Destede 3'lü Kombinasyonlar

lviv angeles

Kayıtlı Üye
1-Meleklerin egosu yoktur .Melek kartları açısından sorun değildir başka kartların olması.Ancak Katina kıskançtır o sorun edebilir.Moderatörlerimiz hep yazarlar Katina 'nın tek deste olması gerektiğini..
2-Melek kartları kehanet vermez,Melek tarot kartları dışında.Melek kartları rehberlik içindir.Hepsi olumlu olduğu için çòzmesi ,
gelen rehberliği analiz etmek biraz zaman alıyor.Melek kartlarına "şu olacak mı"diye soru yöneltilmez."Bunun olması için bana düşen nedir"diyerek yardım yani rehberlik istenebilir.
3-Sizin kartlarınızla başkasınada bakım yapsanız ,o kişiye niyetlenerek kartı yine sizin çekmeniz gerekir.

Kart yorumunuzu ise en doğru modlarımız yapacaktır,ben o tarafa girmiyim.:)

Keira

Moderator
Melek kartlarınız Melek tarotu değil ise Katina için sakıncası yoktur. Yalnız açılım yapmışsınız ama sorunuz nedir, kartlar düz mü ters mi belirtmemişsiniz bu yüzden yorumunuz doğru mu yanlış mı bilemiyorum. Ayrıca ruh kartlarını soru sorduktan sonra verilen cevaba göre peki bu konuda ne yapabilirim, nasıl düzeltebilirim gibi bir soru ile çekebiliriz, direk çekemeyiz.

nilay

Kayıtlı Üye
anladım.. teşekkür ederim Iviv angeles ve Kiera. bu arada sorum biraz geneldi; 2 ay sonra evleneceğim için hayatım değişecek ve maddiyat ve kariyer açısından nasıl bir yol izlemeliyimdi. Ve kartlarımın hepsi düz açıldı.

Keira

Moderator
Katina'ya soru sorarken net bir şekilde tek bir soru sormanız gerekiyor. Siz iki soruyu birleştirmişsiniz bu şekilde olmaz.

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Sayın Keira bu kombinasyonlarla ilgili benim merak ettiğim bir şey var. Cevabı evet-hayır şeklinde verilebilecek sorularda kartların olumlu yada olumsuz anlamlarının ölçüsüne göre mi yoksa kartların doğrudan anlamlarına göre mi karar vermek daha uygundur?
Örneğin; "X ve Y boşanacaklar mı?" diye bir soru sorduk, Sunit (ters) - Ay (düz) - Sam Yeli (ters) geldi diyelim. Üç kart da olumsuz olduğundan cevap "Hayır, boşanmayacaklar." şeklinde mi; yoksa kartların anlamları evliliğin bitmesi, bölünme, üzüntü gibi şeyler olduğundan cevap "Evet, boşanacaklar." şeklinde mi yorumlanmalıdır?
Teşekkür ederim...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ben olumsuz kart geldiğinde olumsuz yorumluyorum.Sizden örnek vericek olursam"evet boşanacaklar"şeklinde.(Ters Samyeli üstelik.Samyeli rüzgârı estiğinde kader biraraya getirir tabi düz kartta,tersi bu anlamın tam tersi)Bakalım yaptığım doğrumuymuş?:)

Keira

Moderator
Evet boşanacaklar hem de kavgalı gürültülü sancılı olaylı kalp kırarak derdim. Ama bu sorduğunuz bu duruma göre. Başka bir örnek vereyim. Bazen tek kart çekiyorum ben. Örneğin x beni seviyor mu? Ay kartı geldi diyelim düz de gelse ters de gelse hayır sevmiyor. Fareler geldi diyelim düzse sevmiyor tersse seviyor. Bunu bakım yaptıkça daha iyi anlayacaksınız. Bazen öyle bir kombinasyon geliyor ki kartların anlamından ziyade verdikleri his size bambaşka bir yorum yapmanızı sağlıyor.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Evet boşanacaklar hem de kavgalı gürültülü sancılı olaylı kalp kırarak derdim. Ama bu sorduğunuz bu duruma göre. Başka bir örnek vereyim. Bazen tek kart çekiyorum ben. Örneğin x beni seviyor mu? Ay kartı geldi diyelim düz de gelse ters de gelse hayır sevmiyor. Fareler geldi diyelim düzse sevmiyor tersse seviyor. Bunu bakım yaptıkça daha iyi anlayacaksınız. Bazen öyle bir kombinasyon geliyor ki kartların anlamından ziyade verdikleri his size bambaşka bir yorum yapmanızı sağlıyor.
Kartlar bazen çok zor oluyor yorum anlamında benim içinde.Mesela örnek ;ben aynı soruyu sorsam ve fareler ters gelse "sevmiyor"derdim yine.Örneğin ay kartında ise; her iki şekilde de olumsuz.Bugün bi açılım yapıcam kendi yorumumla birlikte burda paylaşırım,hatalarımı bulmanızı rica edicem .:)

Keira

Moderator
Ay tamamen olumsuz bir kart, Fareler kartı ise düz anlamıyla olumsuz, ters anlamıyla olumlu bir kart. Katina Destesi zor bir deste, kafanızın karışması normal.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
1-
Bir kişinin bana karşı tavrının nasıl olacağını sordum.
KIZ ÇOCUĞU-GAMHAT-HAÇ.(Üç kartta ters)
Kendi yorumum:Ben içinde olduğum durumu bildiğimden ve kart durumlarına istinaden;bu kişinin bana karşı ne olumlu ne olumsuz bir tavır takınmayacağını,daha doğrusu tepkisiz kalacağını çıkarmaktayım.Herhangi bir girişimi iyi veya kötü olmayacak.

2-Yine bir kişinin benimle ilgili düşüncelerini sordum.
KALİF-KALE-ZÜMRÜT(İlk iki kart düź,son kart ters)
Kendi yorumum:Açık konuşmak istesede araya giren zamanın ve ayrılığın getirdikleriyle ötelenmesi mevcut.Sağlam temeller üzerine fikirler yada düşünceler olduğunu ,olumlu olabileceğini ancak zaman alacağını gösteriyor.

Kışinin kendine yorum yapması hep daha zor oluyor,nötr yorumlamak çok zor.Belki yanıldım,belki tamamen farklı bir yorum getireceksiniz,belki yaklaştım,bilemiyorum.

Keira

Moderator
1. Yorum: Kartların anlamından ziyade benim kombinasyonu görünce aklıma gelen; bu kişi önceden size karşı tavırları iyi iken bir anda durum tersine dönmüş. Bir hata yapılmış ve farkına varılmış ama kilit noktada kart çekmeyi bırakmışsınız. Böyle durumlarda konu net olarak anlaşılana kadar haç kartının üzerine kart çekmeliydiniz.
2. Yorum: Kişi size karşı ne kadar güçlü duygular hissetse de sizin asla değişmeyeceğinizi ve aranızda ne olursa olsun beklentinin altında ve uzun uğraşlar sonucu olacağını inanıyor.

Kartları yorumlarken ben biraz anlam dışına çıkabiliyorum ancak siz de yorumlarken kartların tek tek anlamından ziyade bütün olarak bakın, yorumlarken diğer kartlarla bağlantı kurmayı ihmal ediyorsunuz.

Keira

Moderator
Aynı kartları desteden çıkartıp dizin ters ve düz halleriyle sonra haç kartına ek kart çekebilirsiniz.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Aynı kartları desteden çıkartıp dizin ters ve düz halleriyle sonra haç kartına ek kart çekebilirsiniz.
ADHAMDEVA-TATTARET-ARAL(İlk iki kart düz,diğeri ters)
Kişi kartlarını hep daha zor yorumladım.İlk ihtimal bir kadının etkisiyle olan yan çizme durumu,diğer olasılık ise ciddiyete varabilecek düşüncesinin farkına varıp uzaklaşma.

Keira

Moderator
Tattaretten önce Adhamdeva var bir kere. Ben de aynı fikirdeyim.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 7098 Ters Selena,Ters Zara,Ters Süpürge
Sorum;kişinin nasıl olduğu,haletiruhiyesiydi.Benim yorumum; durumunun pek parlak olmadığı,sanki aksilikler var hayatında.Kendi içinde de çelişiyor,kendi kendine hesaplaşmaları var gibi..Kısırdöngü içinde olumsuz vasat durum diyebilirim kısaca.
Doğrumudur sizce?

Keira

Moderator
Çok kısa yorumluyorsunuz, bence bu yorumlama üzerinde biraz daha düşünmeniz gerekiyor. Çok eksik var bu yorumda.