cinleri gördüm

Vanilia

Kayıtlı Üye
Bir de tam o kötü rüyalar döneminde kapıma bir kedi geldi çok hastaydı, gözü kapanmıştı, sahiplendim. Şimdi hala bir kedim var patiska kedisi bilmiyorum belki gerekli bir bilgidir.

Vanilia

Kayıtlı Üye
Gerçekten kaynar su olayı uzun uzun açıklamanıza hayran kaldım.

Bir tür sıcaklık unsuru maddeden yapılmış bir varlık var. Bu varlık Banyo vb gibi yerlerdeki atıl su gidelerlerine yerleşiyor. (Dünya da yer kalmamış gibi.) Sonra oraya sıcak su döktüğümüz için. Bize kızıp saldırıyor.

Buna kim inanır, kadir inanır.

berbat bir espiri ama bence buna çok yakıştı.
Bir şey diyeceğim.
Benim annem bahçeye bir gece bidon fırlatmış, gece damat kılığında biri düğünümüzü bozdun diye gelmiş.
Çok etkilenmişti, o günden sonra daha böyle bir şey yapmadı.
Aslında baktığımız zaman doğa düşmanı gibi davranmış asıl sorun o olabilir ama.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Anneniz gece bahçeye bir şey fırlatmayın diye işte bir hikaye anlatmış.

Bahçeniz de Eğer bir şekilde bir evlilik ritüeli yapıyorlarsa bidon ile bozulmaz.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Bir şey diyeceğim.
Benim annem bahçeye bir gece bidon fırlatmış, gece damat kılığında biri düğünümüzü bozdun diye gelmiş.
Çok etkilenmişti, o günden sonra daha böyle bir şey yapmadı.
Aslında baktığımız zaman doğa düşmanı gibi davranmış asıl sorun o olabilir ama.
Cin düğününe gelmişte siz ormandamı yaşıyorsunuz şehirde düğün yapmazlar

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Gerçekten kaynar su olayı uzun uzun açıklamanıza hayran kaldım.

Bir tür sıcaklık unsuru maddeden yapılmış bir varlık var. Bu varlık Banyo vb gibi yerlerdeki atıl su gidelerlerine yerleşiyor. (Dünya da yer kalmamış gibi.) Sonra oraya sıcak su döktüğümüz için. Bize kızıp saldırıyor.

Buna kim inanır, kadir inanır.

berbat bir espiri ama bence buna çok yakıştı.
İblisler pislik yerlerde bulunur
Çamur içinde
tuvaletlerde
Özellikle köylerdeki ahırlarda ve ahırın çevresinde

sıcak su be kızgın yağ onların enerjisel bedenine zarar verir nasıl desem

bir kurşunu erit ve bir plastiğin üzerine dök
Ve seyret

o kurşun o plastiği nasıl delip geçiyorsa cinlerin bedenide aynen öyle delinir zarar görür

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
B
Tabi, teşekkür ederim.
Dünya gaz ve toz bulutu diye başlamak istemem ama biraz baştan almam gerek.

2015'te yeni evimize taşınıp, maddi durumumuz epey düzelince çok kişinin gözüne battık ve sonra yan gittik.
Babam eskiden de sadakatsiz ve ahlaki sınırları olmayan bir adammış ama bırakmıştı, parayı bulunca tekrar başladı.
Evlerimizi ve arabaları sattı pandemiden hemen önce, her şey değerlenmeden.
Yangından mal kaçırır gibi, bize bir şey bırakmayacağını söyleyerek ve sürekli üst komşu ses yapıyor, alt yapıyor diyerek içinde bulunduğumuz evi de geçen sene sattı. Abim aldı ve biz de daha ucuz olan onun evini alıp üstüne babam para alıpsokağa dökülmekten kurtulduk.
Bunları anlatmamın daha netleştirici olduğunu düşünüyorum kusura bakmayın.

Bana çok düşkündü ama onunla hayat görüşümüz tamamen zıt. Normalde asla arkadaşlık bile kurmayacağım bir yaşam felsefesi var. Dengesiz de bazen iyi ve çoğu zaman kötülük yapıyor. Zina yapıyor annemi aldatıyor hem de yüzüne karşı kabul edeceksin tavrıyla, yanında telefonla konuşuyor hatta tepki gösterdiği için vurmaya kalktı polis çağırdım. Para tutmuyor bilerek, çocuklarına fayda etmiyor o görüştüğü tiplerin evini ocağını yaptırıyor, seviyesiz bir yaşamı var bize de dayattığı. En sert tepkiyi ailede bir tek ben veriyorum polis geldi iki defa şikayetçi olmadım kötü bir karma yaratmak istemedim hayatımda. Karanlık tarafa hiç geçmek istemedim.

Ben masum ve temiz bir hayattan bahsedince bana hep öyle bir hayat yok der, eskiden diğer çocuklarına yaptığı gibi görüştüğü kadının ortamına sokmaya çalıştı. Ben bu konuda asla taviz vermedim ve aynı evde 2 sene konuşmadık. Onu görünce öfke duyuyorum içimdeki öfke ve vesveseye hakim olamıyorum varlığı beni rahatsız ediyor. Alkol kullandı kalp spazmı geçirdi sigaraya başladı. Yani inatlaşıyor başına gelen felaketlerle. Ben mezarda değişirim diyor, doğru yolu duymaktan bile nefret ediyor. Benden kopmak da istemiyor gibi davranıyor sanki benim dünyamdan besleniyor. Duşa her gün giriyor bazen günde 2 kere giriyor. Temizlikle alakası yok ama temizliği sadece kendine, gece uyumuyor tktokta takılıyor ki ben bile kullanmıyorum. Hep kötü ve çirkin şeyleri istiyor. Kendi ailesini yoksullaştırmaya çalışıyor.

Asıl mesele ben kendimi bunlardan kurtaramıyorum. Dedem bundan daha da berbat bir adammış, onu örnek veriyor. Babadan oluyor desek amcam mesela çok düzgün bir aile adamı, kalite. Ailemde maalesef vefk yapan ve geleceğimle ilgili kötü konuşan bir abim var o da mesela aileden kopmamı istemiyor. Ben eğitime, öğrenmeye, kendini geliştirmeye odaklı biriyim, ikinci üniversite okuyorum, dediğim gibi hayatın berrak tarafında kalmaya çalışıyorum ama bu evde ait olmadığım bir cehennemde gibiyim. Çekip gideceğimi söylüyorum, onlar açık açık engel olamayacaklarını bildikleri için gitmeme sanki başka enerjilerle etki ediyorlar gibi geliyor. Hissiyatım bir şeylerin yanlış gittiğini söylüyor ama ne olduğunu bulamıyorum.

Bir dönem bağışıklığım ve psikolojim dibi gördüğünde beni bir şeyler yokladı. Açık açık gördüğüm bir şey yok ama rüyalar çok çok kötüydü hep büyülerle ilgiliydi. Düzenli dua eden biriyim namaza devam edemedim ama. Bunların soyundan gelen bir şeyler olduğu hissiyatındayım.
bende sizde sirayet ile babadan oğula zuhur eden ondanda sana geçecek olan bir büyü seziyorum

o kadar üzüldümki allah babana yardım ve hidayet versin

annene sabır versin

bakım yapabilirim lakin urumdan izin alman lazım hatta bir tek bakım değil
Mümkün olduğunca babanı bu fena davranış ve hayatın içinden çekip çıkarırım

az sabret ve taşınma
Taşınmaki annene destek olabilesin

Annen ve babanın nikahında bir problem varmı ?
yani hem dini hem resmi problem varmı boşanmak gibi bir şey düşünüyorlarmı

eğer urum izin verirse babanın dışarıya bakmasına mani olur annene geri döndürürüm
Lakin ayrılarsa katien olmaz zira haramdır vede bizlere yasaktır müdahale edemeyiz

tabiki temel olarak bakım şarttır lütfen izin al ve öyle yaz bana tekrar

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Bende kaç cin var?
Offf anlatmaktan yoruldum artık ben seni tanımıyorum hayatına dair yaşadığın olayları bilmiyorum
Bakım için gerekli bilgileri bilmiyorum
Nereden bileyim

bak bende onda şunda kaç cin var diye birini ezmek amaçlı soru sorma zira karşındakini dahada haklılaştırırsın canından bezdirirsin karşı tarafı
Artık ciddiye alamıyorum gerçekten

bir kişinin üzerinde kaç varlık olup olmadığı yalnızca bakımlar ile bilinebilir

heee varmı yokmu konusunda resim yada hayatta yaşadığın bazı gariplikleri anlatırsan bir bilgi verebilirim

tabi resim daha kesin olur zira kişinin yüzüne bakınca varlık olup olmadığı anlaşılır özellikle gözleri mümkünse sesi konuşması

yani bir kişinin yanına oturup iki çift sohbet edip kalkıp gitsem
Kişide valık olup olmadığını
Varlığın ve sıkıntının seviyesini (gücünü)
Nasıl etki altına aldığını
Vede bedende olup olmadığını yada bedenin neresinde bulunduğunu ve bedene hangi bölgeden girdiğini bulabilirim

lakin kaç tane
neden gelmiş
kim göndermiş
hangi kavim
rütbesi (kendi alemlerindeki konumu) ney bulamam bulunmaz
Beni bastırmak istiyorsan daha ciddi sorular sor

Vanilia

Kayıtlı Üye
Anneniz gece bahçeye bir şey fırlatmayın diye işte bir hikaye anlatmış.

Bahçeniz de Eğer bir şekilde bir evlilik ritüeli yapıyorlarsa bidon ile bozulmaz.
Yok annem öyle duyarlı biri değil.
Belki bilinçaltı ve yetiştirilme tarzından olabilir.
Anneannem de kurşun döküp, lastik yakardı. Rum asıllıydı.

Vanilia

Kayıtlı Üye
Cin düğününe gelmişte siz ormandamı yaşıyorsunuz şehirde düğün yapmazlar
Yok müstakil evdi.
Bahçesi in cin oynamaya müsaitti.
O evden taşındıktan sonra bile hala o evi görürüm rüyamda.
Hep kötü görürüm, kaçmaya çalışırım.
Simsiyah sarmaşıklar olur evin etrafında, varlıklardan kaçmaya çalışırım rüyamda

Vanilia

Kayıtlı Üye
B

bende sizde sirayet ile babadan oğula zuhur eden ondanda sana geçecek olan bir büyü seziyorum

o kadar üzüldümki allah babana yardım ve hidayet versin

annene sabır versin

bakım yapabilirim lakin urumdan izin alman lazım hatta bir tek bakım değil
Mümkün olduğunca babanı bu fena davranış ve hayatın içinden çekip çıkarırım

az sabret ve taşınma
Taşınmaki annene destek olabilesin

Annen ve babanın nikahında bir problem varmı ?
yani hem dini hem resmi problem varmı boşanmak gibi bir şey düşünüyorlarmı

eğer urum izin verirse babanın dışarıya bakmasına mani olur annene geri döndürürüm
Lakin ayrılarsa katien olmaz zira haramdır vede bizlere yasaktır müdahale edemeyiz

tabiki temel olarak bakım şarttır lütfen izin al ve öyle yaz bana tekrar
Hayır annen verdiği emekten ve saplantısından dolayı vazgeçmiyor. Bu kadar sene çektim diyor ki ikisi de 70 oldular.

Annem kaçarak evlenmiş, aslında babamı biraz mecbur bırakmış bu evliliğe.
Dedem bundan adam olmaz demiş ama annem geri dönememiş ve inatçı bir kadın.
Yani sanki üzeni, yoranı seviyor gibi.
Herkesle iyi geçinir gibi görünür ama açıkçası annemin çok iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum.

Bazen insanların kötülüğünü istiyor ve mutsuzluğundan rahatsız oluyor gibi konuşuyor.

Sabrediyorum zaten, ekonomi ve okul kilitliyor.
Bittikten sonra gözümü karartmayı düşünüyorum çünkü bu evde olduğum sürece kaderim bunlarla bağımlı olacak gibi geliyor.

Bakım nasıl yapılıyor, çok ekstrem bir şey mi?

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Hayır annen verdiği emekten ve saplantısından dolayı vazgeçmiyor. Bu kadar sene çektim diyor ki ikisi de 70 oldular.

Annem kaçarak evlenmiş, aslında babamı biraz mecbur bırakmış bu evliliğe.
Dedem bundan adam olmaz demiş ama annem geri dönememiş ve inatçı bir kadın.
Yani sanki üzeni, yoranı seviyor gibi.
Herkesle iyi geçinir gibi görünür ama açıkçası annemin çok iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum.

Bazen insanların kötülüğünü istiyor ve mutsuzluğundan rahatsız oluyor gibi konuşuyor.

Sabrediyorum zaten, ekonomi ve okul kilitliyor.
Bittikten sonra gözümü karartmayı düşünüyorum çünkü bu evde olduğum sürece kaderim bunlarla bağımlı olacak gibi geliyor.

Bakım nasıl yapılıyor, çok ekstrem bir şey mi?
Bakım için bazı bilgiler lazım lakin bu bilgiler biraz özel hayata giriyor
Babanın ve babasının ismi ve babanın resmi

urumdan kesinlikle izin al