Bu kağıtta ne bilgileri var ?

xabdullah42

Kayıtlı Üye
İş
Grafik Tasarımcı
Arkadaslar selamlar..

Bu kağıtta ne yapılmak ıstenıyor ve gerçekmı bu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Eklediğiniz resmî sildim. Çok güzel bir örnek çünkü kullanıyorsanız bozulmasın diye. Nerden buldunuz bu tılsımı

xabdullah42

Kayıtlı Üye
İş
Grafik Tasarımcı
tılsım acaba nedir ne amaçla yazılmıştır işe yararmı
dUZENLEME: tılsımı baskası gorurse bozuluyormu :O
düzenleme2: BATI MAJİSİ DEGILMI BU ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bir başkası görürse tabi ki bozulur.
Hayır Havas çalışması yapmış. Dört yöne koruma yapılmış. Orta kısım da bereket bolluk şans rızık kısmet olmak üzere beş kapı açılmış. Hayır duaları ile çevrelenmiş. Güzel bir çalışma. Mühürlenmesi ve duası yapılırsa ya da yapılmışsa çalışır

xabdullah42

Kayıtlı Üye
İş
Grafik Tasarımcı
aslında tam tersi bereket kapılarının kapatılması - yıkım - kısmet kapılarının kapatılması işlemi yapılmıştı siz neden böyle söylediniz suan supheye dustum :/

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Söyleyen okuma bilmiyor galiba

Seraphine

Kayıtlı Üye
Tılsımı görme şansım olmadı ama silinmesi iyi olmuş. Ayrıca aklınızda bulunsun, yakın çevreden biri ulaştığı taktirde ufak yöntemler ile enerjisini farklılaştırmakta mümkün. Kağıt üzerinde ki tılsımlar beden üzerinde taşınmalıyken - genelde- Taş veya daha ağır cisimlerin oldukça iyi saklanması gerekir. Tecrübeli biri tarafından enerji manipülasyonu yapılması ihtimali her zaman vardır.

xabdullah42

Kayıtlı Üye
İş
Grafik Tasarımcı
admın burdayken sormak ısterım büyü yaptırmak günah bılıyoruz hepımız peki ben kendim kısmetı kapalı 6ay gecmesıne ragmen hala eskı sevgılımı stalklayan bazı psıkolojık bunalımları (ölüm korkusu vs. yatmadan önce) olan bırıyım kendıme kısmet açtırma bereket vsvs. kaldırma ıslemı yapsam bu büyüye girermi teşekkür ederim

gökay1

Kayıtlı Üye
Tılsımı görme şansım olmadı ama silinmesi iyi olmuş. Ayrıca aklınızda bulunsun, yakın çevreden biri ulaştığı taktirde ufak yöntemler ile enerjisini farklılaştırmakta mümkün. Kağıt üzerinde ki tılsımlar beden üzerinde taşınmalıyken - genelde- Taş veya daha ağır cisimlerin oldukça iyi saklanması gerekir. Tecrübeli biri tarafından enerji manipülasyonu yapılması ihtimali her zaman vardır.
Taşları başkasına dokundurmamak şartıyla açıkta durabilir diye biliyorum. Enerjilerini hissetmek için açıkta olmaları gerekmez mi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
fizik ötesi yasaları kullanarak, fizik planda ve astral plan da etki etme sanatının adı büyüdür.

NaBe

Kayıtlı Üye
Havas çalışmasıyla hazırlanmış sonradan detaylı bakmak icin girdiğimde silinmiş..

Seraphine

Kayıtlı Üye
İnternette ki hoca olayı bana biraz saçma geliyor. Bu tür yeteneklere sahip olan insanlar elbette ki yeteneklerini belli bir ücret karşılığında sunabilir ama bu şekilde değil. Böyle bir şey yaptığınız taktirde sadece dolandırılmış olursunuz, iyileşmiş değil.
Taşları başkasına dokundurmamak şartıyla açıkta durabilir diye biliyorum. Enerjilerini hissetmek için açıkta olmaları gerekmez mi?

Taşlar kullanılarak yapılan tılsımlar genelde çevresel etkili olur, bu yüzden taşlara yapılır zaten. Çevresel etkili bir koruma tılsımı veya tam aksine evde ki huzuru baltalamaya yönelik bir tılsım apaçık bir şekilde bulundurulamaz. Enerjiyi gizlendiği yerden yaymaya programlı gibi düşünün. Bahsettiğim enerji değişimi normal insanların yapabileceği bir şey değil zaten, belli konularda ilerleyen kişiler bazı yöntemler ile farklı bir frekans oluşturuyor ve o tılsımın amacı bambaşka bir şeye dönüşebiliyor. Yine de en güvenli yol tılsımın çeşidine göre üzerimizde taşımak veya gizlemektir.

xabdullah42

Kayıtlı Üye
İş
Grafik Tasarımcı
gelırsek yanı kısmet acma büyüye giriyor.. tahmın etmıstım sonucta bende mantıken dedım kı kendıme : "sonucta kaderını degıstırıyorsun bu büyüdür".... ozaman uzak dururum

düzeltme : 15gün falan surcek dedı senle bırlıkte belırlı bır saatte uygulama yapacaz uzaktan falan dedi her aşamayı göreceksin dedi bir arkadas var bu sıteden yorum yaptı ıse yaradı falan demıstı kısmetı acılmıs hatta suan cıddı konustugu bırı varmıs evlencekmıs falan fılan.

xabdullah42

Kayıtlı Üye
İş
Grafik Tasarımcı
Cevabınız için çok teşekkür ederim.Tılsımlı eşyaları saklıyoruz bunda hemfikirim benim kastettiğim herhangi bir majikal işlem yapmayıp aldığımız pembe kuvars ametist vs gibi taşlardı. Yani bunlarıda mı saklayacağız?
o taşların etkisi varmı ya bende almak ıstıyorum kısmet şans için yay burcuyum hangı tası onerırsın

NaBe

Kayıtlı Üye
Malesef arkadaş her ne kadar bilgili olursa olsun para karşılıgını yapmayıp Allah icin yapıyorum demesi cok abest geldi bana.. Büyü çalışmalarında masum göstermek icin Allahın adıyla insanları kandırmaları etik değil.. büyü yaptırıp yaptırmamak sizin elinizde herkes kendinden mesuldur.. yaptığı büyünün hatalı olduğunu değilde arkadaşın Allahın adıyla büyüyü masum gösrmesine sadece tepki gösterdim

Seraphine

Kayıtlı Üye
Büyü kavramı bundan biraz daha farklı olabilir aslında. yani tabii ki Urum'un dediği doğru ama inanca göre başka açılarda bulabilirsin. Mesela sahip olduğun enerjiyi bir olayı değiştirmek için yönlendirirsen bu büyü olur mu? Yoksa sadece sahip olduğun imkanı mı kullanmış olursun? Anlamlar değişebiliyor. Şahsen o tür insanların çokta doğru söylediğini düşünmüyorum.

Benim bahsettiğim taşlar daha farklıydı aslında. Tılsımlar için farklı alfabeler ve şekil şemaları kullanılır. Normal bir doğal taş konusunda da bazı özel durumlar var tabii ama o kadar hassas davranılması gerekmiyor.

gökay1

Kayıtlı Üye
İnternette ki hoca olayı bana biraz saçma geliyor. Bu tür yeteneklere sahip olan insanlar elbette ki yeteneklerini belli bir ücret karşılığında sunabilir ama bu şekilde değil. Böyle bir şey yaptığınız taktirde sadece dolandırılmış olursunuz, iyileşmiş değil.

Taşlar kullanılarak yapılan tılsımlar genelde çevresel etkili olur, bu yüzden taşlara yapılır zaten. Çevresel etkili bir koruma tılsımı veya tam aksine evde ki huzuru baltalamaya yönelik bir tılsım apaçık bir şekilde bulundurulamaz. Enerjiyi gizlendiği yerden yaymaya programlı gibi düşünün. Bahsettiğim enerji değişimi normal insanların yapabileceği bir şey değil zaten, belli konularda ilerleyen kişiler bazı yöntemler ile farklı bir frekans oluşturuyor ve o tılsımın amacı bambaşka bir şeye dönüşebiliyor. Yine de en güvenli yol tılsımın çeşidine göre üzerimizde taşımak veya gizlemektir.
Demek istediğim majikal işlem yapılmayan taşlarıda mi saklıyoruz mesela pembe kuvars aldık onu temizleyip enerji yükledik saklamamız mı gerekiyor?

gökay1

Kayıtlı Üye
yok internetten değil zaten bu hoca bir şehirde yaşıyor batı majisine hakimmiş urumun yaptıgı yoruma göre havasada sahip. bu hocanın bir öğrencisi var o idare ediyor insta hesabını adresını falan vermıstı ama ınternettende yapıyormuş malzeme parası 600tl istedi kısmet ve eskı sevgılı donme ıcın ardından ıstersem gonlumden koparsa para verebılırsın vermesende olur bız hayır ıcın yapıyoruz dedı... özelden atabılırım resmi tekrardan... yada urum ızın verırse buraya tekrar atayım sonucta adam ınstada paylasmıs zaten 40-50kısıde begenmıs ///// 2.soruma gelırsek yanı kısmet acma büyüye giriyor.. tahmın etmıstım sonucta bende mantıken dedım kı kendıme : "sonucta kaderını degıstırıyorsun bu büyüdür".... ozaman uzak dururum

düzeltme : 15gün falan surcek dedı senle bırlıkte belırlı bır saatte uygulama yapacaz uzaktan falan dedi her aşamayı göreceksin dedi bir arkadas var bu sıteden yorum yaptı ıse yaradı falan demıstı kısmetı acılmıs hatta suan cıddı konustugu bırı varmıs evlencekmıs falan fılan.
batı majisi ve havas uygulamaları birlikte yapılamaz diye biliyorum yani ikisinden birini seçmen lazım ya da yapılabiliyor mu sayın urum?

Seraphine

Kayıtlı Üye
Demek istediğim majikal işlem yapılmayan taşlarıda mi saklıyoruz mesela pembe kuvars aldık onu temizleyip enerji yükledik saklamamız mı gerekiyor?
Hayır. Eğer bir kolye veya yüzük ise teninize yakın tutmalısınız zaten. Eğer büyük bir parça alınmışsa odanızda veya istediğiniz bir bölge de açık bir biçimde tutabilirsiniz.