Cin nasil çağrilir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Öncelikle s.a arkadaşlar. Benim sorum cin nasıl çarılır dalga geçmeden yazıcak biri varsa çok iyi olur bugüne kadar çok şey gördüm yazılanlarlada dalga geçmem emin olun deneyen kesin bilgisi olan varsa söylerse sevinir arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
sitede konuyla ilgili birçok paylaşım mevcut, ilk önce onları incelemeniz dileğiyle iyi forumlar

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Sana tavsiyem bu konuda bir üstat bul aşama aşama eğitsin seni bu bir anda yapılıcak bir iş değilmiş yazılanlara göre
hatta geçmiş konuları okursanız yönetiminde bu konuda çok açıklamaları var

qwert

Kayıtlı Üye
cinlerle uğraşma çağırmayı deneme sakın yaşayacağın en korkunç adrenalini yaşarsın cin dediğin öle gelip gitcek değil gelip seni bellicek bi yaratık o yüzden dikkat et !!

Saprohil

Kayıtlı Üye
Bak suya çağrılan cin davetleri var.Suda gözükür cin konuşursun,iletişime geçersin.Belirli bir aşamadan sonra anlaşma yaparsın.Ama sadece basit işlerle uğraşırsın.Musallat-büyü işlerine el atamazsın.Bakım yaparsın,kayıp eşya bulabilirsin,zihin okuyabilirsin.Pek çok özellik var ama bunlar basit şeyler.Musallatlı birisine bakım yapabilirsin ama yardım edemezsin.Edersen musallat olan cin sana üstün gelir.Ya Felç kalırsın ya da Aklını kaybedersin.Nefesin kuvvetliyse o başka tabi.Cin seni yıpratır sadece yani kötü duygulardan arınmışsan,iyi niyetli birisiysen karşındaki cinin seni felç etmesi,delirtmesi zor.

Eğitim almaya gelince böyle cinlerle çalışmazsın.Yetkili,güçlü cinlerle çalışırsın.Eğitim yıllarca sürebilir ve ailende yoksa bu ilimlerle uğraşan eğitim alman da zor.İlk adam gibi birini bulacaksın.Dolandırıcı çok piyasada.Sonra paran olacak,para karşılığı adam eğitir seni.Ha Allah rızası için eğiten de vardır illa ama pek kalmadı öyleleri piyasada.Yarısı ilmi mezara götürüyor,yarısı da akrabalarına öğretiyor.Adamın torunu varsa ya da oğlu varsa bu işleri yapmayı kabul eden,adam ona öğretiyor.Ama para karşılığı oldumu adam güvenilirse kesin eğitir seni yıllar sürer.Sonra koruması altından çıkarsın,kendin iş yapmaya başlarsın.

Kibirlendiğin an işin biter.Bu ilim öyle bir ilim değil yani emek istiyor.Günde yarım saat uyuduğumu bilirim.O kadar zorlu geçiyor belirli yaştan sonra.Eğer hevesse istediğin bence hiç bulaşma.Eğer kararlıysan ister davet yap ister birisini ara.Ama davette de gelen cinin niyetine göre değişir.Gelirse kafadan sakat bir cin seni ömür billah bırakmaz.Hoca hoca dolaşırsın.Acıma yok bak bu varlıklarda onuda söyleyeyim.Seni kendi varlıkların bile boğabilir.Zerre merhamet umma yani öyle iyilik meleği gibi cinler yok.Sen onları çalıştırıyorsun emrinde onlar da "Aman çok iyi iş ortağımız var "demiyorlar."Bir an önce şundan kurtulalım" diyorlar.Sonunu bilerek yaşayacaksın.

50 yaşına kadar güzelce emredersin,iş yaptırırsın.50 yaşından sonra sana baş kaldırmaya başlarlar.Canının derdine düşersin.

steve.morse

Kayıtlı Üye
Başlığı açan arkadaşımız cin daveti ile ilgili bir soru soruyor. "Şunu yapma, bunu yapma" gibi nasihatler okumak için değil. Boşuna konu kirliliği yaratıyorsunuz...

Faros

Kayıtlı Üye
Öncelikle s.a arkadaşlar. Benim sorum cin nasıl çarılır dalga geçmeden yazıcak biri varsa çok iyi olur bugüne kadar çok şey gördüm yazılanlarlada dalga geçmem emin olun deneyen kesin bilgisi olan varsa söylerse sevinir arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

Cin daveti kisiye ozeldir. Ana hatlarini ogrendikten sonra daveti kendinize uyumlamalisiniz. Baskasinin yaptigi davetle basariya ulasamazsiniz.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Forumda ilgili konular var fazlasıyla ben genede doğu majisi ve havasla başlamanı tavsiye ederim.

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
El alma işleri vardı eski bu işle uğraşan alimler ölmeye yakın veya güvendiği öğrencsine el verir böylece öğrencisi de yetenek kazanmış olur. Bir yöntem de bu ama güvendiği birisine el verdiğine göre cin çağırma çok da kolay çok da basit değil.

demonic

Kayıtlı Üye

Benim açtığım konuda bu kesin böyle olmaz diyecek kadar bilgilisin daha önceden satanist bir grupda deneyimlerin olmuş ve cin nasıl çağırılır diye mi soruyorsun?

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Öncelikle satanizm'İn ne ilgisi var dostum ...
Herneyse ben karışmıyorum gerekenin yapılacağından eminim ...
İyi Forumlar ...

dugukann

Kayıtlı Üye
Cin işleri ile uğraşanların ölüm anında çok zorluk çektiklerini okumuş idim,iyi düşün bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...