Cinlerin aşık olduğunu nasıl anlarız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmet970

Kayıtlı Üye
Bana aşk olan var mı bilmiyorum ama benim eskiden çok kız arkadaşım olurdu yani ama şimdi hiç yok . Ya son ayrıldığım kız beddua etti çünkü üzgün ayrıldık yada başka bişey var . Veyahut ben psikolojik açıdan buna yoruyorum . Bana kimse görünmedi. Geceleri rüyama giren bişey yok . İçimden konuşan kimse yok . Yani şunu yap falan diyen yok .

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Bana aşk olan var mı bilmiyorum ama benim eskiden çok kız arkadaşım olurdu yani ama şimdi hiç yok . Ya son ayrıldığım kız beddua etti çünkü üzgün ayrıldık yada başka bişey var . Veyahut ben psikolojik açıdan buna yoruyorum . Bana kimse görünmedi. Geceleri rüyama giren bişey yok . İçimden konuşan kimse yok . Yani şunu yap falan diyen yok .

Bildiğim kadarıyla bana aşık kimsede yok ve şükürler olsun geceleri rüyalarıma gelen kimsede :) Bence biz gayet normaliz sevgili arkadaşım sıkma canını akışına bırak biraz :)

qülqüzeli

Kayıtlı Üye
Doğrusu bu işten kurtulmak için çok şey yaptım.Bana kıyamadıkları için genelde zararı eşime verdiler.Bedenini kullanıp enerjisini çalmak,birkaç kez intihara yeltendirmek,rüyalarında korkutmak,dövmek (uyandığında vücudunda tırmalama izleri ve kan oluyordu genelde)..
Bana zarar veremiyorlardı.Tek gördüğüm zarar; rüyamda arkamdan beni kavrayıp sırtımdan belime kadar ısırması ve uyandığımda 2-3 gün boyunca sırtımda ısırık izlerinin hala durması ve acıması oldu.
Gerek rüyada gerek uyanıkken geldiğinde,ne muskalar ne dualar engel olmuyordu.onu göndermemin en kısa yolu EZAN okumamdı.Hatta EZAN onlar için o kadar etkili ki; bazen yine geldiğinde,yada tehditler savurduğunda,bak ezan okucam desem yok gerek yok zaten gidiyorum derdi.
Muskaların neden etki etmediğini sorduğumdada verdiği cevap şu olmuştu; muskalar bana bişe yapamaz,eşinin üstündede onlarca çengelli iğne var,sen aklından beni geçirdiğin anda çağırmış oluyorsun bu yüzden gelebiliyorum demişti.
En son, gece 12 gibi eşimi damdan atmaya çaalıştı buna zor engel oldum.çünkü bu gece herşey bitecek ondan kurtulacaz ikimiz kalacaz diyordu.o gece havvasçı bir arkadaşımı arayıp durumu söyledim.kendi ekibiyle işimi hal etti.onu kılıçtan geçirttiğini söyledi.gerçektende arkadaşımın telefonda (eşin şöyle olacak,kusacak,öksürecek,midesi yanacak v.b.) bütün söylediklerini eşim bizzat yaşadı o anda.1 hafta boyunca birşey yaşamadım.1 hafta sonucunda yine geldiler.
siz ölmemişmiydiniz dediğimde eee biz bir gideriz bin geliriz diye cevapladı.
en son geldiğinde ise siz bizden bir can aldınız bizde eşinin canını alacaz ödeşeceğiz,zafer bizimdir diye alaycıl şekilde tehditler savurdu.
ALLAH belanı versin dedim yine ezan okudum.
Sonrasında zaten eşimle bazı geçimsizlikler nedeniyle ayrıldık.
Eşimden sonra yaşadığım olaylar da var;
Mesela geçenlerde kitaplığımın yerini değiştirdim.arkasında önceden olmadığını kesinlikle bildiğim halde yak izleri gördüm,duvarda tavandan aşağıya doğru inmiş ayak izleri vardı.hala duruyor.
3 gün evvel ben tv izlerken kapının önünden geçtiğini gördüm.
odalarda hep sesler duyuyorum.
hiç bir rüzgar olmadığı ve pencereler kapalı olduğu halde banyoda şampuanlarım,odada parfümler v.s. yerlere saçılıyor.
Yatağımda yatarken ayağımı dürtüp az yana kay diye duyduğum oluyor,
yan tarafımdan nefes alış verişleri duyuyorum
Yani bana karılık yapmaya niyeti varsa,keşke bir şekle bürünsede bizde adam yerine koysak,bişe anlasak
Öyle köşe kapmaca,saklambaç la olmuyor

nasıl güzel keyifli bir anlatım bu :) inanın şuan sizi tanımak istedim :D durumu o kadar kabullenmişsinizki,bu kadar korkunç bi hadiseyi nasılda sıradan bişeymiş gibi anlatmışsınız :) özür dileyerek bende okurken güldüğümü itiraf etmek istiyorum :)

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
nasıl güzel keyifli bir anlatım bu :) inanın şuan sizi tanımak istedim :D durumu o kadar kabullenmişsinizki,bu kadar korkunç bi hadiseyi nasılda sıradan bişeymiş gibi anlatmışsınız :) özür dileyerek bende okurken güldüğümü itiraf etmek istiyorum :)
Teşekkür ederim güzel düşüncelerinizden ötürü.güzel düşünen güzel görür.Gülüyorsanız,buna vesile olabiliyorsam ne mutlu bana :)

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
MeHDiX Abicim :D Aslında ben okurken gülmedim o kadar hayretle okudumki mimiklerim bile oynamadı ona fırsatım yoktu düşüncelerimden cesaretinize sabrınıza dayanıklılığınıza hayran kaldım tebrik ederim Allah hakkınız da hayırlısını versin

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Cinlerin aşık olduğunu anlamak çok basit suratınıza bir tokat yerseniz o zaman anlarsınız.Neden derseniz zamanında yani yıllar önce ben o tokatı yedim.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
MeHDiX Abicim :D Aslında ben okurken gülmedim o kadar hayretle okudumki mimiklerim bile oynamadı ona fırsatım yoktu düşüncelerimden cesaretinize sabrınıza dayanıklılığınıza hayran kaldım tebrik ederim Allah hakkınız da hayırlısını versin
huzur uykuda (birazdan uyanır) kardeşim aslında gülmemekle en doğal hakkını kullanmışsın :D aslında o anda insan çok tuhaf bir atmosfere giriyor.bunu çıkıp dışarı haykırmak istiyorsun "bakın yanımda cin var ve ben onla konuşuyorum.." diye.ama buna pek zamanın olmuyor ve akıl edemiyorsun.kaldıki en ufak hareketinde hemen soruyor ne yapıyorsun ne yapacaksın!!! bir keresinde gece geldiğinde kalkmaya yeltendim,neoldu nereye gidiyorsun dedi,(bozuntuya vermedim) hiçççç çok karanlık,daraldım,ışığı yakcam dedim,yok kalsın yakma çocuklar rahatsız olur dedi.bir keresinde telin kamerasını açtım,videoya çekcektim,yine celallenip ne yaptığını sanıyorsun dedi,sadece hatıra fotoğrafı çekecektim,arada bakarım dedim.salak zaten hep seninleyim dedi (ağzı bozuk ve kibirli bir cin).bi keresinde sesini kaydetmeyi başardım.başardığımı sandım.ortalık yatıştıktan sonra dinlemek istediğimde telden sadece cızırtı geliyordu.hani manyetik bir cihazın yakınında tel çalınca duyduğumuz ses gibi.eve gizli kamera koymayı bile aklımdan geçirdim.ama ona ne derece gizli kalır orasını bilemem :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...