu anda ruhen ona,düşüncelerine hakim.Katinada aşk mı genel mi yoruma odaklanmalıyım kestiremiyorum.:(
Bu kadar çıkarabildim şimdilik.:)
Tarot eğitimi çok ta,katina dersi veren yer yok.:)

Keira

Moderator
İleride olur belki o da. Eğer sorunuzda duygusallık öğelerine yer yoksa, kartın düz ya da ters gelişine göre bakacaksınız. Ancak baktınız ki kişinin durumunu ters ya da düz anlamı karşılamıyor, o an aşk anlamını da bakabilirsiniz. Bu zaten sadece kişi kartlarında geçerli bir durum. Diğer kartlarda aşk anlamı yok zaten. Çok fazla pratikle yapabilirsiniz. Şimdi yeniden yorumlamayı deneyin, yeniden bakalım buradan.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
İleride olur belki o da. Eğer sorunuzda duygusallık öğelerine yer yoksa, kartın düz ya da ters gelişine göre bakacaksınız. Ancak baktınız ki kişinin durumunu ters ya da düz anlamı karşılamıyor, o an aşk anlamını da bakabilirsiniz. Bu zaten sadece kişi kartlarında geçerli bir durum. Diğer kartlarda aşk anlamı yok zaten. Çok fazla pratikle yapabilirsiniz. Şimdi yeniden yorumlamayı deneyin, yeniden bakalım buradan.
Tamam.:)Heyecanlandım şimdi,sınav gibi geldi.;)
Evet dediğin gibi sadece Zara nın aşk yorumu var.Bu durumda bu kişi birine gerçekten aşık ama durum biraz vahim.Kavgalar,tartışmalar,bir türlü dengeye oturmayan olaylar silsilesi.Birde bu aşk geçmişte kalmış ama üzuntüsü halen yaşaniyor olabilirmi?Sanki kişi bu üzuntüyü kendi kendine yaşıyor gibi.Bi karşılık yada başka birinin etkisi var gibi gelmiyor bana.Yaşanmış ve sorunlarla bitmiş bir duygusal hayatın halen etkisi bu insan üzerinde var.Mutsuz bir insan bu.

Keira

Moderator
zara'nın niye ters anlamıyla düşünmeyip aşk anlamını işin içine katıyorsunuz?

Keira

Moderator
Bu ara öyle bir ruh haline bürünmüş olabilir son kart yanlış hatırlamıyorsam ters süpürgeydi. Kısa süreli böyle bir durum yaşıyor olabilir.

ahi

Kayıtlı Üye
Nil nehiri ( düz ) balık ( ters ) sunit ( ters )

Soru; arkadaşımın ayrıldığı sevgilisi şuanki sevgilisi ile mutlu mu?

Yorumum; araları şuan iyi erkek suanki sevgilisi ile arkadaşım arasında gidip geliyor ne yapacağına karar veremiyor. Sunitin ters olması ihtimali ile olabilir yada ben öyle hissettim o an tekrar arkadaşıma geri dönmek istiyor çünkü onu özlüyor. Sunitin üzerine ne karar verecek diye kart çektim mezar ( düz ) çıktı. Suanki ilişkisini bitirecek ve arkadaşıma geri dönecek diye yorumladım.
Bu yönde hhissettim..

Keira

Moderator
Arkadaşınıza dönecek mi bunu söyleyemeyiz çünkü bununla ilgili bir ikilem yok bu kartlarda. Arkadaşınızın eski sevgilisi şimdiki sevgilisiyle birlikte olursa daha dingin, tutkulu, güzel bir ilişki yaşayacağını düşündüğü için tercihini o kız yönünde kullanmış, ancak ilişkileri çok inişli çıkışlı bir an çok mutlular bir an çok mutsuzlar, ancak bu ilişki bitecek. Arkadaşınızı bu kartların arasına nasıl sığdırdınız?

ahi

Kayıtlı Üye
Peki kartları aynı şekilde açsam mezarın üzerine arkadaşıma geri dönecek mi diye sorsam olabilir mi ?

Keira

Moderator
Hayır öyle soramazsınız. Bunun yerine kız arkadaşından ayrıldığında arkadaşıma dönecek mi? diye sorun.

ahi

Kayıtlı Üye
Önceki yorumum çıkmamış... eklemeyi unutmuşum Ruh kartlarından yardım almıştım isfahan ( düz ) sanırım sunitten kaynaklı o an öyle hissettim ( aşırı derecede fazlasıyla ilk aklıma gelen ve hissettigim bu doğrultudaydı ) isfahan da çıkınca bu şekilde pekistirdim

Keira

Moderator
Soru, soruyla birleştirilmez. Ruh kartlarına bu soru üstüne arkadaşıma dönecek mi diye soramazsınız.

ahi

Kayıtlı Üye
Ruh kartını bakarken ( şuan değil ) tavsiyesini görmek için çektim soru sormadım. Nerde hata yaptım tam olarak ?

Keira

Moderator
Soruya yanlış bağlantı yaptınız, kendi arkadaşınızla ilgili bir şey çıkmadığı halde onunla da bağdaştırdınız.

ahi

Kayıtlı Üye
derviş ( ters ) ev ( düz ) ağaç ( ters )

soru; sevgilisinden ayrıldıktan sonra arkadaşıma geri dönecek mi ?

yorum; ilişkilerinde sürtüşme yaşadıkları ayrılmışlar. fakat ilişkilerinin belirli bir temeli var tekrar barişıp biraraya gelecekler ama biraz zamana ihtiyaçları var

Keira

Moderator
Ya da barışsalar bile yine de gelecekte ayrılık görünüyor. Ayrıca ters çıkan dervişi nasıl iyi yorumladınız? Ortada yalancı biri var. Bu muhtemelen arkadaşınızın eski sevgilisi.

ahi

Kayıtlı Üye
ters dervişte ben de takılı kaldım iyi olarak yorumlamadım ama evi iyi anlamda yorumladım. derviş için ilişkide sürtüşme yaşadıkları için ayrıldılar olarak tanımladım. ağaç için daha zaman var demek istedim... çok mu karıştırmışım ?

ortada yalancı birisi olarak ele alırsam o zaman eski sevgilisi yalan söylediği için sürmüşme yaşadılar ve ayrıldılar demek oluyor sanırım haklı miyim ?

Keira

Moderator
Geçmişle ilgili bir soru değil ki? Gelecekle ilgili soru soruyorsunuz. Bu adam yalancı, yine kandırarak arkadaşınızı bir ilişkiye başlayabilirler ancak bu ilişkinin devamı gelmeyecek. Önceden de sorunlu bir ilişkiymiş, ilişkinin hastalıklı hali devam edecek, değişen bir şey yok o yüzden başlasa da bitecek. Bu kartlar ve üstüne benim kattığım yorum.

ahi

Kayıtlı Üye
Açılımlarımda hep valide ters çıkıyor. Görünce fena ürpermeye başladım. Sürekli çıkmasının başka bir anlamı var mı ?

Keira

Moderator
Validenin çıktığı zamanlar o açılımın olumsuz sonuçlanacağını gösterir.