Enerji ile insanları yönlendirme.

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar siz bilgili dostlarıma sormak istediğim birşey var.
Ben enerji yönlendirerek insanları yönlendirmeye çalışıyorum.

Birden içine doğan birsey , önce çocuklarım da denedim ufak ufak başta tesadüf olduğunu düşünüyordum ama denedikce gerçekten yapabildiğimi fark ettim.

Sonra dışarda arkadaşlarıma veya başkalarına denedim ilk başta zorlandım ama yapabiliyorum şuan yani öyle çok büyük olaylar değil mesela bı arkadaş ile biyere gideceğiz arkadaş farklı bı yere gitmek de ısrar ediyor ben enerji yonlendirdigim zaman kafamda olduğunu hissediyorum ve benim cevirdigim yöne doğru yöneliyoruz.

Şimdi buna tesadüf diyenler felan da olacaktır biliyorum ama çokca kez denedim odaklandigim zaman yapabiliyorum.

Yani sormak istediğim birşey var bunun bı tanımı her hangi birşeyi varmıdır yani bende olan durum nedir bu konularda yeni olduğum için fazla bilgim yok ama bı anda bu durum ortaya çıktı çocukluğumdan beri psişik işlere ilgim var ama bu enerji olayı 1 haftadır felan olmaya başladı

Ve son sorum kusura bakmayın insanların enerjisini görmeyi nasıl başarabilirim

Şimdiden çok teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Bir kişinin veya canlının enerji alanını imajinasyonla hareket ettirince o yöne doğru yönelimi olabiliyor.Ya da sağ yanağınızda küçük bir kaşıntı olunca o tarafa doğru dönebiliyorsun.

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Bir kişinin veya canlının enerji alanını imajinasyonla hareket ettirince o yöne doğru yönelimi olabiliyor.Ya da sağ yanağınızda küçük bir kaşıntı olunca o tarafa doğru dönebiliyorsun.
Kağıt da felan ufak şeyler de deniyorum ama cansız hiç birşeyi yonlendiremiyorum nedendir bilirmisin bı arkadaşım vardı kağıdı sigara kutusunu felan hareket ettiriyodu

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
O biraz telekineziye giriyor.O alanda sadece kaşıkla çalıştım.O da hayal etmeydi.Kaşığın yanarak eridiğini ve bunla birlikte geriye doğru eğrildiği düşlüyordun fakat kaşıkta sadece küçük bir oynama olmuştu.

Magnus357

Banlı Kullanıcı

Birden içine doğan birsey , önce çocuklarım da denedim ufak ufak başta tesadüf olduğunu düşünüyordum ama denedikce gerçekten yapabildiğimi fark ettim.

Sonra dışarda arkadaşlarıma veya başkalarına denedim ilk başta zorlandım ama yapabiliyorum şuan yani öyle çok büyük olaylar değil mesela bı arkadaş ile biyere gideceğiz arkadaş farklı bı yere gitmek de ısrar ediyor ben enerji yonlendirdigim zaman kafamda olduğunu hissediyorum ve benim cevirdigim yöne doğru yöneliyoruz.

Şimdi buna tesadüf diyenler felan da olacaktır biliyorum ama çokca kez denedim odaklandigim zaman yapabiliyorum.

Yani sormak istediğim birşey var bunun bı tanımı her hangi birşeyi varmıdır yani bende olan durum nedir bu konularda yeni olduğum için fazla bilgim yok ama bı anda bu durum ortaya çıktı çocukluğumdan beri psişik işlere ilgim var ama bu enerji olayı 1 haftadır felan olmaya başladı

Üçüncü göz açılmaya başlayınca enerjini daha kolay hissedersin.Aslinda herkesin enerjileri birinine etki ediyor.Fakat insanlar bunun farkında değilller.

cathrine

Kayıtlı Üye
3.gözüm mü açılmaya başlıyor yani ?
3.gözünüz de açılıyor olabilir ama son zamanlarda kimlere etki ettiğiniz de önemli...Belki çevrenizdekiler uyum sağlamaya meyilli insanlardır...Çok inatçı,kararlı ve iradesi yüksek insanları da ikna edebilirseniz o zaman belirli bir özelliğiniz olduğunu düşünebiliriz...

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
@Magnus357 Psikiyatri ilaçları kullanınca 3.göz kapanır demiş bi konuda bende pskiyatri ilaci kullanıyorum ara ara ilacı kullandığım zaman bu enerji yönlendirmesini yapamıyorum gerçekten 3.gözüm açılıyor olabilir mi ki ? eğer öyle ise şimdi balkona çıkıp bas bas bağırasım var sevinçten :)
3.gözünüz de açılıyor olabilir ama son zamanlarda kimlere etki ettiğiniz de önemli...Belki çevrenizdekiler uyum sağlamaya meyilli insanlardır...Çok inatçı,kararlı ve iradesi yüksek insanları da ikna edebilirseniz o zaman belirli bir özelliğiniz olduğunu düşünebiliriz...

Retro

Kayıtlı Üye
@Magnus357 Psikiyatri ilaçları kullanınca 3.göz kapanır demiş bi konuda bende pskiyatri ilaci kullanıyorum ara ara ilacı kullandığım zaman bu enerji yönlendirmesini yapamıyorum gerçekten 3.gözüm açılıyor olabilir mi ki ? eğer öyle ise şimdi balkona çıkıp bas bas bağırasım var sevinçten :)

"Yaşasınnn! Huraaa!!, üçüncü gözüm en sonunda açıldııı" diye bağırırsan, komşuların ilk etapta çılgın olduğunu düşünebilirler. Ama aydınlanmanın ilk kuralı, 3.gozu hala kapalı olan insanlara aldırıș etmemektir. 😀

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci

Evet bu münkün lakin enerji alanında ilerleyenler yapabilir bunu bizde enerjik çalışmalar yapıyoruz
Hatta birinin iradesine girip bedenen bir şey yapmasını sağlıyoruz cinlerle değil sadece beyindeki frekanslarla oynuyoruz biz bir düşünce yolluyoruz vede yapmaya mecbur bırakıyoruz

senin çocuğuma bir düşünce gönderiyorum misal
Su istiyorum biri su getiriyor nereden anladın susadığımı diyorum içime doğdu gibi şeyler telepatidir mesaj iletmekdir sen bir fikir göndermiş oluyorsun

bir şey yapmaya zorlamak yada yönlendirmek bu değildir
Misal yönlendirme doğru yapılırsa iradeye girilirse kişi ne düşünüyor kişi bizi nasıl görüyor gibi şeylere ulaşım sağlanıyor
Sanki o beden seninmiş gibi

hatta kişileri bir yerlerden atabilirsin bir yetine kendi kendine zarar verdirebilirsin
Tabi bunu genelde medyumlar yapar ilmi doğuştan gelenler sizler çok çalışmalısınız