Destede 3'lü Kombinasyonlar

ahi

Kayıtlı Üye
düz yakut , düz kalp, ters eprahhat

soru; maddi durumum daha iyi olacak mı ?

soruya karşılık kartlar çok farklı.. arkadaşımın sorusunun cevabı şuan için olumsuz ama onu bekleyen büyük karşılıklı bir var.. kafam karıştı ?

Bundan önce baktığımda da kartları hatırlamıyorum ama soru farklı açılan kartlar yine aşkla ilgili idi... neden böyle oluyor bilginiz var mı ?

Aral

Banlı Kullanıcı
Bundan önce baktığımda da kartları hatırlamıyorum ama soru farklı açılan kartlar yine aşkla ilgili idi... neden böyle oluyor bilginiz var mı ?
Eğer çok sık bakıyorsanız,aynı soruları defalarca soruyorsanız bu tür zıtlıklarla karşılaşabilirsiniz.
Eğer deste sahibi iseniz bir süre ara verin..O sizi çağıracaktır..en açıklayıcı bakımları uzun bir mola sonrası alabilirsiniz..

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Eğer çok sık bakıyorsanız,aynı soruları defalarca soruyorsanız bu tür zıtlıklarla karşılaşabilirsiniz.
Eğer deste sahibi iseniz bir süre ara verin..O sizi çağıracaktır..en açıklayıcı bakımları uzun bir mola sonrası alabilirsiniz..

Evet bende de böyle oluyor.Günde iki kez açtığımda anlamsızlığı hissedebiliyorum.İki üç gün bile ara versem istekli bomba gibi bir enerji oluşmuş oluyor.Katina 'ya bakmak ara verdikten sonra ayrıca keyifli ve heyecanlı.Birde ani değişim,ya da farklı bir durum ortaya çıkınca kartlara soru sormak muhteşem bir his,mutlaka doğru sonuç veriyor.Tek gelgit çok fazla ,sık bakımlarda oluyor.Zaten bu da sadece Katina değil tüm kartlar için geçerli.

Keira

Moderator
Sevgili ahi kartlarınızı arındırmayı deneyin. Aynı soruları defalarca sormayın. Kartları arındırdıktan sonra açılımlarınıza kaldığınız yerden devam edin.

ahi

Kayıtlı Üye
Sevgili ahi kartlarınızı arındırmayı deneyin. Aynı soruları defalarca sormayın. Kartları arındırdıktan sonra açılımlarınıza kaldığınız yerden devam edin.

Arındırdıktan sonra olması ilginçti zaten :) soru iş ile alakalı açılan kartlar aşk :) acaba soruyu soran arkadaşımın derinlerinde aşk mı yatıyor yoksa karşısına mı aşk çıkacak bu kez de böyle düşünmeye başladım mümkün müdür acaba ?
Bazen o kadar mükemmel açıklayıcı açıyor kendisini soru sormaya gerek duymuyorum bazen ise çok zorluyor :)

Keira

Moderator
Ne çıktı mesela, bir örnek verirseniz daha iyi anlayabiliriz. Belki yanlış yorumluyorsunuzdur.

ahi

Kayıtlı Üye
balık kalp bahçeler hepsi düz

soru; arkadaşımın ek olarak yapmaya çalıştığı bir iş var, o işin getireceği miktar ( para ) iyi olacak mı ?

ahi

Kayıtlı Üye
Kalp ile alakasını anlamdım ama aşk da mi bonus olacak :) ?

Keira

Moderator
Kalbi aşka yormak yerine burada yeni ve güzel oluşumlara, ilerlemeye, işle alakalı ilerleyişin kişiyi mutlu edeceğine yormanız gerekir.

ahi

Kayıtlı Üye
Kalbi aşka yormak yerine burada yeni ve güzel oluşumlara, ilerlemeye, işle alakalı ilerleyişin kişiyi mutlu edeceğine yormanız gerekir.

O yorumu yaptım da kalbi görünce kendisi de noluyor dedi zaten :))))) işi unuttuk kalpte kaldık epeyce etkili göründü sanırım :)))))))

zeytine

Kayıtlı Üye
Merhaba kartlarima X kişisi benimle ilgili ne düşünüyor diye sordum . Mektup,yol düz turan ters çıktı . Benimle ilgili olumlu düşündüğünü beklemediğim bir anda açılacağını ve buluşmayı istediği şeklinde yorumladım .

Keira

Moderator
Beklemediğiniz anda yorumunu nereden çıkardınız. Bulutlar kartı olsaydı böyle düşünebilirdiniz ancak yol kartında bunu söyleyemezsiniz. Kişi sizinle sürekli haberleşme halinde olacak ve duygularını belli edecek sonrasında da bir buluşma söz konusu.

idin

Kayıtlı Üye
Eski erkek arkadaşım ile ilgili katina 3lü açılımı yaptım ama yorumlamaktan zorlanıyorum yardım edebilecek birisi var mı acaba; Hesse, Mida(Ters), Zümrüt(Ters). ?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Eski erkek arkadaşım ile ilgili katina 3lü açılımı yaptım ama yorumlamaktan zorlanıyorum yardım edebilecek birisi var mı acaba; Hesse, Mida(Ters), Zümrüt(Ters). ?
Sizin anladığınız kadarıyla bir yorum yazmanız gerek doğru yada yanlış farketmez.Ondan sonra yorumunuzdaki hatalarınız belirtililerek yardımcı olunacaktır.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Üstünden 1 ay geçmiş flood sayılmaz herhalde.:)

Günlerden cuma katina gecesi,kartlar kendilerini bana hatırlattılar.:)Ekli dosyayı görüntüle 7318
Bir kişinin düşüncelerini sordum.Sanki iki durum arasında kalınmış,kararsızlık sözkonusu bu insanda.Bi taraf biraz ağırlık veren boğucu bir durum,diğer yan güzel düşünce,istek,niyetlerle dolu.Son kart alyans olduğu için olumlu yanın daha ağır bastığı kanısındayım.Üç kart olunca bu kadar yorum çıktı benden.:DModlarım; eksiklik ve fazlalıklarımı düzeltirseniz sevinirim.:)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Konudan alakasız bir soru sorayım bende.
Tarot kartlarının bizi çekmesi neye yorulur ? Yani içimden bir ses mutlaka git o kartları al diyor ama bazı kaygılarım var.Garip bir şekilde istiyorum ama kafamda kaygılarla tam olarak kartlarla bütünleşemeyeceğimin de farkındayım.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Tarot kartlarının çekmesi o desteyle uyumlu olduğuna,enerjisinin seni çektiğine ve alman gerektiğine yorulur.Muhtemelen alıp açılım yaparsan başarılı olur,kısa sürede tamamen bütünleşirsin.Tabi senin dediğin gibi kaygılar olmamalı.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Üstünden 1 ay geçmiş flood sayılmaz herhalde.:)

Günlerden cuma katina gecesi,kartlar kendilerini bana hatırlattılar.:)Ekli dosyayı görüntüle 7318
Bir kişinin düşüncelerini sordum.Sanki iki durum arasında kalınmış,kararsızlık sözkonusu bu insanda.Bi taraf biraz ağırlık veren boğucu bir durum,diğer yan güzel düşünce,istek,niyetlerle dolu.Son kart alyans olduğu için olumlu yanın daha ağır bastığı kanısındayım.Üç kart olunca bu kadar yorum çıktı benden.:DModlarım; eksiklik ve fazlalıklarımı düzeltirseniz sevinirim.:)

Sevgili lviv angeles,

Kartlarınızın size söylediğine göre benim yorumum şu şekilde olurdu;(kitapçık anlamlarını dahil etmiyorum.)
-Nil Nehri; (düz anlamı) bolluk, bereket, süreklilik, yaşam kaynağı, durumun niteliğine göre denge-dengesizlik (hiç umulmadık yorumlarla olumlu olarak görülebilir), beslenecek kaynağı olmadığı zaman ise(ters anlamı) hayatı durması, kıtlık, durağanlık, yaşamın son bulması gibi daha da çeşitlendirebileceğimiz anlamları işaret eder.Sorduğunuz soru ile ilişkisine gelirsek, bahsettiğiniz kişiyi daha net olarak tanıyan biri olarak az çok yorum kısmı size kalıyor. Burdaki anlamına göre, size gösterdiği(bu kısım o kişi ile sosyal açıdan olan ilişkinizin niteliği, ortak anılarınız ve genel iletişiminiz olarak düşünün.) ve daha ağırlıklı olarak göstermediği düşünceleri mevcut. Kendini bu açıdan gizleyen, ketum biri.
-Balık; destede yol ayrımını işaret eder. Fakat bu kişi (ilk kart ile beraber yoruma katarsak) ketum yönünden gelen durum dolayısıyla bazı adımlar atacakken yolundan geri dönmüş.
-Alyans; yeni adımlar, bir ilişkide durum-fikir-ciddiyet değişikliği ve karara varılması. Burdaki durumu ise yukarıda bahsettiğim atılacak adım olarak düşünebiliriz.

Konudan alakasız bir soru sorayım bende.
Tarot kartlarının bizi çekmesi neye yorulur ? Yani içimden bir ses mutlaka git o kartları al diyor ama bazı kaygılarım var.Garip bir şekilde istiyorum ama kafamda kaygılarla tam olarak kartlarla bütünleşemeyeceğimin de farkındayım.

Sevgili hazar,

Kartlar anlaşılan seni çağırıyor. :) Kafandaki kaygılar, muhtemelen içindeki sese karşı çıkan bilinçaltının olumsuz yönü. Bu şekilde düşünerek başla bakalım ortaya ne çıkacak görelim derim. :smash: