Destede 3'lü Kombinasyonlar

Keira

Moderator
Sevgili @Keira mezar kartını her zaman bir bitiş olarak mı görmeliyiz ? Açılımın geneli güzelken bu kartı nasıl ve nereye oturtabiliriz.
Mezar kartı bitiştir ama her zaman olumsuz anlamda kullanmamak lazım. Ne sorduğumuza ve mezar kartının nerede olduğuna bakmak lazım, yanındaki kartlara bakmak lazım. Örneğin evet hayır sorusu soruyorsanız tek kartla hayır anlamı taşır. Bir açılımın içindeyse duyguların ya da ilişkinin bitişini haber verdiği gibi kötü bir olayın ya da size acı veren bir duygu durumunun bitişini de verebilir.

Keira

Moderator
@Keira sence bu yorumum doğru mudur? Yardımcı olabilir misin?
Sorunlu bir evlilik var adam mecburiyetten evli, belki maddi çıkarlar belki evliliğine bağımlılığı var, aile düzeni bozulsun istemiyorum. Ters aral zaten eşin ihanet ettiğini verir. İhanet sebebini tattaret veriyor zaten adam bu evliliğin içinde kendince nefes almak için önüne çıkan fırsatları değerlendiriyor. Bu adam kolay kolay evliliği bitirmez ama fırsatını bulduğunda da aldatmaya devam eder.

esra96

Kayıtlı Üye
Sorunlu bir evlilik var adam mecburiyetten evli, belki maddi çıkarlar belki evliliğine bağımlılığı var, aile düzeni bozulsun istemiyorum. Ters aral zaten eşin ihanet ettiğini verir. İhanet sebebini tattaret veriyor zaten adam bu evliliğin içinde kendince nefes almak için önüne çıkan fırsatları değerlendiriyor. Bu adam kolay kolay evliliği bitirmez ama fırsatını bulduğunda da aldatmaya devam eder.
Keira merhaba. Yorum için teşekkürler. Tanridna metodu nasıl bakılır bilgi verebilir misin?

nurumm

Kayıtlı Üye
@Keira çok aktif olamıyorsunuz ama ben bi açılım bi yorum bırakmak istedim buraya sizde görünce görüşlerinizi belirtirsiniz.

1.Sorum: Erkek neden geri duruyor? Yılan,( üstüne ters valide) dağ,ters tilki
Erkeğin ihaneti sebebiyle ilişki geçmişte çok büyük yaralar almış ve araya mesafe girmiş mutsuz huzursuz bi dönemden geçmişler ama erkeğin sevgisininde oldukça kuvvetli olduğunu ve ilerleyen zamanlarda da kadına bişeyleri bahane ederek yaklaşacağını söyleyebilirim.

2.Sorum bu açılıma bağlı olarak Yılan kartı ne demek istemiştir? diye sordum ( bazı kartla hassas noktam )
Derviş,ters tağral,ters yatağan. Erkek yaşamış olduğu sıkıntılardan dersini almış gibi görünüyor.Yaptığı hatayı telafi edecek yoluna katacak ve bunu yapması da pek kolay olmayacak biraz kılı kırk yaran düşünceye sahip olduğu ve geçmişte ağzı yandığı için iyice ölçüp biçip tartıp hareket ediyor, hissiyatını verdirdi gelen tağral kartı bana.

Anosia

Kayıtlı Üye
Çok sevdiğim bir arkadaşım Haziran ayında evlenecek, bu arkadaşımın nasıl bir evliliği olacağını sordum, sırasıyla; Kalp (ters) - Balık (düz) - Anahtar (ters) geldi. Kalp kartının üstüne iki kart daha çektim; Mida ve Bahçeler geldi, ikisi de ters. Her zaman olduğu gibi yine çok yorumlayamadım ama genel anlamda bu evlilik çok sağlıklı olmayacakmış hissi aldım kartlardan :/ Kalp kartının üstüne gelen ters Mida - Bahçeler ikilisi bana adamın aklında başka biri varmış da, bu kişiyle olmamış, o yüzden arkadaşımla evlenmeye karar vermiş diye düşündürttü. Siz ne dersiniz?
@Keira umarım burayı görürsünüz 🥺

Keira

Moderator
Keira merhaba. Yorum için teşekkürler. Tanridna metodu nasıl bakılır bilgi verebilir misin?
Zor bir metod, iyice pişmeden kişinin bakması taraftarı değilim çünkü geçmiş şimdi gelecek, korkular , beklentiler hepsi içe içe geçmiş bir açılımdır.

Not: Yine iş anlamında yoğun bir dönemden geçiyorum. Enerjim bakımlarınızı değerlendirmek için elverişli olduğunda bakımlarınıza yorum yapacağım

nurumm

Kayıtlı Üye
Çok sevdiğim bir arkadaşım Haziran ayında evlenecek, bu arkadaşımın nasıl bir evliliği olacağını sordum, sırasıyla; Kalp (ters) - Balık (düz) - Anahtar (ters) geldi. Kalp kartının üstüne iki kart daha çektim; Mida ve Bahçeler geldi, ikisi de ters. Her zaman olduğu gibi yine çok yorumlayamadım ama genel anlamda bu evlilik çok sağlıklı olmayacakmış hissi aldım kartlardan :/ Kalp kartının üstüne gelen ters Mida - Bahçeler ikilisi bana adamın aklında başka biri varmış da, bu kişiyle olmamış, o yüzden arkadaşımla evlenmeye karar vermiş diye düşündürttü. Siz ne dersiniz?
@Keira umarım burayı görürsünüz 🥺
Erkeğin evleneceği kadınla ilgili düşünce ve duygularına yönelikde bi açılım yaparsanız bu yaptığınız açılım daha netleşir aslında.

Anosia

Kayıtlı Üye
Erkeğin evleneceği kadınla ilgili düşünce ve duygularına yönelikde bi açılım yaparsanız bu yaptığınız açılım daha netleşir aslında.
Sizin dediğiniz gibi iki açılım yaptım az önce, kadının erkeğe hissi, erkeğin kadına hissi nedir diye. Açılanlar pek hoşuma gitmedi açıkçası :/ ilk olarak "erkek kadına karşı ne hissediyor?" sorusunu yönelttim, sırasıyla Haç (ters) - Derviş (düz) - Saah (ters) geldi. "Kadın erkeğe karşı ne hissediyor?" diye sorduğumda da Ev (düz) - Zara (ters) - Valide (düz) geldi. Valide'nin üstüne iki kart daha çektim, Deve (ters) ve Assyranta (düz) geldi. Bu evlilikten bir cacık olmayacak sanırım 😭 bizim kız "kurulu bir düzenim olsun" isteğiyle (Ev) hareket ediyor da olmayacak (Valide), ters Deve - düz Assyranta ikilisi çok fazla sabır göstermesi gerektiğini düşündürttü, adam "öncekiyle olduramadım bununla olsun" hissiyle hareket ediyor, sanki çok çile çekmiş de rahat yüzü görmek istiyormuş gibi (ters Haç + düz Derviş) ama o da olmayacak, ters Saah bana hayatında başka biri varmış hissi verdi... Biliyorum çok karman çorman oldu ama biraz üzdü beni bu kartlar, çünkü bu arkadaşımı çok seviyorum ve mutlu olmasını istiyorum. Eksiklerimi gidermemde yardımcı olursanız sevinirim 🥺🙏

nurumm

Kayıtlı Üye
@Anosia ters haç,deve,ters saah
Erkek kadını kabul etmiş ama hata yaptığının bilincinde farkında ve bunu çevreye lanse etmemeye kapatmaya çalışıyor çünkü kendi kabahati açığı daha çok ortaya çıkmasını da istemiyor.Ve bu durumu da karşısındaki kadınla kapaklamış.
Kadına gelince erkekden daha kötü bi halde yada o yönde şekil alacak aradığını bulamayacak işin doğrusu kadın istiyor ki herşey güzel olsun ama şöyle bi sorun var en başta adamı sevemeyecek zaten ne kadar düzeltirim severim alışırım deyip katlansada kadın mutsuz bi evliliğin içinde bulacak kendini.
Kaderde ne varsa onu yaşıyoruz.Bazı şayler yaşanmadan bilinmiyor maalesef.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Anosia yada bi ihtimal evliliğe gitmeden de işleri bozulabilir ve bu durum kadını aşırı derecede yıpratabilir.

nurumm

Kayıtlı Üye
Açılımın üstünden 24 saat geçmeden gerçekleşen bi takım durumlar var açılımı buraya ne kadar tutarlı olduğunu paylaşmak adına bırakıyorum.

Erkeğin düşüncesi nedir diye bi soru yönelttiğimide desteye;

Ters kitap,(üstüne derviş) elmas,ters yılan( üstüne selçuksassa)

Burda değeri vermiş katina ama ben pek değer hissedemiyorum bu olaylar karşısında yada onu başka yere mi koycam @Keira görürsen bi fikrini gerçketen beklerim.

Erkek tarafından ortaya çıkacak bi takım sırlar var derviş özetlemiş gerçeği öğreneceksin,öğrendiğin zaman geçmişteki yasadığın tüm üzüntüler ders olacak arkandan dönen dolapalr var çevrilen işler var bu nedir diye yılanın üstüne açılan kart 3.bi kadını ele vermiş.Burda çıkan elmas açılımı yapan kadına mı yoksa erkek ve hayatında görülen sassa ile mi ilgili keira o noktayı bi jeton basmadı benim.Yani deste kadın gerçiği çğrendigin iyi oldu senin mi diyor erkekle kadının arası iyi mi diyor ?

nurumm

Kayıtlı Üye
Ve aynı adama desteye şöyle bi soru yönelttim adamın keyfi nasıl diye:

Ters kitap( üstüne ters haç) selena,selçuksassa(üstüne ters yılan)

@Keira kartların sırası bile aynı 🤦‍♀️ yaa ben bazen destenin verdiği cevaplara kafayı yiyecem

nurumm

Kayıtlı Üye
Erkek evliliğinde mutlu olacak mı?

ters mida,abanoz,eprahhat ( üstüne tattaret)

Baştaki mida sağlıksız bir ilişki olduğunu destekliyor gibi geldi.Mutlu olacağını umarak çıktığı yoldan beklediği mutluluğu bulamayacak geriye sadece karşılıklı çıkarlar üzerine kurulu bir evlilik devam edecek diye bi yorum bırakırım bu açılıma da @Keira

hyukoh

Kayıtlı Üye
merhaba birisine genel gelecegi icin bir acilim yaptim ters athamdeva, ters assyranta, duz aral ve acilim yaptigim kisinin gozune takilan dervis karti geldi. athamdeva’nin ustune afyon ve yilan, assyranta’nin ustune ters elmas, aral’in ustune de alyans geldi. bu kisinin hayatinda onemli uc figurun oldugunu, hayatindaki bir kisinin (muhtemelen bazi bagimliliklari olan yakinindan birisinin) bu kisinin yakinindan olmasina ragmen ona ihanet edebilecegini yorumladim. assyranta kartindan emin degilim, bu kisi aileden bir kadin figuru olabilir bakim yapilan kisiye karsi bir art niyeti yok ama bu kisi nedeniyle kisi maddi acidan bir zorluga dusecek gibi fakat bu uzun sureli olmayacak. aral’i aileden su burcu birisi olarak yorumlamistim fakat alyans gelince gelecekte romantik bir iliski veya yakin bir arkadaslik iliskisi yasayacagi bir erkek figur olarak yorumladim. bu erkek figuru yol gostermesi ile bakim yapilan kisinin gelecekte hayirli seyler yasamasina vesile olacak, kisinin bu aral’i dinlemesi lazim. gelecekteki sagligi nasil olacak diye sordugumda valide ve ustune bedes geldi. bu kisinin sagliksal bazi problemleri var/olacak, bu yuzden kendine saglik konusunda dikkatli olmasi ve kendine ceki duzen vererek gunluk yasantisinda bir denge kurmasi lazim yoksa saglik konusunda olumsuz seyler yasayacak.

bildigim kadariyla desteye genel bir soru sormak pek mantikli degil fakat bakim yaptigim kisinin net bir sorusu yoktu. katina’da henuz cok yeniyim bu yuzden fikirleriniz benim icin cok onemli, simdiden tesekkur ederim

nurumm

Kayıtlı Üye
merhaba birisine genel gelecegi icin bir acilim yaptim ters athamdeva, ters assyranta, duz aral ve acilim yaptigim kisinin gozune takilan dervis karti geldi. athamdeva’nin ustune afyon ve yilan, assyranta’nin ustune ters elmas, aral’in ustune de alyans geldi. bu kisinin hayatinda onemli uc figurun oldugunu, hayatindaki bir kisinin (muhtemelen bazi bagimliliklari olan yakinindan birisinin) bu kisinin yakinindan olmasina ragmen ona ihanet edebilecegini yorumladim. assyranta kartindan emin degilim, bu kisi aileden bir kadin figuru olabilir bakim yapilan kisiye karsi bir art niyeti yok ama bu kisi nedeniyle kisi maddi acidan bir zorluga dusecek gibi fakat bu uzun sureli olmayacak. aral’i aileden su burcu birisi olarak yorumlamistim fakat alyans gelince gelecekte romantik bir iliski veya yakin bir arkadaslik iliskisi yasayacagi bir erkek figur olarak yorumladim. bu erkek figuru yol gostermesi ile bakim yapilan kisinin gelecekte hayirli seyler yasamasina vesile olacak, kisinin bu aral’i dinlemesi lazim. gelecekteki sagligi nasil olacak diye sordugumda valide ve ustune bedes geldi. bu kisinin sagliksal bazi problemleri var/olacak, bu yuzden kendine saglik konusunda dikkatli olmasi ve kendine ceki duzen vererek gunluk yasantisinda bir denge kurmasi lazim yoksa saglik konusunda olumsuz seyler yasayacak.

bildigim kadariyla desteye genel bir soru sormak pek mantikli degil fakat bakim yaptigim kisinin net bir sorusu yoktu. katina’da henuz cok yeniyim bu yuzden fikirleriniz benim icin cok onemli, simdiden tesekkur ederim
Daha deste de yeniyken kart üstüne kart açmışınız bunu nasıl yorumlamayı düşünüyorsunuz. Fikri olan varsa söyleyebilir ama ben şahsen fikir beyan edemem.

esra96

Kayıtlı Üye
Merhaba :)
Evli bir çift için açılım yaptım.
Adamdan kadına duygular;
düz yakut ters assyranta Mida (üstüne ters kız çocuğu) düz yıldızlar ve düz dağ

Geçmişte büyük bir aşk varmış bu aşk adamın ihanetiyle sarsılmış. kötü giden bir evliliğe dönüşmüş. burda mida ve kız çocuğu kadının evlilikteki mutsuzluğunu ve hayal kırıklığını temsil ediyor sanırım. Aralarında kader bağı olduğu için bu evlilik kolay kolay yıkılmayacak. Adam eşini tekrar kazanmaya çalışıyor ve zorluklara göğüs geriyor olabilir.

Kadından adama duygular;
Düz Urmiaa, ters yıldızlar, ters elmas, düz yol ve düz kale.

Kadın yanlış insanı sevdiğinin farkında ve adam gözünde değerini yitirmiş sanki bana finansal yetersizliklerden dolayı evli kalıyor gibi geldi. Düz yol ve düz kale burda kendini toparladığı zaman kendi yoluna gidecek ve hayatında yeni sağlam bir ilerleme kaydedeceğini simgeliyor olabilir.

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhaba :)
Evli bir çift için açılım yaptım.
Adamdan kadına duygular;
düz yakut ters assyranta Mida (üstüne ters kız çocuğu) düz yıldızlar ve düz dağ

Geçmişte büyük bir aşk varmış bu aşk adamın ihanetiyle sarsılmış. kötü giden bir evliliğe dönüşmüş. burda mida ve kız çocuğu kadının evlilikteki mutsuzluğunu ve hayal kırıklığını temsil ediyor sanırım. Aralarında kader bağı olduğu için bu evlilik kolay kolay yıkılmayacak. Adam eşini tekrar kazanmaya çalışıyor ve zorluklara göğüs geriyor olabilir.

Kadından adama duygular;
Düz Urmiaa, ters yıldızlar, ters elmas, düz yol ve düz kale.

Kadın yanlış insanı sevdiğinin farkında ve adam gözünde değerini yitirmiş sanki bana finansal yetersizliklerden dolayı evli kalıyor gibi geldi. Düz yol ve düz kale burda kendini toparladığı zaman kendi yoluna gidecek ve hayatında yeni sağlam bir ilerleme kaydedeceğini simgeliyor olabilir.
Adamın aldattığını nerden çıkardın ?

nurumm

Kayıtlı Üye
Mida aldatılan kadını da simgeliyor diye biliyorum. Birde adam ile ilgili böyle bir duyum aldım tam emin değilim tabiki de. O yüzden öyle yorumladım.
aldattımı diye bi sorsana desteye.Mida aldatmayı vermez.diyelim ki verdi ona gelinceye kadar sass ve dastar var yılan var ihaneti temsil eden.