Cinlerin aşık olduğunu nasıl anlarız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmet970

Kayıtlı Üye
Cinlerin aşık olduğunu nasıl anlarız . ? Belirtileri nelerdir . Teşekkür ediyorum.

Divan-ı Hümayun

Kayıtlı Üye
1. Onların Sesini Kesinlikle Duyar ve Hissedersin
2. Uyku Halinde Onları Görebilirsin
3. Aşık Olduysa Seninle Temasa Geçerler

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Benle evlenmişti mesela.
Her gece baş ucumda,ayak ucumda fısıltılarını duyardım,gözlerimi açtığımda susarlardı.ne konuştuklarını anlamazdım.
Bazen ayak ucumda durduğunu beni seyrettiğini hissederdim ardından hemen yatağa yanıma uzanırdı.
Rüyalarımda ev işlerimin (çamaşır,bulaşık yıkamak v.b.) görünmez eller tarafından yapıldığını görürdüm.
Bu olayları çoğunlukla bekarken (fetret devrimde) yaşadım.
Ne zaman ki evlendim,o zaman herşeyi daha aşikar ve daha fazla oranda yaşar oldum.
Mesela geceleri hatta bazen akşamları bile,eşimin bedenini kullanarak benle konuşması
Benim kocam iken bunla evlenmemeliydin,ya onu boşarsın ya ona zarar veririz gibi tehditler savurması
Sen bekarken rüyanda evlendik sen hatırlamazsın,zaten hatırlasan kabul etmezdin demesi v.b. bir çok bilgiye sahip oldum
Çokça yalan söylediklerinide itiraf etti
Peki sana nasıl inanacağım o halde dediğimde,seni inandırmak zorunda değilim diye yanıtlamıştı
Madem cinlerden olan karımsın,neden ben bu insanla evlenmeden bana işaret vermedin,kendini belli etmedin,belki o zaman evlenmezdim dediğimdede;
Sana çokça işaret verdim,gerek rüyada gerek uyanıkken göründüm,ama sen ya unuttun yada sıradan rüya sanarak önemsemedin dedi.

Velhasıl konuyu açan arkadaş,yaşadıklarım ve hala yaşıyor olduklarım çok çok fazla.bu anlattıklarım buz dağının görünen küçük bir kısmı sadece.
Eğer sanada aşık olmuş veya evlenmişlerse; için geçince,rüyada veya uyanıkken gördüğün duyduğun şeyleri iyi analiz etmeye çalış.
Bir şekilde irtibat kurmaya çalış
Özellikle yalnızken gözünü kulağını iyice aç

AJA

Elit Üye
Benle evlenmişti mesela.
Her gece baş ucumda,ayak ucumda fısıltılarını duyardım,gözlerimi açtığımda susarlardı.ne konuştuklarını anlamazdım.
Bazen ayak ucumda durduğunu beni seyrettiğini hissederdim ardından hemen yatağa yanıma uzanırdı.
Rüyalarımda ev işlerimin (çamaşır,bulaşık yıkamak v.b.) görünmez eller tarafından yapıldığını görürdüm.
Bu olayları çoğunlukla bekarken (fetret devrimde) yaşadım.
Ne zaman ki evlendim,o zaman herşeyi daha aşikar ve daha fazla oranda yaşar oldum.
Mesela geceleri hatta bazen akşamları bile,eşimin bedenini kullanarak benle konuşması
Benim kocam iken bunla evlenmemeliydin,ya onu boşarsın ya ona zarar veririz gibi tehditler savurması
Sen bekarken rüyanda evlendik sen hatırlamazsın,zaten hatırlasan kabul etmezdin demesi v.b. bir çok bilgiye sahip oldum
Çokça yalan söylediklerinide itiraf etti
Peki sana nasıl inanacağım o halde dediğimde,seni inandırmak zorunda değilim diye yanıtlamıştı
Madem cinlerden olan karımsın,neden ben bu insanla evlenmeden bana işaret vermedin,kendini belli etmedin,belki o zaman evlenmezdim dediğimdede;
Sana çokça işaret verdim,gerek rüyada gerek uyanıkken göründüm,ama sen ya unuttun yada sıradan rüya sanarak önemsemedin dedi.

Velhasıl konuyu açan arkadaş,yaşadıklarım ve hala yaşıyor olduklarım çok çok fazla.bu anlattıklarım buz dağının görünen küçük bir kısmı sadece.
Eğer sanada aşık olmuş veya evlenmişlerse; için geçince,rüyada veya uyanıkken gördüğün duyduğun şeyleri iyi analiz etmeye çalış.
Bir şekilde irtibat kurmaya çalış
Özellikle yalnızken gözünü kulağını iyice aç
Bu durumdan kurtulmak için neler yaptınız ? Ve şuanda devam ediyormu eşinizi de rahatsız etmeleri vs ?

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Bu durumdan kurtulmak için neler yaptınız ? Ve şuanda devam ediyormu eşinizi de rahatsız etmeleri vs ?
Doğrusu bu işten kurtulmak için çok şey yaptım.Bana kıyamadıkları için genelde zararı eşime verdiler.Bedenini kullanıp enerjisini çalmak,birkaç kez intihara yeltendirmek,rüyalarında korkutmak,dövmek (uyandığında vücudunda tırmalama izleri ve kan oluyordu genelde)..
Bana zarar veremiyorlardı.Tek gördüğüm zarar; rüyamda arkamdan beni kavrayıp sırtımdan belime kadar ısırması ve uyandığımda 2-3 gün boyunca sırtımda ısırık izlerinin hala durması ve acıması oldu.
Gerek rüyada gerek uyanıkken geldiğinde,ne muskalar ne dualar engel olmuyordu.onu göndermemin en kısa yolu EZAN okumamdı.Hatta EZAN onlar için o kadar etkili ki; bazen yine geldiğinde,yada tehditler savurduğunda,bak ezan okucam desem yok gerek yok zaten gidiyorum derdi.
Muskaların neden etki etmediğini sorduğumdada verdiği cevap şu olmuştu; muskalar bana bişe yapamaz,eşinin üstündede onlarca çengelli iğne var,sen aklından beni geçirdiğin anda çağırmış oluyorsun bu yüzden gelebiliyorum demişti.
En son, gece 12 gibi eşimi damdan atmaya çaalıştı buna zor engel oldum.çünkü bu gece herşey bitecek ondan kurtulacaz ikimiz kalacaz diyordu.o gece havvasçı bir arkadaşımı arayıp durumu söyledim.kendi ekibiyle işimi hal etti.onu kılıçtan geçirttiğini söyledi.gerçektende arkadaşımın telefonda (eşin şöyle olacak,kusacak,öksürecek,midesi yanacak v.b.) bütün söylediklerini eşim bizzat yaşadı o anda.1 hafta boyunca birşey yaşamadım.1 hafta sonucunda yine geldiler.
siz ölmemişmiydiniz dediğimde eee biz bir gideriz bin geliriz diye cevapladı.
en son geldiğinde ise siz bizden bir can aldınız bizde eşinin canını alacaz ödeşeceğiz,zafer bizimdir diye alaycıl şekilde tehditler savurdu.
ALLAH belanı versin dedim yine ezan okudum.
Sonrasında zaten eşimle bazı geçimsizlikler nedeniyle ayrıldık.
Eşimden sonra yaşadığım olaylar da var;
Mesela geçenlerde kitaplığımın yerini değiştirdim.arkasında önceden olmadığını kesinlikle bildiğim halde yak izleri gördüm,duvarda tavandan aşağıya doğru inmiş ayak izleri vardı.hala duruyor.
3 gün evvel ben tv izlerken kapının önünden geçtiğini gördüm.
odalarda hep sesler duyuyorum.
hiç bir rüzgar olmadığı ve pencereler kapalı olduğu halde banyoda şampuanlarım,odada parfümler v.s. yerlere saçılıyor.
Yatağımda yatarken ayağımı dürtüp az yana kay diye duyduğum oluyor,
yan tarafımdan nefes alış verişleri duyuyorum
Yani bana karılık yapmaya niyeti varsa,keşke bir şekle bürünsede bizde adam yerine koysak,bişe anlasak
Öyle köşe kapmaca,saklambaç la olmuyor

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Doğrusu bu işten kurtulmak için çok şey yaptım.Bana kıyamadıkları için genelde zararı eşime verdiler.Bedenini kullanıp enerjisini çalmak,birkaç kez intihara yeltendirmek,rüyalarında korkutmak,dövmek (uyandığında vücudunda tırmalama izleri ve kan oluyordu genelde)..
Bana zarar veremiyorlardı.Tek gördüğüm zarar; rüyamda arkamdan beni kavrayıp sırtımdan belime kadar ısırması ve uyandığımda 2-3 gün boyunca sırtımda ısırık izlerinin hala durması ve acıması oldu.
Gerek rüyada gerek uyanıkken geldiğinde,ne muskalar ne dualar engel olmuyordu.onu göndermemin en kısa yolu EZAN okumamdı.Hatta EZAN onlar için o kadar etkili ki; bazen yine geldiğinde,yada tehditler savurduğunda,bak ezan okucam desem yok gerek yok zaten gidiyorum derdi.
Muskaların neden etki etmediğini sorduğumdada verdiği cevap şu olmuştu; muskalar bana bişe yapamaz,eşinin üstündede onlarca çengelli iğne var,sen aklından beni geçirdiğin anda çağırmış oluyorsun bu yüzden gelebiliyorum demişti.
En son, gece 12 gibi eşimi damdan atmaya çaalıştı buna zor engel oldum.çünkü bu gece herşey bitecek ondan kurtulacaz ikimiz kalacaz diyordu.o gece havvasçı bir arkadaşımı arayıp durumu söyledim.kendi ekibiyle işimi hal etti.onu kılıçtan geçirttiğini söyledi.gerçektende arkadaşımın telefonda (eşin şöyle olacak,kusacak,öksürecek,midesi yanacak v.b.) bütün söylediklerini eşim bizzat yaşadı o anda.1 hafta boyunca birşey yaşamadım.1 hafta sonucunda yine geldiler.
siz ölmemişmiydiniz dediğimde eee biz bir gideriz bin geliriz diye cevapladı.
en son geldiğinde ise siz bizden bir can aldınız bizde eşinin canını alacaz ödeşeceğiz,zafer bizimdir diye alaycıl şekilde tehditler savurdu.
ALLAH belanı versin dedim yine ezan okudum.
Sonrasında zaten eşimle bazı geçimsizlikler nedeniyle ayrıldık.
Eşimden sonra yaşadığım olaylar da var;
Mesela geçenlerde kitaplığımın yerini değiştirdim.arkasında önceden olmadığını kesinlikle bildiğim halde yak izleri gördüm,duvarda tavandan aşağıya doğru inmiş ayak izleri vardı.hala duruyor.
3 gün evvel ben tv izlerken kapının önünden geçtiğini gördüm.
odalarda hep sesler duyuyorum.
hiç bir rüzgar olmadığı ve pencereler kapalı olduğu halde banyoda şampuanlarım,odada parfümler v.s. yerlere saçılıyor.
Yatağımda yatarken ayağımı dürtüp az yana kay diye duyduğum oluyor,
yan tarafımdan nefes alış verişleri duyuyorum
Yani bana karılık yapmaya niyeti varsa,keşke bir şekle bürünsede bizde adam yerine koysak,bişe anlasak
Öyle köşe kapmaca,saklambaç la olmuyor
Kusura bakma epey güldüm anlatım çok hoş :D
Duruma alışmış olmanız bir yana, hala düşünceyle enerji paylaşıp bir adım öteye gitmesini istiyorsunuz anladığım kadarıyla. Yoruldunuz diye mi meraktan mı bilmiyorum ama pek sağlıklı sonuç getirecek gibi de durmuyor durum.
Oldukça sinir bozucu bir dişi ve taifesi. Şaka yapmak için demiyorum da, şiddetli geçimsizlik olur bu dişiyle. Benim bildiğim çok ama çok ağır usülleri var bu evlilik meselesinin ve bu şekilde zararlar asla olmamalı. Bu varlık epey negatif.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Kusura bakma epey güldüm anlatım çok hoş :D
Duruma alışmış olmanız bir yana, hala düşünceyle enerji paylaşıp bir adım öteye gitmesini istiyorsunuz anladığım kadarıyla. Yoruldunuz diye mi meraktan mı bilmiyorum ama pek sağlıklı sonuç getirecek gibi de durmuyor durum.
Oldukça sinir bozucu bir dişi ve taifesi. Şaka yapmak için demiyorum da, şiddetli geçimsizlik olur bu dişiyle. Benim bildiğim çok ama çok ağır usülleri var bu evlilik meselesinin ve bu şekilde zararlar asla olmamalı. Bu varlık epey negatif.
:) Yo estağfirullah
Aslında hem meraktan,hemde işi ilerletmek (onların alemini tanıyabilmek,görebilmek,gerektiği yer ve zamanlarda kendisinden faydalanabilmek v.b.) amacıyla görüşmeyi,görüşebilmeyi istiyorum.pek sağlıklı olacağını bende pek zannetmiyorum.Nitekim sizinde dediğiniz gibi muhatabım gayet inatçı,negatif,vahşive habis ruhlu bir varlık.
Hiç bir anlaşma isteğime yanaşmadı.İlle benim dediklerim olacak diye tutturdu her defasında.
Aslında kendi adıma değilde ayrıldığım eşim adına korkuyor ve çareler arıyordum.
Ayrıldıktan sonra herşeyi akışına bıraktım diyebilirim.
Varlıkla görüşmelerimiz arada eğlenceli de olabiliyordu.Ama yüzdeliğe vuracak olursak ,eğlenceli kısımlar diğer kısımlara oranen okyanusta damla :)

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
İstemsiz olarak bende güldüm anlatıma kusura bakmayın :) Yalnız anlattıklarınızdan dikkatimi çeken, bu durumu az çok kabullenmiş olduğunuz ve gerçekten normal bir insanın gösteremeyeceği cesaret örneğini gösteriyor olmanız. Gerçekten taktir ettim bu durumu. Umarım en kısa sürede rahatlarsınız ve hayatınız istediğiniz şekle döner.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
:) Yo estağfirullah
Aslında hem meraktan,hemde işi ilerletmek (onların alemini tanıyabilmek,görebilmek,gerektiği yer ve zamanlarda kendisinden faydalanabilmek v.b.) amacıyla görüşmeyi,görüşebilmeyi istiyorum.pek sağlıklı olacağını bende pek zannetmiyorum.Nitekim sizinde dediğiniz gibi muhatabım gayet inatçı,negatif,vahşive habis ruhlu bir varlık.
Hiç bir anlaşma isteğime yanaşmadı.İlle benim dediklerim olacak diye tutturdu her defasında.
Aslında kendi adıma değilde ayrıldığım eşim adına korkuyor ve çareler arıyordum.
Ayrıldıktan sonra herşeyi akışına bıraktım diyebilirim.
Varlıkla görüşmelerimiz arada eğlenceli de olabiliyordu.Ama yüzdeliğe vuracak olursak ,eğlenceli kısımlar diğer kısımlara oranen okyanusta damla :)
Tamamen göndermek ve tek taraflı zoraki iletişimi bitirmeyi düşündünüz mü?

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
İstemsiz olarak bende güldüm anlatıma kusura bakmayın :) Yalnız anlattıklarınızdan dikkatimi çeken, bu durumu az çok kabullenmiş olduğunuz ve gerçekten normal bir insanın gösteremeyeceği cesaret örneğini gösteriyor olmanız. Gerçekten taktir ettim bu durumu. Umarım en kısa sürede rahatlarsınız ve hayatınız istediğiniz şekle döner.
Yüzünüzün gülmesine vesile oluyorsam ne mutlu bana:)
Durumu kabullendiğim doğru.Hiç korkmamama bende şaşırıyorum.Bunun sebebi belkide çocukluğumdan beri onların hikayeleriyle büyüdüğümdendir.
Teşekkür ederim iyi niyetinizden ve temennilerinizden dolayı.

Tamamen göndermek ve tek taraflı zoraki iletişimi bitirmeyi düşündünüz mü?
Aslında bitirmeyi yine havasçı arkadaşımın tavsiyesiyle Cin suresini tarif edildiği miktar ve şekilde okuyarak suya üfleyip,cini boşadım.
ama aradan 2 gün geçmeden yine rüyama gelerek gözyaşları içinde benle evlenmek istiyordu.Bir sonraki gün uyumak üzere yattığımda henüz içim geçiyorduki birileri ağzımı aralayıp "al şu nikah şekerini ye bakım" diyerek ağzıma bir şey bıraktılar.gözlerimi açtığımda kimse yoktu ama boğazımda (insanın boğazında ekmek kırıntısı kalması gibi) tam yutkunabilmemi engelleyen bir nesne hissediyordum.
Biran evvel bitirmeyi en çokta eşime zarar veriyorlar diye istiyordum.
Onla ayrıldıktan sonra üstüne pek düşmez oldum.
Ama yinede kurtulmak istiyormusun soruna kesinlikle EVET derim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kimliğini açıklamasını istediniz mi hiç? Adı, krallığı veya aşireti, soyu vs. gibi?

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Kimliğini açıklamasını istediniz mi hiç? Adı, krallığı veya aşireti, soyu vs. gibi?
Adını sorduğumda napcan adımı diye tepki gösterirdi.Bir türlü kendine ait bilgiler vermedi.
Müslüman olup olmadığınıda söylemedi hiç.Her sorduğumda sus işareti yapardı.
Çelişkide kaldığım olaylar oluyordu.Mesela; Ezan okusam acı çekiyor,gözlerinden yaş akıyor,titriyor ve göreceksin sen,pişman olacaksın,bana yalvaracaksın tarzı tehditler savurup giderdi.
Oysa bir keresinde yatsı vakti civarı gelmişti,benden bazı şeyler istiyordu.O anda ezan okununca köşeye çekildi boynunu büktü.Hayırdır ne oldu dedim.Görmüyormusun ezan okunuyor dedi.
Bu nedenle müslüman olup olmadığını anlamadım.

AJA

Elit Üye
Tüylerim diken diken oldu maşallah oldukça samimiymişsiniz.Hayatınızda biri olması da çok berbat bir durum..Hayal etmesi bile güç.Sinirlendiriyor insanı bu durum hatta.Ağlayıp sızlıyor bir de.Bu ne rejim bu ne lahana turşusu.Allah yardımcınız olsun.Bir arkadaşımın başındada var bu durum ama sizinki ilerlemiş.Mutlaka bu durumu kökten çözücek biri vardır.Yoksa hayatınız ömür boyu yanlız mutsuz ve sonunda sizide uç noktalara götürür.
Ben kaçıyorum :D :driving:
Not :Eğer ismini cismini alırsanız onlardan daha kolay kurtulabilirsiniz.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Adını sorduğumda napcan adımı diye tepki gösterirdi.Bir türlü kendine ait bilgiler vermedi.
Müslüman olup olmadığınıda söylemedi hiç.Her sorduğumda sus işareti yapardı.
Çelişkide kaldığım olaylar oluyordu.Mesela; Ezan okusam acı çekiyor,gözlerinden yaş akıyor,titriyor ve göreceksin sen,pişman olacaksın,bana yalvaracaksın tarzı tehditler savurup giderdi.
Oysa bir keresinde yatsı vakti civarı gelmişti,benden bazı şeyler istiyordu.O anda ezan okununca köşeye çekildi boynunu büktü.Hayırdır ne oldu dedim.Görmüyormusun ezan okunuyor dedi.
Bu nedenle müslüman olup olmadığını anlamadım.
Nedense bana güçlü bir ırktan ve önemli bir mevkiden bir dişi gibi geliyor. Hakkınızda hayrlısı olsun.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Tüylerim diken diken oldu maşallah oldukça samimiymişsiniz.Hayatınızda biri olması da çok berbat bir durum..Hayal etmesi bile güç.Sinirlendiriyor insanı bu durum hatta.Ağlayıp sızlıyor bir de.Bu ne rejim bu ne lahana turşusu.Allah yardımcınız olsun.Bir arkadaşımın başındada var bu durum ama sizinki ilerlemiş.Mutlaka bu durumu kökten çözücek biri vardır.Yoksa hayatınız ömür boyu yanlız mutsuz ve sonunda sizide uç noktalara götürür.
Ben kaçıyorum :D :driving:
Not :Eğer ismini cismini alırsanız onlardan daha kolay kurtulabilirsiniz.
Samimi olduğumuz doğru.Her ne kadar ne zaman ve ne şekilde evlendiğimizi bilmiyor olsamda oda benim öbür alemden eşimdi ve ona samimi davranmak zorundaydım bazı istisnalar hariç onlarda tuzu biberi zaten :)
Hayatımda biri olması işi zorlaştırıyordu.
Bana pek etki edemiyorlar.eminim edebilseler çoktan bakırköydeydim.sahilinde mangal keyfinde değil tabi:)
İsmini söylemiyor.Söylese daha kolay olurdu doğru.
Sen kaç :D

AJA

Elit Üye
Ağzım açık okuyorum :D Böyle kişilerin hayatında olan kadınlar muhakkak ki etki görüyor ve bir şekilde saldırıya uğruyorlar.Benim de arkadaşım benim evimde iken varlık rahatsız olmuştu benden ve tüm gece arkadaşımın başında benım kılığımda dikilmiş.En son çığlık atarken uyandırdım .Bana napıyosun başımda yatsana dediydi.Sonrası malum yolcu yolunda gerek :D Gerçekten bunlar herkesin kaldırabileceği şeyler değil.Allah sabır ve en kısa zamanda bir çözüm sunsun size.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Ağzım açık okuyorum :D Böyle kişilerin hayatında olan kadınlar muhakkak ki etki görüyor ve bir şekilde saldırıya uğruyorlar.Benim de arkadaşım benim evimde iken varlık rahatsız olmuştu benden ve tüm gece arkadaşımın başında benım kılığımda dikilmiş.En son çığlık atarken uyandırdım .Bana napıyosun başımda yatsana dediydi.Sonrası malum yolcu yolunda gerek :D Gerçekten bunlar herkesin kaldırabileceği şeyler değil.Allah sabır ve en kısa zamanda bir çözüm sunsun size.
:) evet eşim fazlasıyla etki gördü.ve bundan kendimi sorumlu tutuyor vicdan azabı çekiyordum.Çünkü o taraklarda bezi olmayan,adlarını dahi duymaya tahammül edemeyen eşim onlarla evli birinin ocağına düşmüştü:)Talihsizim der dururdu garibim.haksızda sayılmazdı.Ama durumu bilsem zaten onla evlenmezdim.
Varlıklar çok kıskanç.aşırı hemde.Arkadaşın bu yüzden zor duruma düşmüş :)
Amin teşekkür ederim ya.İnşallah.

DreamDuality

Kayıtlı Üye

Konuya yazma taraftarı değildim. Ancak bir yerlerde bilgi olarak kayıtlı kalsın bilgisi diye yazacağım.
Benim bu varlıkla da deneyimim oldu. Mehdix adlı üyede bir varlık olduğuna ben şahidim.
Bizim onunla duygusal yakınlaşma ve 2 ay 2 gün süren bir sevgilik - flört dönemimiz oldu. 3 gün önce ayrıldık.

Bu varlık deneyimim de bu konuda paylaşayım ki unutulup gitmesin.
Duygusal yakınlaşmamızın ilk gününden beri saçma sapan şeyler yaşadım. İlk 3 gün çok zordu.
Bende korunma var. Yaptığım temizlikler ,okumalar, varlık yardımları var.
Kısacası bir varlığın yanıma gelebilmesi, etki etmesi çok zorllaşmıştı. Ancak bu varlığa işlemedi.
Sırt ağrısı, boyun ağrısı, zihnimi karıştırma iletişime geçme çabası oldu.

Onunla sohbet etme şansımız oldu.
Kötü bir varlık değildi pek bana tavrı . Bana kızkardeş dediği, bana acıdığı, onu bırakıp benle kalmak istediği oldu.
İlerde bir ihtimal Mehdizle başbaşa evli mutlu olmamamıza izin verebilirdi. Sana belki başka kadına asla.

Benle sevgililik dönemi başladığında bu varlık eşini eskisi gibi rahatsız etmedi. Ortalarda bile yoktu.
Zamanının çoğunu benle geçirir ve o işteyken onla geçirirdi. Bizim halimizi merak ediyordu, evdeki eşiyle değil.

İsim ,aile geçmişi hakkında bilgi verdi. Ancak çok yalancı bir varlık. Bir söylediğini öte ki gün başka derdi.
Önce eşi olduğunu iddia etti. Sonra ben büyü varlığıyım bunu yapmaya mecburum dediği de oldu.

İlk günler rahatsız ediyordu. Sonraki günler şiddetini azalttı ki ayrılmayım.
Çünkü bene olursa boşanacak istediğini elde edecekti. Boşanınca da bizim aramızı bozdu işte.
Şuan bu yazıyı yazarken bile sırtımda boydan boya bir dokunma hissediyorum.:D

Ölüp ölmediği kısmını bilmiyorm. Çünkü bu şekilde bir vizyonum da oldu.
Sinirli bir anımda bu varlık benle ulaşırken yandığını gördüm.
Böyle bir baş belasından benim gibi salak bir kızı aşık edip de kurtulmak fazla zekice olur.
Sonra da gelsin yeni yeni aşklar. O yüzden umarım ölmemiştir.

Benim bu aşk dörgeninde işim olmasının en kötü yanı bu varlığa kapı açmış olmam oldu.
İstediğin verdim ona .Ben de artık tehlike değilim. Artık bundan sonra yanımdan geçmesin o varlık.
Düşününce anında orada bitebiliyor olması çok garip. Ben basit bir varlık olduğunu düşünmüyorum.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
DreamDuality adlı üyenin söyledikleri ve beni tasdiklediği için teşekkür ediyorum.
Anlatılanları bizzat yaşadık.
Ölüp ölmediği konusunda yinede emin değilim.
Doğrusu artık pek umrumda da değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...