çekim yasası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

biard

Kayıtlı Üye
Merhaba. Benim çekim yasası ile ilgili aklımda bir şeyler var da... Onları sormak istiyorum. 1. Çekim yasasıyla birden fazla şeyi aynı anda düşünürsek olur mu? yani mesela hayatım şuan çok iyi şu şu şu var gibi. yoksa tek bir şeye odaklanmak mı gerekir? 2. şüpheyi atmak için yapılabilecek şeyler var mı? 3. Bu konuda açık net deneyimler yaşayan arkadaşlar kısaca bahseder misiniz deneyimernizden? teşekkür ederim iyi forumlar.

oguzquee

Banlı Kullanıcı
İş
Endüstri Mühendisliği öğrenci
bir süre önce bunu bende araştırmıştım bulduğum bilgileri değiştirmeden yazayım takdir sizin:) madde sayısı ne kadar az ise güç o kadar fazladır deniliyor örnekle açıklarsam 30 elmanız var ise 3 kişiyseniz paylaştığınızda 10 elma düşer ama kişi sayısı 15 olursa azıyla yetinirsiniz
2. çeşitli şüpheler bendede mevcuttu ben ametist taşı bulunduruyorum üzerimde açıkçası çok faydasını gördüm ancak alma niyetinde isen kullanımına göz atmalısın taşın

biard

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim oguz k. önerilerinizi dikkate alacağım.

nil73xx

Kayıtlı Üye
Merhaba kullanımına bakın derken ne demek istediniz? Taşların özel bir kullanım şeklimi var?

oguzquee

Banlı Kullanıcı
İş
Endüstri Mühendisliği öğrenci
aslında evet diyebiliriz taşların enerjiyi aktarma vb özellikleri olduğu için üzerinde negatif enerji de taşıyabilir bu durumda eğer taşları belirli bir zaman dilimi içerisinde temizlemezsek bu biriktirdigi negatif enerjiden bizde etkileneceğimiz için zararlı olmaya başlar her taşın temizlenişi ve enerji yüklemesi ayrı oluyor forumda şifalı taşlar bölümünde güzel ve daha ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz :)

biard

Kayıtlı Üye
Oguzque arkadaşımıza cevabı için teşekkür eerim ama arkadaşlar benim başka bakış açılarına da ihtiyacım var deneyimleriniz e ihtiyacım var ve başka sorularımda var bu konuyla ilgili ama başka konu açmak istemiyorum burdan sormak istiyorum lütfen bu konuyla ilgilenmiş başarıya ulaşmış olan kişilerle bilgi alışverişi yapmak istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads

S
Cevaplar
20
Görüntüleme
1K
S
Cevaplar
0
Görüntüleme
266
Schwarzenegger