Bur bir tesadüf mü?

kipooo58

Banlı Kullanıcı
Tc kimlik numaram 1666 ile başlıyorum ve doğum günümde gün ay yıl da 1 tane 6 kesin var mesela şöyle 26.06.1966 gibi. 6 lar hep sonda sizce bu bir tesadüf müdür?

Ya benim kimlik numarama ne demeli?Kimlik memuru bile şaşırmıştı 666777 yok böle kimlik sizce tesadüfmü?:devil2:

_GabrieL_

Kayıtlı Üye
Bende en son 23 adlı flımden etkılenıp hesaplamıstım bende 23 hakkında bırseyler bulmstum beyınınız o konuya adapte oldugu ıcın bıseye denk gelene kadar ugrasır eger yakından tanıdıgı bı tarıhe ras gelırse bunu dısarı vurur sadece bı raslantıdır yanı...Beyının sayılara ve dusundugunuz seye odaklanması ıle ılgılı

perilous

Kayıtlı Üye
Sevgili perilous; bu konuya hiç baktınız mı? Belki 6 sayısı ile ilgili fikir edinirsiniz.

Melekler sayılarla size mesaj yolluyor... - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

666 - düşüncelerinin dengesi bozulmuş su anda, çok fazla materyalist dünyaya odaklanmışlar. Bu şayi dizimi cennet ve dünya arasındaki düşüncelerini dengelemeni istiyor. Unlu "Dağdaki Sermon" gibi melekler,ruh ve hizmete odaklanmanı ve maddesel ve duygusal ihtiyaçlarının otomatik olarak karşılanacağını bilmeni istiyorlar.

baktım ve tüylerim diken diken oldu vallahi :s

vivalavida

Kayıtlı Üye
Verdiğim linkteki konu sayılarla ilgili sadece bir konu. Hatırladığım kadarıyla sayılar ve anlamları ile ilgili astroloji ve sembolizm bölümlerinde de bir çok konu var. Araştırırsanız çok daha fazla bilgiye ve tabi ki fikre sahip olursunuz.

Sevgilerimle.:)

ikbal1505

Guest
Ben tesadüflere inanmam.Tesadüf diye bir şey yok bence.Bu tabi sizin görüşünüze kalmış :)

mişa

Kayıtlı Üye
Benim hayatımda 7 rakamının önemli bir yeri var.. Ve benim uğurlu sayım..İçinde 7 varsa bir hayır vardır mutlaka..

Hafta 7 gün, dünyanın 7 harikası var.. Gökkuşağı 7 renk, dünyanın etrafında 7 gezegen.. 7 kat gök.. Daha çoğalır herhalde..

666 hıristiyan inanışına göre negatif birşeyler ifade etse de.. Siz de tersi bir durum var.. 6 ile ilgili iyi şeyler yaşamışsınız.. Ne güzel..

repece

Kayıtlı Üye
6 larla dolu bir loto toto vs oynasanıza belki multimilyoner olursunuz belli mi olur? :)))))

canmert196

Kayıtlı Üye
ıstersenız melekler sıze sayılarla mesaj verıyor dıye urum un konusu var ona bakın aklıma o geldı :)

canmert196

Kayıtlı Üye
Elementi : Hava
Özelligi : Zeki
Yönetici Gezegeni : Merkür
Metali : Civa
Ugurlu Günü : Çarsamba
Ugurlu Sayisi : 5
Ugurlu Tasi : Akik ve Inci
Ugurlu Renkleri : Sari, gri, açik mavi
Ugurlu Çiçekleri : Mimoza, çigdem
Ugurlu Kokulari : Gardenya, yasemin, sümbül
Ugurlu Müzik : Modern bati müzigi
En Belirli Özelligi : Sezgi gücü
En Büyük Ideali : Yazarlik
En Büyük Hatasi : Gevezelik
En Büyük Arzusu : Edebiyatta isim yapmak
En Büyük Yetenegi : Duygularini yaziya dökebilme

benımkinede bakar mısınız boga burcum nerden bakıyorsunuz bılsem :)

gümüş

Kayıtlı Üye
6 güzel bir sayıdır aslında, neden tırstınız ki ?

Ken

Kayıtlı Üye
Benim hayatımda 11 ve 22 rakamları çok fazla karşılaştığım rakamlar. Yani tesadüften öte herşeyimle bağlantıda bu rakamlar. Ayrıca okuduğum bazı yerlerde bu rakamların özel bir durumunun var olduğunu yeni öğrendim. Eskiden beri hep üzerimde etkisi vardı ve bunu öğrenince şaşırmıştım. Belki konuyu açan arkadaş da benim gibi bahsettiği rakamlarla tesadüften öte bir şekilde karşılaşıyordur.

perilous

Kayıtlı Üye
inanın ki bilmiyorum tesadüf mü değil mi bundan sonra dikkat edeceğim bakalım 6 sayısının gerçekten hayatımda başka etkileri var mı diye

BattleFury

Kayıtlı Üye
mesela benim ismimin sayısal degeride 999 ... aslında ilk duyunca bende sasırdımm ancak benim ugurlu sayım 5-6-9 ve 6, 9un tersidir. :D