cevabını bulamadığım sorular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mutsuzpollyana

Kayıtlı Üye
Yetenek veya özellik bilemiyorum 2 yıldır böyle mantıkla yaklasıyorum cevap yok bilgili kişilere soruyorum yok . Bende sizlerin görüşlerini duymak istedim. Şimdi tanımadım insanların gözlerinin içine bakarak nasıl biri nasıl yaralar almış zayıflıklarını bilebiliyorum yada başkaşarının hislerini hissediyorum üzgün veya korkulu yada kalp ritimleri ağlıyosa göz dolması vs kötü birşey olucaksa rüyamda veya uyanıkken görüyorum bazen nadir olarak gelecekten görüntüler ve ya birinde bi gariplik varsa huysuzlanıyorum asabi oluyorum halsizlik uyku bastırıyor. Gariplikten kastım mesela pşisikse veya yetenekleri veya üstünde muska büyü olan biri beni çok etkiliyor bunlar niye oluyor ki nasıl yaptımı bile bilmiyorum birden pat diye görüşleriniz için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum ...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Telepati, duru görü/sezi ve aura yayma.

mutsuzpollyana

Kayıtlı Üye
telepati duru görü veya sezi anladım da aura yayma ne anlama geliyor acaba ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
telepati duru görü veya sezi anladım da aura yayma ne anlama geliyor acaba ?
Zanshin nedir araştırınız bu konuda size fikirler verecek.
Enerji bedeninizi genişletip, diğer enerji bedenleri sarmalayarak yapılabileceklerle alakalı bir durum. Bu tabi bilinçli olmalı, negatif tesirler de alırsınız.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bu bendede oluyor sokaktaki tanımadığım insanların bile nasıl karakterlere sahip olduklarını ilk bakışta anlayabiliyorum hamdolsun..

iksir

Kayıtlı Üye
Yetenek veya özellik bilemiyorum 2 yıldır böyle mantıkla yaklasıyorum cevap yok bilgili kişilere soruyorum yok . Bende sizlerin görüşlerini duymak istedim. Şimdi tanımadım insanların gözlerinin içine bakarak nasıl biri nasıl yaralar almış zayıflıklarını bilebiliyorum yada başkaşarının hislerini hissediyorum üzgün veya korkulu yada kalp ritimleri ağlıyosa göz dolması vs kötü birşey olucaksa rüyamda veya uyanıkken görüyorum bazen nadir olarak gelecekten görüntüler ve ya birinde bi gariplik varsa huysuzlanıyorum asabi oluyorum halsizlik uyku bastırıyor. Gariplikten kastım mesela pşisikse veya yetenekleri veya üstünde muska büyü olan biri beni çok etkiliyor bunlar niye oluyor ki nasıl yaptımı bile bilmiyorum birden pat diye görüşleriniz için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum ...

bence senin üstünde rahmani cinler var çünkü onlar geçmişte olan her şeyi bilirler sadece geçmişte...baktığın kişinin üstündeki büyü veya başından geçenleri içinin zayıflıklarını veya duygusal sorunlarını nasıl yaralar aldığını bu şekilde bilmen mümkün ayrıca rüyansa veya uyanıkken bazı şeyleri görüp hissetmen 6 hissinin kuvvetli olduğunu gösterir bu sorunun cevabı bu başka bir şey yok ARAMA BOŞUNA............bunu nasıl daha önce kimse bilememiş buda çok ilginç............

byrosa

Kayıtlı Üye
Merhaba, @Chillout isimli arkadaşımızın yazdığına katılıyorum. Durum hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bu tür şeyleri araştırarak öğrenebilirsiniz veya kendinizi bu konu üzerinde geliştirebilirsiniz. Ruhani varlıklar ile herhangi bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Onun haricinde cevaplara ikna olmadıysanız zaten kendi içinizde sorunu çözmeniz gerekir. Aksi taktirde herhangi bir cevap bulabileceğini sanmıyorum, iyi forumlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...