Bu başka cinlerden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Bir tanıdığım var. 10 yaşından beri içine cin girmiş. İlk öncelerinde içine cin girdiği bilinmiyordu, yaşı irerledikçe cin bedenine hakim oluyordu. Mesela eskiden sadece gözünü kırpmada gariplik vardı. Sonra onun ağzından konuşmaya başladı. Adam babasına küfür ediyor (cin ediyor ağzından). Yolda giderken karşıdan gelen kızlara sataşıyor. En önemlisi insanları tanıyor olmasıdır. İşin garip yanı ise adam dindar birisi ve namazlarını her vakit kılıyor, kuran okuyor. Cin bu adamı engellemeye çalışıyor. Mesela bir yere giderken o işin olup olmayacağını önceden söylüyor ve dediği doğru çıkıyor. Bir seferinde adam kuran okuyup uykuya dalmış (kuranda üzerinde kalmış). Adam kedilerin sesine uyanmış. Penceresinin önünde 15-20 kedi ses ediyor (cinler kedi kılığına sürekli girir). Bu adamın iki çocuğu var. Küçük yaşlarında çocuklarınada gözükmüşler. Adamın şimdi elleri, başınıda cin idare ediyor. Kendisini idare etmekte zorluk çekiyor. Adamı götürmedikleri yer kalmamış. İrana götürmüşler ilimli birisinin yanına ve adam dua yazarken cin ona da küfür etmiş ve "yazma bir faydası olmayacak" demiş. İlimli dediğim adamda cinlerle iş görüyor ve onun söylediğine göre mümin cinleri kafir cini çıkartmak için gönderdim. Ancak bu adi bir cin değil. Adamın şimdi 40-45 yaşı var ve hala eziyyet çekiyor. Hayatdan tamamen uzaklaşmış ölümü bekler gibi. İşin tuaf yanıysa adam bi şey yapmamış yani cin çağırmak gibi şeyler. Cin adi bir cin değil. Bu adamı bir çokları tanıyor. Ben bu adamı bir kaç sefer gördüm. Uzaktanda olsa şahit oldum. İnşallah bir gün o adamla konuşmak istiyorum yani cinle. Cin Allaha küfürler ediyor. Yani bazılarınız diyorsunuz ki, cin çağırıp sonra geri yollarım. Sonra içinize girerse ne yapacaksınız? Dayım bu adamla arkadaş ve beni bir gün onun yanına kendi isteğimle götürecek. Sizce bu ne ola bilir ve ne yapıla bilir? Adam ne yaptıyca kurtulamadı...

quanttum

Kayıtlı Üye
Buyuk ihtimalle buyuklerinden birisinin musallatini cekiyor ve giren musallat eski ifritlerden olmali allah korkusuz iblislerden. Cok buyuk alimler vardir anvak ikametleri azzakradir. Gidemezsiniz. Ancak her derdin de bir dermani vardir. Mutlaka. Asr kadar eski kafir ifritler.

mysen13

Kayıtlı Üye
Onu düzeltebilecek çok kişi tanıyorum belki 1 senede düzeltir ama eminim düzelir .Musallat olayları bir süre ilerledikçe o kişide daha çok sarar ve çok büyük ilim sahibi insanlar kurtarabilir anlayacağınız hastayı ilk zamanlarda kurtarmak daha kolaydır cinler o kişiyle eğlenir ve sıkılınca öldürür .Örnek vermek gerekirse :Musallatlı kişi birgün arabayla giderken cin direksiyonu birden çevirir çünkü artık ordan sıkılmıştır öldürmek ister .
Selametle ..

pako_

Kayıtlı Üye
Anlattığınız kişi hangi şehirde yaşıyor,bu konuda yardımcı olabilirim ücret almadan.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Azerbaycanın, bakü şehirinde yaşıyor. Her yolu denedi ama bir türlü çıkmıyor. Artık umudunu yitirmiş durumda ne yapacağını bilmiyor. Akşamlar uyuyurken karısını boğuyor. Uyumasına bile izn vermiyor. Gittiği yerlerin birinde birisi şöyle söylemiş: "Bu adama vergi verilecekmiş ve cinde bunun karşısını almış". Azeri olduğumdan bazı sözleri net yazamaya bilirim kusura bakmayın.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Böyle ağır durumları ancak deneyimli kişiler çözebilir.Uzman,deneyimli bir kişi cini bedenden alabilir.Cin vücudun kontrolünü aldığı için vücuda etki lazım işlem yaparken.Aşırı derecede güçlü olurlar,deli gücü denir ya öyle.Acıyı hissetmezler.İşlem yaparken gerekirse elleri,ayakları bağlanacak.

Sonra da ayet-el kursi,nas,felak,sebe surelerini okuyacaksın.Cin de rahatsız olacak vücutta sıkışacak.Bu uygulamaları cin yoluyla çözmek kolay değil.Yani benle çalışan bir cinin gidip o bedenden cini çıkartması kolay bir işlem değil.En rahat yol sure yoludur.Eğer bağlamazsan o kişi sana saldırırsa elinden kurtulamazsın.

Ya da bir kaç kişi tutacak o kişiyi.Ama işlem 10 dakikalık işlem değil.10 dakika da cinin çıktığı nerede görülmüş.

Agita

Kayıtlı Üye
Cin çıkarmak zor degil ugraş ve disiplin gerektiren bir şey.. Kişi hayata baglanırsa o kendiliginden gider.. Zayıf karakterli kişilerin içine girerler kişi ne kadar hayata baglıysa Allaha degil bak hayata yaşama o kadar güçlü olur onlara karşı.. Mutluluk ve huzurla kurtulur.. Arş duvasını okuyum bu ifriti cehenneme göndermeni diliyorum tüm adlarınla demeside yeterlidir aslında =_=

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, uzmanlar bile çıkaramıyorlar. Bu benim ya da başkasının yapa bileceği bir iş değil. Adam kuran okuyor bir şey olmuyor, namaz kılıyor bir şey olmuyor yani çıkmıyor. Bu kolay çıkacak cinlerden değil. İyi bir uzman bulmak lazım ama Azerbaycanda böyle bir uzman yok bildiğim kadarıyla.

Agita

Kayıtlı Üye
Kuran okuyarak cin çıkmaz. Kuran bir ögretidir. Davranışlarına ve ahlakına hitap eder.. Seni duaların korur. Ondan dolayı kuran okunması iyidir şans getirir iyi hareketlere megilletirir ama cinleri falan kovmaz.. Kuranın cinleri kovmadaki tek bir yanı olabilir oda kişiyi huzura kavuşturmasıdır ki anlıyarak okuyorsa olur bu.. Siz çok büyütüyorsunuz cinleri gözlerinizde =_= Heleki yorumlardan çogu fantezi tamamen adama bak canı sıkılır öldürür diyor hee hee cinler öyle şeyler yapabiliyorken bunca insan yaşıyor.. Fantastik hareketlere yer yok En üstün varlıgız biz ondan fazla abartmayın.. Kenzül arş okuyup kurtulmayı dielrse kurtuluuuur.. Ama düzgün diliycek senin tüm adlarından dilerimki kurtarsın beni diycek..

pako_

Kayıtlı Üye
Her kuran okuyunca cin kaçıcak diye bi şey yok.Unutma ona musallat olan cin zaten haşa Allah'ı tanımıyor kurandan neden çekinsin.Ateist birine Allah'ını seversen demek gibi bi şey.O işin ilmi farklı kuran farklı.Dediğim gibi yardımcı olabilirim ama Türkiye'de değilsiniz üzgünüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...