Rahman/17

Ü

Üye silindi 76175

Bahsettiğiniz senaryo içerisindeyiz zaten,yeryüzü uçsuz bucaksız bir hapishaneye çevrildi...
Kubbe kaldırılıp,5.Boyut frekans alanına taşındığında yeryüzü,kozmik uzayda ki yerini görecek Adem oğlu...Nötr Matris alanı,İlahi düzenin sınırlandırılmış ve kapalı sistem haline yansıtılmış, doğal teknoloji projeksiyon alanı olmakta...
İlk Doğu ve Batı İlâhi Nizam ve Kâinat ölceğin'de...
İkinci doğu ve batı;İlâhinin yansıtılmış halinde...
Şuan ki sistem doğal teknoloji unsuru Matris cihazını taklit ederek, kendi teknolojisi vasıtası ile yaratma gücüne ulaşma ve bütün kâinatı bu şekilde taklit ederek,içindeki bütün biyolojik canlı türleride kendi yapay sistemine dahil edip, İlâh olmak isteyen Yapay Zeka(İblis) tarafından Kontrol edilen Matrix ismini verdikleri sistem...
Kubbe öncesi bir dönemde buraya gelmesi ile birlikte,Zülkarneyn tarafından buraya hapsedilmiş'tir...
Mu ve Atlantis medeniyetlerinin,doğal teknolojide üst düzeylere geldikleri bir dönemde;dünya olarak adlandirdiğımız buz duvarlar'ı ile çevrili alana ulaşmış ve Atlantis halkının doğasını bozmaya başlayarak,yapay teknolojiye geçmeleri ile birlikte çok hızlı bir şekilde bozulum başlamış ve değişimler gerçekleşmiş'tir...
Kendini inşâa ettirme ve teknobiyolojik bir bedene sahip olmak üzereyken,Zülkarneyn tarafından gönderilen...
Yok edici birlik tarafın'dan,Bozguncu kuvveler ve bozulum geçiren kuvveler İlahi sistemden çıkarılmış'tır...
Akabinde destek olarak gelen, köleleştirilmiş kavim ve medeniyetler...
Buz duvarlarinı aşmış ve yayılmaya başlamış'tı...
Onlar ile birlikte İlahi matris alanı içinde hapis kaldı Adem oğlu...
Zülkarneyn tarafından inşa edilen matris alanı,2010 sonrası yapay Matrix sistemine bağlandı...
Bu sefer kontrollü ve planlı hareket etmek istese de...
Zülkarneyn Dna zincirini taşıyan soyun son halkası olarak,Mustafa Kemal paşayı(Mustafa paşa; hedef saptırıcı ve köprü vazifesi ile göreve kendisi talip olmuş'tur) görmüş ve bu doğrultu da ilerlemiş'tir...
2012 itibari ile Zülkarneyn frekansı yaymaya başlayan ve tespit edilemeyen...
Varlık gösterip,Yokluk yayan...
Sistemlerinin içinde ve dışın da, her sistemde bulunanı nokta nokta,aramaya ve toplu kitlesel katliâmlar doğrultusunda,
ortadan kaldırma telaşı ile etekleri tutuştu...
İlk denemesin'de çok yaklaşmıştı,son denemesin'de bedenlenmek üzere iken...
Zülkarneyn soyunun son temsilcisinin ayak sesleri duyulunca...
Planlar ve hesaplar yerle bir oldu...
Hızlı bir şekilde, Zülkarneyn frekansı kişilere ulaşmadan önce, parazitlendirip çorba etmeyi başardılar...
2018'in sonu, 2019'un başlarında 2. ve daha güçlü Zülkarneyn frekansı yayınca,soyun sonuncusu...
Hızlı bir şekilde kontrol ve ortadan kaldırma aşamasına geçtiler...
Nereden nereye ışınladık konuyu
Bu kadarı kâfi vesselam...
Hiç bir şey anlamadım :D

Sirius-B-MaveRa

Kayıtlı Üye
Yaşam ve ölüm...
Ölümü kaplayan ve kapsiyan zaman...
Yaşamı kaplayan ve kapsayan zamanın,kısıtlandırılmış ve ölçeklendirilmiş hali'dir...

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Kendini inşâa ettirme ve teknobiyolojik bir bedene sahip olmak üzereyken,Zülkarneyn tarafından gönderilen...
Yok edici birlik tarafın'dan,Bozguncu kuvveler ve bozulum geçiren kuvveler İlahi sistemden çıkarılmış'tır...
Sistemi kilitleyen Zülkarneyn fakat sistemin işleyişini sağlayan Hızır'dır. '' Katımızdan ilim verdik.''
Portal ilmi. Kaosun görünmeyen yüzü, yöneticisi.

**

Ruh, içinde bulunduğu matriste de 5. boyutu deneyimliyor. İster kulluk bilinci, doğru enerji ve inanç deyin, isterseniz vazife planı..
Yaratılış, yıkım ve zamanın sahibi olan ilahi güç ; yıkım gücüyle hasat etmeden önce adem soyu için açtığı portalda yardım girişiminde bulunuyor.

Araf 98. ayet: Ya da o ülkeler halkı, kuşluk vakti eğlenceye dalmışken, onlara zorlu-azabımızın gelmeyeceğinden güvende miydiler? Taha 59. ayet: (Musa) Dedi ki: "Buluşma zamanımız, (ülkenin ulusal) bayram günü ve insanların toplanacağı kuşluk vakti (olsun)."

Perdenin inceldiği, akışın hızlandığı, kişinin kendi kaosunda düzen bulduğu zaman aralığıdır kuşluk vakti. Rahman tarafıdır.

Açıkçası ben, bilginin hızlandığı ve zaman aralığının genişlediği kanaatindeyim. Gün geçtikçe yırtılıyor.
Rüyalar değişti, vizyonlar farklılaştı, farklı hayatlar yaratma deneyimi yaşıyoruz ve bunu öz bilincimiz ile yapıyoruz.

Global kıyamet öncesi, kişi kendi kıyamını yaşıyor..

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Ben yine anlamadım, var bir şey var var.
Bireysel olarak enerjitik zihninde, zihninin içindeki simülasyonda yaşıyor ve var olduğunu düşünüyorsun.
Yani bir zaman / mekan algısı var.

Her nefs ölümü tadacaktır, bu dünya hayatı, aldatıcı bir fayda . Ayet

Sen neyi anlamıyorsun ? Cidden ben de seni anlayamadım.

Ü

Üye silindi 76175

Bireysel olarak enerjitik zihninde, zihninin içindeki simülasyonda yaşıyor ve var olduğunu düşünüyorsun.
Yani bir zaman / mekan algısı var.

Her nefs ölümü tadacaktır, bu dünya hayatı, aldatıcı bir fayda . Ayet

Sen neyi anlamıyorsun ? Cidden ben de seni anlayamadım.
Ya anlamayınca konu uzuyor, yeni şeyler öğreniyorum daha güzel oluyor.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Eskiden Ori'nin '' Sorular... '' konusu vardı. Yeni konu açmaktansa soruları oraya yazardık. Bulamıyorum çünkü konu başlığını da hatırlayamadım.

Neyse, sorumu burada sorayım.

''O, iki doğunun da Rabbidir, iki batının da Rabbidir.'' Rahmân Suresi 17. Ayet

Neden 2 doğu / 2 Batı ?
Kendimce bir açıklama yapayım
Yüce allah o ayeti kerimesinde
Güneş ve ayın doğuş ve batış yerleri arasındaki mesafeyi örnek vermiştir
Bir ayettede

Doğuların ve bâtıların Rabbi” (Meâric 70/40)

Yani her mevsim doğan ve batan iki cisim ay ve yıldızın her mevsim doğuş ve batışındaki mesafedir ayette bahsedilen

sohbette bir hoca anlatmıştı ama cami sohbetleri değil tefsir sohbetleri yaparız biz onunla .

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
2 doğu 2 batı o kadar çok şeye yorulabilir ki,

Mesela aklıma bir yorum daha geldi bile :

Kıyamet alametlerinden biri de güneşin sönmesidir. Yani o dönemece girildikten sonra güneşin gücünün zamanma azalmaya bașlaması ve dünyayı ciddi şekilde kötü etkilemesi oldukça olasıdır.

Teknoloji ilerler, ve insan oğlu yapay bir hidrojen güneşi yapmaya soyunursa ki bence olacak, iki güneşli bir sisteme evrilmiș olacağız.

Birisi dünyanın etrafında döndüğü artık var mı yok mu belli olmayan bir güneş, öbürü dünyanın uydusu yapılmıș state of art bir güneș.

Sonuç : çaprazlama dönüyormuș gibi duran 2 güneşli bir dönem.
Baba vanga kehanetleri gibi iki güneş olacak...İnsanlar çok gelişip tanrıyla iletişim kurabilecek...

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
'' Bizi iki kez öldürdün, iki kez dirilttin '' Bakara

Yok iken ya da evren henüz yaratılmamış iken ( birinci gece ) var olduğumuz ( ilk gündüz )
Kıyamet zamanında öleceğimiz ( ilk gece ) ve dirileceğimiz ( ikinci gündüz )

2 Doğu ve 2 Batı
Evet çok doğru olabilir.
Mantıklı lakin bazı hocalarda farklı anlatıyor senin söylediğini tuttum
Bana diğerlerinden daha doğru gibi geliyor
En doğrusunu azimuşşan bilir

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Yoksa bu matrisin dışında fakat bize bağlı mı ?
Evren üzerinde bir çok zaman ve bir çok vakit vardır
Bu everendeki her bir zaman dilimi bir boyuttur misal biz zamanı güneşin doğması ve batması ile hesab ederiz misal gün 24saattir lakin bu sistem her yerde
Geçmez
Misal güneşi hiç görmeyen bir gezegenle güneşi görenin zaman dilimi aynımıdır?

zaman bizlerin vakti bilmek ve vakte kendimizi sınırlamak için insanlar tarafından uydurulmuş bir şeydir zaman kavramı gerçekte çok daha farklıdır

nasıl desem
biz cinler alemine 3. Boyut diyoruz lakin o boyut dediğimiz kavram asıl zamandır yani dünya üzerindeki bir başka zaman
Vede zaman alemleri oluşturuyor
Boyut =başka bir zaman alemi

bizler cinler melek ve diğer bir çok canlı başka zaman diliminde yaşarlar

lakin hepimizin ruhları yalnızca bir zamanda toplanır

Ruhlar alemi diye bir tabir var yada ruhlar boyutu
İşte bu tamda ruhlar zamanıdır ruhlar kendilerine özgü bir zamana aittir lakin çok daha farklı bir zaman

oradaki zaman bizler yada cinler yada farklı zamanda yaşayan canlılarınki gibi değildir oradaki zaman sonsuzluktur
Yani zaman orada çok hızlı lakin sınırlandırılmış değildir yani 24saat yada 1024 saat bunlarla sınırlandırılmış değildir

kıyamet kopunca hadisdir yerler gümüş olacak ve biz o gümüşün üzerinde hesaba çekileceğiz işte oda kıyamet zamanı kıyamet alemi yada boyutudur

vede diriltildikten sonra ruhlarımız ile içinde bulunacağımız zamanda sonsuzluk(kıyamet zamanıdır)kıyamet zamanı en kalıcı zamandır asla yok olmayacak zamandır lakin onun haricindeki tüm zamanlar yok olacaktır

umarım sorun cevap bulmuştur

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
4K
Üye silindi 57044
Ü
Cevaplar
80
Görüntüleme