Çok kötü birşey oldu yardım edin eşimi kaybediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bennaptim

Banlı Kullanıcı
eşimin gözü hep dışarıdaydı her gün yeni kadınlar arayıp duruyordu, gece eve gelmiyordu doğru dürüst bende
naptımsa vazgeçiremedim bu huyundan. çareyi büyüde buldum :( bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bir kadının yanına gittik bana birşeyler yapmamı söyledi dediklerinide yaptım
ama şimdi eşim çok kötü durumdaaa:((( erkek değil artık sanki bunu demek çok zor ama çaresizim yardım lütfen :(((
banyoda benim iç çamaşırlarımı giydiğini gördüm gece geceliğimi giymeye çalışıyor başlarda şaka yaptığını sanıyordum ama değil anladım şuan da inanmak bile gelmiyor içimden şuan başımı kaldırıp ona bakamıyorum elinde törpüsü karşımda oturuyor işede gitmiyor gitsede ne olacak ki, gitmesin zaten bu durumda

ne yapabilirim bir yardım edin

bitmis

Banlı Kullanıcı
Alah korusun alah şifa versin işe yollamayın bence yazık düzelince insanlar ona davranışlarını hatırlatıp dalga geçerler arkadaşlar lütfen yardım edin herhangi bir dua yokmudur büyüyü bozmak için

AJA

Elit Üye
Aman Tanrım bu nasıI bir iş :( Ne büyüsüymüş bu ? Sayın bennaptim o büyü yaptırmaya gittiginiz gibi bozmayada o yapan kişiye gidiceksiniz.Çok kötü bir duruma geImiş eşiniz.Şaka gibi.

gümüş

Kayıtlı Üye
Buna benzer büyü arayan birisi vardı ve Urum mümkün olmaz demişti , konuyu da kilitlemişti sanki diye anımsıyorum. Forumu arasanız bulabilirsiniz, ayrıca yani yanlış anlamayın da ifade biçiminiz sorunun gerçekliğinden şüphe ettiriyor doğrusu :S

yuppi_77

Kayıtlı Üye
walla büyücü baya iyiymiş... eğer sizde işe yaradıysa bende o büyücüye başvurmak isterim....

bitmis

Banlı Kullanıcı
Kadın gibi olmak için mi başvurucaksınız yoksa birini kadın gibi yapmak için mi

defne1

Banlı Kullanıcı
Belki kendini suçlamaman gerekli aynı zamana denk gelmiş bence.Eğer büyüyle olmuşsa bozdurduğunda düzelir düzelmiyorsa eğer demekki büyüyle ilgisi yokmuş kendisini açık etmiş iyicene.Kesinlikle eşcinselmiş bence kocan .büyücüye gidip konuştunmu merak ettim.umarım bu yazdıkların doğru değildir yalancı çıkarsan sevinirim .:)

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
öncelikle majisyenlikteki cinsiyetsizleşme çalışması ayrı bir birşey. cinsel yöneli mi değiştirmek ayrı birşey. Bir kadının erkek gibi hissetmesini sağlamak ya da bir erkeğin kendini kadın sanmasını sağlamak başka bir şey. Bunların hepsi majisyenlik içinde yer alır.

Urumun dediklerinden; kendini kadın gibi hissetmesi sağlanabilir bunu çıkardım. Başınıza gelenler eğer gerçekse kötü olmuş. Geçmiş olsun.

Bir de şunu düşündüm belki büyü tutmamıştır. Kocanız sizin büyücüye gittiğinizi öğrenip size oyun oynuyor olabilir. Yada gerçek kişiliğini ortaya çıkarmış olabilir.

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
geçmiş olsun ben memunehe katlıyorum sizin büyücüye gittiğinizi öğrenmiş olabilir size oyun oynuyordur allah yardımcınız
olsun

gümüş

Kayıtlı Üye
öncelikle majisyenlikteki cinsiyetsizleşme çalışması ayrı bir birşey. cinsel yöneli mi değiştirmek ayrı birşey. Bir kadının erkek gibi hissetmesini sağlamak ya da bir erkeğin kendini kadın sanmasını sağlamak başka bir şey. Bunların hepsi majisyenlik içinde yer alır.

Urumun dediklerinden; kendini kadın gibi hissetmesi sağlanabilir bunu çıkardım. Başınıza gelenler eğer gerçekse kötü olmuş. Geçmiş olsun.

Bir de şunu düşündüm belki büyü tutmamıştır. Kocanız sizin büyücüye gittiğinizi öğrenip size oyun oynuyor olabilir. Yada gerçek kişiliğini ortaya çıkarmış olabilir.

Memuneh, ben büyüden anlamam o yüzden kesin bir şey diyemem ama gerek Urum gerekse Yule baska büyü konularda büyü yapılacak kişinin içinde büyü amacı yönünde istek ilgi yoksa tutsa da geçici olur diyorlardı hep yani bu adamın içinde aslında böyle bir eğilim yok ise büyüyle sürekli tutma ihtimali o zaman düşük hatta imkansız olmaz mı ?

pinky

Kayıtlı Üye
fake konu."elinde törpüyle karşımda oturuyor":D

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Memuneh, ben büyüden anlamam o yüzden kesin bir şey diyemem ama gerek Urum gerekse Yule baska büyü konularda büyü yapılacak kişinin içinde büyü amacı yönünde istek ilgi yoksa tutsa da geçici olur diyorlardı hep yani bu adamın içinde aslında böyle bir eğilim yok ise büyüyle sürekli tutma ihtimali o zaman düşük hatta imkansız olmaz mı ?

Benim çevremden görüp bildiklerimden başka, doğru düzgün bir büyü yapmışlığım yoktur.

Zaten hiç bir büyünün sürekli etki yapabileceğini düşünmüyorum.

Sizinde dediğiniz gibi adam zaten bu yönde eğilimli olup büyünün etkisiyle bu eğilimini ortaya çıkarmış olabilir. Ama içinde hiç eğilim olmadan değişip değişmeyeceğini bilemem.

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
ya bunun büyüyle ilgisi olup olmadığının tek bi yolu var sizin hiç çocuğunuuz varmı ?eğer varsa kesin büyü :)

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
Ne alakası olduğunu da söyleyebilirmisiniz gerçekten merak ettim.Bu arada aramıza hoş geldiniz... :)

hoşbuldum .bazı arkadaşlar kocanız öncedende böyledir size sonradan kendisini gösteriyor yazmışta öncedende böyleyse bu kişi karısıyla ilişkiye giremezki :)

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Ne alakası olduğunu da söyleyebilirmisiniz gerçekten merak ettim.Bu arada aramıza hoş geldiniz... :)

Galiba gerçekten eşcinselse kadınla ilişkiye girmeyeceğini düşünmüş ama mantıksız Türkiyede çoğu gizli eşcinselin çocukları hatta torunları oluyor.

bitmis

Banlı Kullanıcı
Ben ilk konuya baktımda baya üzülmüştüm ama şimdi sahte dalga amaçlı yazıldını düşünüyorum madem yardım istemek için konu açtın hemde 1 gün önce nerdesin niye konuna birşeyler yazmıyorsun bilmiyorum günağınıda almayayim ama aklıma bu geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...