Destede 3'lü Kombinasyonlar

Keira

Moderator
Erkeğin kadın hakkındaki düşüncesi nedir?

Mida ( üstüne balık,balık üstüne elmas)
Aral
Çiçekler
Hepsi düz açıldı.
Adam kadına insan olarak da ilişki anlamında da çok değer veriyor.Lakin kendisiyle kadının çok sağlıklı bi birliktelikleri yada ilişkileri olacağını düşünmüyor.Bunun sebebi de adam kendinden de sanki emin değil ikilimde git gellerde.Kadının mutlu olmasını istiyor evet ama kendisi bu mutluluğu geremeyecek gibi bi durumla kendini kapatmış diye bi yorum getirdim sevgili @Keira 🌺
Adam sosyal çevresi yoğun biri, hatta kadınlar arasında da yoğun bir ilgiye sahip olabilir, sadakatsiz biri değil ama alternatifleri olan biri, kadınla aralarındaki husumet, sıkıntı bu olabilir. Adam bu kadınla ilk tanıştığında kadını ilk tercihi yapmamış hatta şu ana kadar bile ilk tercihi olmamış olabilir. Mida burada kadını temsil etmiyor, adamın çevresindeki akıl aldığı, tavsiye aldığı fikirlerine önem verdiği bir kadın dostu simgeliyor. İlerleyen süreçte adamın bu kadının üzerine düşmesine tamamen ilk tercihi olmasını sağlayacak olan da aslında burada Mida. Mida bu adamı bu kadına yönlendirecek kişi. Adamın bu kadınla olması gerektiğini adama söylecek olan kişi yani. Bu ilişki devam eder mi, eder görünüyor. Adamın günden güne ilgisi artacak gibi. Ama ben olsam bu adama şans vermezdim.

nurumm

Kayıtlı Üye
Bu kadar isabetli olayları,durumları bilmeden nasıl bi yorum ve jis var gerçekten hayranım.Ben olayı şöyle özetleyim:Adam evliydi kadınla tanıştıklarında.Adam boşandı. sebebi kadınla alakası yok. Diyorsunuz ya ilk tercihi değil diye aynen durum bundan ibaret.İş adamı çevresi illa ki geniştir.Birçok da kadın vardır.Genç ve eli yüzü düzgün biri.Aileden biri akıl aldıgı o zaman mida aileyi ne derece verir bilemedim ama? Yabancıya yada yakın bi dost ya da arkadasa konusacak biri değildir.Oldukça ketum.

Keira

Moderator
Bu kadar isabetli olayları,durumları bilmeden nasıl bi yorum ve jis var gerçekten hayranım.Ben olayı şöyle özetleyim:Adam evliydi kadınla tanıştıklarında.Adam boşandı. sebebi kadınla alakası yok. Diyorsunuz ya ilk tercihi değil diye aynen durum bundan ibaret.İş adamı çevresi illa ki geniştir.Birçok da kadın vardır.Genç ve eli yüzü düzgün biri.Aileden biri akıl aldıgı o zaman mida aileyi ne derece verir bilemedim ama? Yabancıya yada yakın bi dost ya da arkadasa konusacak biri değildir.Oldukça ketum.
Ketum insanların da güvendiği mutlaka birileri olur, sadece aileden değil

Adamın önceden evli olması bilgisi ile Mida başka bir yoruma da alternatif olabilir bu arada

nurumm

Kayıtlı Üye
Ketum insanların da güvendiği mutlaka birileri olur, sadece aileden değil

Adamın önceden evli olması bilgisi ile Mida başka bir yoruma da alternatif olabilir bu arada
Aynı erkek için açılan bi soru daha olmuştu diğer açılımdan sonra devamında, durumumuz ne olur diye ?

Ters bahçeler,
Balık ( üstüne Assyranta)
Yelkenli

Balık üstüne ranta :)
Kartlar genel olarak iyi gelse de ben çok ılımlı bi yorum getirmemiştim.Bi böyle çok da güllük gülistanlık olacak gibi bi his vermedi bana neden bilmiyorum ama öyle bi elektrik aldım.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Keira yılan kartını nerelere koyarsınız mesela? Aldatma ihanet yok.Sürekli her açılımda yılanı atması ya da ?

esra96

Kayıtlı Üye
Merhaba. Evli bir çift için Adam kadını neden aldattı diye sordum. Düz süpürge ( uzerine Tattaret ters) Ters Aral düz yol kartı (uzerine yelkenli düz). Sanırım evliliklerinde kadıbdan kaynaklanan sorunlar ve kargasalar varmis ve adam mutlu değilmis bu yüzden evlilikleri çıkar evliliğine dönüşmüs bir nevi mecburiyet. Bu yüzden adam da bu evliklikten çıkış yolu aramış veya zaten etrafında fırsatlarını olmuş olabilir.

Nara

Kayıtlı Üye
Ya ben kartların ters düz okumuyorum direk hepsini Düz okuyorum yanlış mı yapıyorum?

Anosia

Kayıtlı Üye
Mayıs ayının başında işten çıkarıldım, patronumun bana tazminat vermek istememesinden dolayı. Şimdi ise eski proje yöneticim sayesinde bir iş fırsatı karşıma çıktı ben de bu işe girersem ne olur diye bir soru yönelttim kartlarıma; sırasıyla Ters Kitap - Düz Yılan - Ters Mida geldi, Yılan'ın üstüne iki kart çektim ve bunlar da Düz Sunit ve Düz Aral idi. Benim yorumum da çok yüzeysel oldu açıkçası; bu işte değerli bilgiler öğrenebilirmişim de söz konusu iş uzun ömürlü olmazmış gibi geldi bana. Özellikle Yılan ve üstüne gelen Sunit ve Aral canımı sıktı biraz, bu iki kişi beni işten çıkarmaya mı çalışacaklar? Kısacası yeni şeyler öğrenilecek ama iş kısa sürecek, bir yere varmayacak diye bir yorum yaptım. Yardımınızı rica ederim 🙏

nurumm

Kayıtlı Üye
@Anosia bence yorum yaptığınız gibi değil @Elnora_alila bide sen göz at istersen. Bence işin bilmediğiniz yönleri var ve bunu sonradan öğreneceksiniz canınız sıkılacak.İş yaptıklarınız kim ise düşman olacaksınız.Yani sizin düşündüğünüz gibi bir iş olmamasından ziyade durumlar bu şekilde bi seyir alacak derim ben

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Kaçın. Ben olsam bu işi kabul etmem. Üzüntü, sırlar, güçsüzlük her şey üst üste geliyor. Yılan üstüne gelen karakterlerden biri, bir diğerinin akrabası olabilir. Yani iş yerinde ortaklar olabileceği gibi, görünen arkasında karar merci farklı bir karakter var gibi. Aslında çokta uzatmaya gerek yok. Bencil, tutku dolu biriyle karmik bir ilişki ve pişmanlık görüyorum sadece. Mida siz değilsiniz. Fesatlık dolu ortam. Zararlı.

Anosia

Kayıtlı Üye
@nurumm @Elnora_alila çok çok teşekkür ederim 🥺 yorumuma yardım ettiğiniz için minnettarım, sayenizde eksiklerimi görüyorum 🙏 Merkür gerilemesi bitmek üzereyken gelen iş teklifinden anca bu kadar olur zaten. Yılan kartı benim de çok canımı sıkmıştı ama tam anlamamıştım, onun üstüne açtıklarım zaten daha da kafamı karıştırdı :D işe gelince, cv yolladım, haftaya arayacaklarını söylediler, 5 aydır işsizim ve bugün de banka hesabım bloke oldu öğrenim kredisi borcumdan dolayı. Onlar bana geri dönüş yapana kadar bir fırsat çıkarsa onu değerlendireceğim ama şu anlık hayır deme lüksüm yok :/

Keira

Moderator
Yılan kartının nerede hangi kartın yanında ya da üstünde olduğuna bakarım, kombinasyonun içinde yılanı görmeden net olarak bir şey söyleyemem. Baktım hala yılanı çözemiyorum, yılanı ortaya koyar ve bana ne anlatmak istiyorsun diye üç kart seçerim.

nurumm

Kayıtlı Üye
İlişkide erkek neden sessiz diye bi soru yönettik katinaya
Assyranta( üstüne baykuş) mektup
( üstüne çapa) derviş
Erkeğin kadına sevgisi,duygusu boş değil yanlış yapmak istemiyor daha dingin ve akıllıca hareket etmekten yana sanki geçmişten gelen bi ya ağız yangınlığı var ya da kadınla bazı tatsız yaşanmışlıkları var tekrar etmesinden de kaçınıyor diye düşündüm.Dönüşü var devamı gelir gibi sanki bi kadın yetkisi mi etkili bunda ya da karşısındaki kadını mı ranta yerine koyuyor acaba diyorum da sanki arkadaki kadın bu karşısındaki değil de.

Kızlar sizde yorum getirebilirsiniz
@Elnora_alila @esra96 @Nara
@Keira eksiklerimiz, noksanlarımızı gösterecektir 🙏

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Kadınla arasında ki çıkmazlar için daha tecrübeli gördüğü birinden fikir alıyor. Şu anda sessiz olmasının sebebi maddi çıkmazlarını düzeltmek isteği olabilir. Doğru olan ne ? sorusunu soran bir beyefendi var karşımızda.

Yaşanmış bir ilişki varsa ve ilişkide aralarının açılmasının sebebi bir aile üyesiyse, beyefendi kendi aile üyesini haklı gördüğü için susuyor derim. İletişime geçer, dönüş olur gibi bir yargı için erken bence. Gelecekte doğru kararlar alabilecek, adil bir birey.

Eğer soruyu soran ben olsaydım, bu erkeğe güvenmeyi tercih ederdim. Umut var. @nurumm