demon daveti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Varlıktan da kaynaklardan da öğrendiğim ve test ettiğim bilgiler var tabi.

O zaman hepimize geçmiş olsun :D
Ayrıca bu varlık ile benim alakam olmaz, korkmayın bu kadar. Dediğim gibi ilim etmekten korkmayın, bunlar zaten bilinen gerçekler, sır değil ki açık edeyim :)
Rahat olun.

Helo

Banlı Kullanıcı
Niye Demon?Yani birtür şeytan.Allah,insanı şeytan ile dost olması için mi yaratmış.Birde diyorsun ki saygıda kusur etmem.O kim ki be?Kendinden aciz bir zavallı.Birinizde bana düşman olmasını istemem demişsiniz.O zaten doğuştan sizin düşmanınız.Kendimizi kandırmayalım.Bırakalım bu saçmalıkları.Niye Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed Mustafa SAV'i çağırmak ve onunla beraber olup mutlu olmak dururken demonu çağımak istiyorsunuz ki.Al ben sana söylüyorum demonu çağırmanın sırrını:Allah'a şöyle kalpten bir şekilde dua et:"Ey güzel rabbim bu gece Resulullah S.A.V,İmam Ali A.S ve Ehl-i Beyt aşkına bana şeytanın cin çocuklarından demonun zavallı halini göster" diye.Ona git şunu sor:"Ey lanetli şeytan sana düşmanlarından birtanesinden selam getirdim sana soruyormuş de.Cennetten kovulduğunda ne hissettin?".Bu dediklerim komik geldiyse bir dene.Unutma ki şeytanda Allah'ın hükümlerine sonuna kadar tabidir.Allah,Resulullah aşkına dağları bile devirir.Yalnız senin için gerçektende üzüldüm.Niye uğraşıyorsun böyle gereksiz şeylerle.Şeytanı bu kadar güçlü göstermeye çalışanlar batılılardır.Onlara kanıpta onu pek matah birşey sanma.O sadece nefsine yenik düşmüş bir zavallıdır ve Allah'ın rahmetinden ümit kesmeden halen daha kabul edilmeyeceğini bile bile dua etmektedir.Sen ise kendine hayrı olmayan bir zavallıyı görmek için çırpınıyorsun.Allah lanet etsin ona.Azabını Resulullah'ın Allah katındaki değeri kadar artırsın inşallah ben onun en büyük düşmanlarındanım gelsinde beni bulsun.

musashi

Banlı Kullanıcı
Niye Demon?Yani birtür şeytan.Allah,insanı şeytan ile dost olması için mi yaratmış.Birde diyorsun ki saygıda kusur etmem.O kim ki be?Kendinden aciz bir zavallı.Birinizde bana düşman olmasını istemem demişsiniz.O zaten doğuştan sizin düşmanınız.Kendimizi kandırmayalım.Bırakalım bu saçmalıkları.Niye Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed Mustafa SAV'i çağırmak ve onunla beraber olup mutlu olmak dururken demonu çağımak istiyorsunuz ki.Al ben sana söylüyorum demonu çağırmanın sırrını:Allah'a şöyle kalpten bir şekilde dua et:"Ey güzel rabbim bu gece Resulullah S.A.V,İmam Ali A.S ve Ehl-i Beyt aşkına bana şeytanın cin çocuklarından demonun zavallı halini göster" diye.Ona git şunu sor:"Ey lanetli şeytan sana düşmanlarından birtanesinden selam getirdim sana soruyormuş de.Cennetten kovulduğunda ne hissettin?".Bu dediklerim komik geldiyse bir dene.Unutma ki şeytanda Allah'ın hükümlerine sonuna kadar tabidir.Allah,Resulullah aşkına dağları bile devirir.Yalnız senin için gerçektende üzüldüm.Niye uğraşıyorsun böyle gereksiz şeylerle.Şeytanı bu kadar güçlü göstermeye çalışanlar batılılardır.Onlara kanıpta onu pek matah birşey sanma.O sadece nefsine yenik düşmüş bir zavallıdır ve Allah'ın rahmetinden ümit kesmeden halen daha kabul edilmeyeceğini bile bile dua etmektedir.Sen ise kendine hayrı olmayan bir zavallıyı görmek için çırpınıyorsun.Allah lanet etsin ona.Azabını Resulullah'ın Allah katındaki değeri kadar artırsın inşallah ben onun en büyük düşmanlarındanım gelsinde beni bulsun.

helo bu ne hiddet bu celal :)
şimdi dostum iyi hoş yazmışssında , bu sitede herkes seninle aynı inancı taşımıyor ki , belkide senin kınadığın şeytanı kendisine benimsemiş insanlar vardır , yargılamak bize düşmez.
burası bilgilendirme sitesi olduğu için arkadaş bu konularda deneyimli insanlardan yardım arıyor. neredeyse o kişiyi vatan haini ilan edeceksiniz.
bırakında insanlar hür iradeleriyle, isteklerini belirtsinler yargılamak veya yadırgamak bize düşmez.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Benim tanıdığım bir demon var yan binamızda kalıyor, vereyim numarasını ama sonra bana beddua etmek yok :) Şaka şaka ben çok sağlar bir insandan şunu öğrendim ''bu tür davetler standart değildir kişiye özel iner, bir nevi vahiy gibi'' yani bana inen daveti sen yapsan çağıramazsın arkadaşım.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Benim tanıdığım bir demon var yan binamızda kalıyor, vereyim numarasını ama sonra bana beddua etmek yok :) Şaka şaka ben çok sağlar bir insandan şunu öğrendim ''bu tür davetler standart değildir kişiye özel iner, bir nevi vahiy gibi'' yani bana inen daveti sen yapsan çağıramazsın arkadaşım.

:biggrinjester: Yanlış, bunun farklı ritüelleri var yaparsın ama görmen,duyman ve hissetmen için tecrüben olması gerekir.

emir

Kayıtlı Üye
Rasulullah aleyhisselam dahi, Cebrailin öğrettiği dua ile korunmuş iken; durum bu kadar ciddi iken, kimse ifrit çağırmasın... zaten çağıramaz da(onlar 5.veya 6.sema katındadırlar)... gelen cin taifesidir.. bu da haramdır... insana şu dünya boyutunda, beyin gibi bir nimet verilmişken, neden ruhaniyetimizi arttırmak yerine, böyle boş işlerle uğraşırırız... bunlar ŞEYTANLARIN ilhamıdır..

bence... :)

XTO

Kayıtlı Üye
İş
Yönetici
Merhaba arkadaşlar

sonsuzgüç nickli arkadaşa demişsiniz ıp bulabilirlermi

hatırlayabileceğiniz hafızanıza yazılmış her bilgiye ulaşmaları mümkün geçmiş üzerinde
etkileri büyük ama gelecek hakkında sadece tahmin yapabilirler.

ona sayğısızlık etmemelisin memnun etmelisin denişsiniz
bu konuda Helo nickli arkadaşa katılıyorum onlarda allahın yarattıgı varlıklardır abartmıssınız neredeyse onlara tapacaksınız

Yakaza

Kayıtlı Üye
Ya şimdi gerçekten kendime gülüyorum.Bende ne kasmıştım bir aralar kendimi cin nasıl çağırılır öğrenmek için meğer çok basitmiş.Bu arada konuyu açan arkadaşa tavsiyem öyle internette bahsedilen yöntemlerle alakası yok.Eğer cinlerle oruç tutarak binlerce çeşitli sözler söyleyerek dualar okuyarak irtibat kurulabilseydi sadece müslümanlar kurabilirdi değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...