Çok kötü birşey oldu yardım edin eşimi kaybediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blasphemous

Kayıtlı Üye
ben cevap veriyorum insan yaşamadan bilemez gibi geliyor konunun sahibi ne düşünüyor acaba birde konuyu keyifhaneye açsaydı keşke

nurcan1964

Kayıtlı Üye
erkin_m
(DU-A' FARAJ - A A'Z'UMAL BALAA) bu dua hagi dua ben bulamadm söylersniz sevinirim tesekkürler

blasphemous

Kayıtlı Üye
ben heralde hiç üzülmezdim yani üzülürdümde kendime üzülürdüm ben biraz sinirliyimdirde oracıkta ağzını burnunu kırardım gibime geliyor yumruklarım güçlüdür yani abartmıyorum birinin ağzını burnunu kırabilirim :)

blasphemous

Kayıtlı Üye
daha önce hiç birinin burnunu kırmadım sadece 1 defa kaş patlatmıştım 1 dikiş atılmıştı ufak bir şeydi ama o sinirle heralde o gücü kendimde bulurdum öyle geliyor :D

blasphemous

Kayıtlı Üye
evet soru ya geri dönelim
kocanızı/karınızı bir erkekle/kadınla evde yakalasaydınız ne hissederdiniz/düşünürdünüz cinsiyete göre okuyun soruyu :D

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
:ban::lurk5: konu kesin bu gün kilitlenir :oops: :D

blasphemous

Kayıtlı Üye
noldu naptık bizz anlamadım ben :'( :( :D
azıcık karşılıklı konuşmaya döndü oda diğer üyeler yüzünden hiçbiri araya girip bende varım bende yazı yazabiliyorum bak böyle demiyorlar hiç kimse konuşmuyor bizle abii :'(

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
yok yaaa konu gereğinden çok fazla dağılmıştı zaten sizinle alakası yok :D Konunun kilitlenme zamanı gelmiş gibi durdu.

Bunun için birini banlayacaklarını da sanman zaten :)

blasphemous

Kayıtlı Üye
bir dakika sorunun cevabını bir şanslı kişiden daha istiyorum bu sen olurmusun? :D :D

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
ben herhalde kolay gelsin ne haliniz varsa görün der çıkar giderdim. :D Tabi evlenmeden kesin birşey söylemek mümkün olmuyor :D

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Evet cinsiyetim erkek :D erkekler cevaplayamaz diye bir yok sonuçta :)

blasphemous

Kayıtlı Üye
hadi cinsiyet bulmaca oynayalım bence regna terrae (çok zor nickin var inşallah doğru yazmışımdır) bayan doğrumu doğrumu söyle :ban: yemiyelimde hani konu zaten sapmış biraz daha sapsa bir şey olmaz diye düşündüm :D

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Bence regna erkek ama sen bayansın doğrumu :D

blasphemous

Kayıtlı Üye
e resmimde anlaşılacağı üzere bayanım ama erkek olmak isterdim ve ne yazıkki olanı değiştiremem deme :D

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Yaşasın ikinizide bildim :D Olanı değiştirebilirsin bizim eski okuldaki bedencimiz kadındı erkek olmuş :D

Ben yule ile urum'u merak ediyorum inşallah üniversitede Ankara'ya gidersem buluşmalarda görme şansım olacak :)

blasphemous

Kayıtlı Üye
sitede şöyle bir akıl yürüttüm pembe renkli mabet moderatörü yazanlar bayan mavi renkli yazanlarda erkek öyle geldi bana

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Buraya yule ile urum bakıyor diye biliyorum.

blasphemous

Kayıtlı Üye
ya benim erkek olmak isteyişim cinsiyete bağlı değil yanlış anlamayın garip olanlardan değilim sadece özgürlük meselesi
hımm. yani origanium erkek olmaya bilir ben o mu var bir tek erkek moderatör diye şaşırıyordum :D
bugün maç vardı türkiye avusturya maçı 8.30 da başlayacaktı hangi kanalda olduğunu biliyormusunuz türkiye kazakistan maçı ntv de oynamıştı bu maçta ntv demi

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Bilmem anasayfadan bakınca boş gözüküyordu.Hem eğer urum bakıyorsa çoktan kilitlerdi çünkü en aktif moderatörlerden biri o...(Azcık yağ yapalım da tepki filan almayalım :D )

Farkındaysan urum bu konuya hiç girmemiş yulede dün girmiş girer girmez ya bizi banlarlar yada konuyu kilitleler

Bende sporu takip etmem :D hele futboldan nefrete ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...