Destede 3'lü Kombinasyonlar

Keira

Moderator
x= erkek
y= kadın
Soru: x kişisi y kişisi ile görüşüyor mu ?
Ev,Urmia,Bedes,( üstüne afyon),Ters turan,Sunit

Geçmişte bi takım sorunlar yaşansa da kadındaki tutkunun çok yüksek olması,kadının isteği ve alttan alması sonucu uzun bir aradan sonra yeniden görüşüyor olsalarda erkeğin çok umrunda değil ve görüştüğü tek kadın da kendisi değil diyebilir miyiz.
@Keira
Çekerken tereddüt mü edildi? Kartların dizilişinde enerjisel anlamda bi sıkıntı var. X kişisi evli ya da ilişkisi mi var ? Tereddüt sebebi aldatılma sanırım. Eğer böyle bi durum varsa sorunun cevabını duymak isteyen kişi aldatılıyorsa bunu duymak istemiyor o yüzden kartlar çekilirken enerjide bir tereddüt olmuş olabilir.0

nurumm

Kayıtlı Üye
Ayyyy sevgili Keira 🫠 eridim yani şu yoruma.Kadın da bi takım endişeler mevcut durumdaydı.Yani bi ihtimal veriyor gibi bi yok yapmaz böyle bişey der gibiydi.ortam bu şekildeyken deste açtım 🙈 ve bunu sizin şıp diye çıkartmanız 🥹 Yüreğinize sağlık ❤️

nurumm

Kayıtlı Üye
@Keira, lütfen lütfen katina dersleri başlatın 🙏
Çok fazla açılım yapılmıyor. sanırım siziin yokluğunuz söz konusu olunca.Siz eğer açılım yapıp yorum getirdiğiniz oluyorsa çevrenize mesela onları burda paylaşabilirmisiniz? Açılım örnekleri olarak.

Keira

Moderator
@Keira, lütfen lütfen katina dersleri başlatın 🙏
Çok fazla açılım yapılmıyor. sanırım siziin yokluğunuz söz konusu olunca.Siz eğer açılım yapıp yorum getirdiğiniz oluyorsa çevrenize mesela onları burda paylaşabilirmisiniz? Açılım örnekleri olarak.
Burada yapılan her yorum bir ders aslında. Baktıklarımı burada yazamam ama sizin bakımlarınız üstünden zaten burada yorumluyoruz

esra96

Kayıtlı Üye
Ayyyy sevgili Keira 🫠 eridim yani şu yoruma.Kadın da bi takım endişeler mevcut durumdaydı.Yani bi ihtimal veriyor gibi bi yok yapmaz böyle bişey der gibiydi.ortam bu şekildeyken deste açtım 🙈 ve bunu sizin şıp diye çıkartmanız 🥹 Yüreğinize sağlık ❤️
Keira bu yorumları nasıl yapıyor gerçekten şaşırıyorum. Ben bu kartlardan asla böyle bir yorum çıkaramazdım.

nurumm

Kayıtlı Üye
Erkeğin kadın hakkındaki düşüncesi nedir?

Mida ( üstüne balık,balık üstüne elmas)
Aral
Çiçekler
Hepsi düz açıldı.
Adam kadına insan olarak da ilişki anlamında da çok değer veriyor.Lakin kendisiyle kadının çok sağlıklı bi birliktelikleri yada ilişkileri olacağını düşünmüyor.Bunun sebebi de adam kendinden de sanki emin değil ikilimde git gellerde.Kadının mutlu olmasını istiyor evet ama kendisi bu mutluluğu geremeyecek gibi bi durumla kendini kapatmış diye bi yorum getirdim sevgili @Keira 🌺

Nara

Kayıtlı Üye
Selamlar herkese ben de kendimce katina öğrenmeye çalışıyorum ben de kart çekip atsam fikirlerinizi beyan edebilir misiniz?

Nara

Kayıtlı Üye

Aral
Çiçekler
Hepsi düz açıldı.
Adam kadına insan olarak da ilişki anlamında da çok değer veriyor.Lakin kendisiyle kadının çok sağlıklı bi birliktelikleri yada ilişkileri olacağını düşünmüyor.Bunun sebebi de adam kendinden de sanki emin değil ikilimde git gellerde.Kadının mutlu olmasını istiyor evet ama kendisi bu mutluluğu geremeyecek gibi bi durumla kendini kapatmış diye bi yorum getirdim sevgili @Keira 🌺
Selamlar sevgili @nurumm kabul edersen kendimce yorumlamak isterim.

erkek bu kadinin cok kiskanc ve otoriter olduğunu düsünüyor.. ona cok değer veriyor evet ama ikilemleri var bu kıskançlıkları konusunda adam ona sadık bir aşık ama yinede ona aşkını itirafta bulunacak.. yada birliktelerdi kadının kıskançlıkları yüzünden bitti adam tekrar adım atmayı düsünüyor çünkü adam gerçekten seviyor.

Bir hatam olduysa affola yeni öğrenmeye çalisiyorum 🤭

esra96

Kayıtlı Üye

Aral
Çiçekler
Hepsi düz açıldı.
Selam. Adamın kadın hakkındaki düşünceleri Mida karakteri. Yani kadının sıkıntılı bir tip olması adamı karasızlıklar içinde bırakmış. Fakat adam kadını hala seviyor ve kadınla ilgili umutlarını kaybetmemiş.

nurumm

Kayıtlı Üye
Selam. Adamın kadın hakkındaki düşünceleri Mida karakteri. Yani kadının sıkıntılı bir tip olması adamı karasızlıklar içinde bırakmış. Fakat adam kadını hala seviyor ve kadınla ilgili umutlarını kaybetmemiş.
Hayatım kadın sıkıntılı bir tip değil bende onu düşündüm de.İlişkide sorunlar sıkıntılar vardı sağlıksız bi ilişki de söz konusu mu bilemiyorum.Mida en sevmediğim saraylı kadın kartı bana nedense hep negatif enerji yayıyor.

nurumm

Kayıtlı Üye
Selamlar sevgili @nurumm kabul edersen kendimce yorumlamak isterim.

erkek bu kadinin cok kiskanc ve otoriter olduğunu düsünüyor.. ona cok değer veriyor evet ama ikilemleri var bu kıskançlıkları konusunda adam ona sadık bir aşık ama yinede ona aşkını itirafta bulunacak.. yada birliktelerdi kadının kıskançlıkları yüzünden bitti adam tekrar adım atmayı düsünüyor çünkü adam gerçekten seviyor.

Bir hatam olduysa affola yeni öğrenmeye çalisiyorum
Üstadımız keira konussun o versin notunuzu benim ne haddime.ağzınıza sağlık ;)

Elnora_alila

Kayıtlı Üye

Aral
Çiçekler
Hepsi düz açıldı.
Mida, kadını temsil etmeyebilir. Üstüne düşen balık, adamın arkadaş çevresine danışacağını da gösterebilir..

Bence adam kadının zekasının ve dış görünüşünün tesiri altında fakat bu mükemmel duruşun altında yatan kıskançlıklar yüzünden biraz tepkili. Kadınla ilgili karar aşamasında. Ya bu kadın, adamın kariyer hayatına çok karışıyor ve gereksiz kıskançlıklar yapıyor ya da aralarında bir iş ortaklığı var ( aynı yerde çalışmak gibi ) Bence her iki tarafta aşırı zeki. Bakış açılarını değiştirecekler.

nurumm

Kayıtlı Üye
Kadın zeki evet ve kadının zekiliği adamı rahatsız edebilir belki.Kıskançlık yok da geçmişe dayalı bi husumet var bu da erkeği düşündürüyor olabilir.Kadından yana bi tercih yapacaksa gelecekte kadının adamı sıkması ve özgürlüğünü kısması adamı düşündüren noktadır belki.2 taraf da birbirinden kurnaz hatta kurt olabilir.Erkek kadını sınıyor olabilir.Aralarında ortaklık hiç bi yönden yok.İlişki var 😁 git gelli bi durumları söz konusu.

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Kadın zeki evet ve kadının zekiliği adamı rahatsız edebilir belki.Kıskançlık yok da geçmişe dayalı bi husumet var bu da erkeği düşündürüyor olabilir.Kadından yana bi tercih yapacaksa gelecekte kadının adamı sıkması ve özgürlüğünü kısması adamı düşündüren noktadır belki.2 taraf da birbirinden kurnaz hatta kurt olabilir.Erkek kadını sınıyor olabilir.Aralarında ortaklık hiç bi yönden yok.İlişki var 😁 git gelli bi durumları söz konusu.
Gel - Git ve Aral açıkçası ihtimal vermedim. Bana göre destede en gelgitli Tagral. Aral ise sadık, sevecen bir karakter.
Aral gibi bir adam gel gitli ise tek sebebi Mida'dır :) Asla Aral'a konduramam :)

nurumm

Kayıtlı Üye
Burda iişkiyi sorgulamadım hayatım.Erkeğin düşüncesini sorguladık dikkatini çekerim! Erkek şunu düşünüyor da olabilir kadın sadık ve sevilesi diye ?