Birinin kalbini aşkınla yakmak için...

urmia

Banlı Kullanıcı
Ya burda yapar mısınız yapmaz mısınız ya da doğru yanlış tartışması yapılmıyor ... Yoksa ben mi yanlış anlıyorum... Tartışma forumu mu? Çok ilginç! Herkes dilediğini yapmakta özgür sonuçlarına da kişiler katlanır...Benim yaptığımın bedelini nihayetinde bir başkası ödemez!

Meyra

Banlı Kullanıcı
Ya burda yapar mısınız yapmaz mısınız ya da doğru yanlış tartışması yapılmıyor ... Yoksa ben mi yanlış anlıyorum... Tartışma forumu mu? Çok ilginç! Herkes dilediğini yapmakta özgür sonuçlarına da kişiler katlanır...Benim yaptığımın bedelini nihayetinde bir başkası ödemez!

Tartıştığımız kim söyledi ? herkes dilediği yapmakla özgürse ben yapmam dedim.. siz yada bir başkası yapmasın demedim..
sürekli yazdıklarınıza başka bir türlü savunup duruyorsunuz.
burası özgür ve herşeye herkese açık forumsa herkes istediğini
yazar onaylanır yada onaylanmaz. bende burda düşüncelerimi
açık ve net yazarım olumlu yada olumsuz...eğer yazdıklarınıza cevap
veriliyor yada onaylamıyorsunuz o zaman ortaya yazı yazmayın..

urmia

Banlı Kullanıcı
Yapmayanın ne işi var maji bölümünde? Çok ilginç doğrusu...Her neyse dedim ya TARTIŞMAYACAĞIM...

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Yapmayanın ne işi var maji bölümünde? Çok ilginç doğrusu...Her neyse dedim ya TARTIŞMAYACAĞIM...

Size maji uygulamayın diyen olmadı Sayın urmia ,burda ne işiniz var diyen de olmadı , ne yazık ki burdasınız diyoruz sadece. Maji uygulamak başka, yanlış hareket etmek başka... burdaki ince çizgiyi ayırt edemediniz siz.

Voy

Kayıtlı Üye
Burada yapılan şeyin doğruluğunu ya da yanlışlığını tartışmayacağım! Eğer yapılanlar geri dönüyorsa bunu işlem yaptığım insana hatırlatacağım! Bana yapıldı ve ben de yaptım...Umarım açıklayıcı olmuştur!

Bence bu usluba gerek yokmuş ,siz açıkça yaptığınızı paylaşmışsınız karşıdanda açıkça fikir gelmiş .

urmia

Banlı Kullanıcı
Gördüğüm üzere bi gruplaşma söz konusu ...Devam edin... Rahat olun ;) Buraya gelende kabahat...

hasantariq

Kayıtlı Üye
İş
gıda
birini kendine aşık etmek istiyorsan bir beyaz mendil alacaksın eline mendilin kenarlarındaki dkişli yerleri keseceksin atacaksın sonra mendile 41 fatiha okuycaksın. okumadan önce de şu kişinin beni sevmesi için okuyorum diye niyet edeceksin. okuma bittikden sonra da ya çantanda taşıycaksın mendili yada cebinde en fazla 1 hafta veriyorum vesselam. bu arada Allah'an başka ilah olmadığını hepimiz biliyoruzdur umarım.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
birini kendine aşık etmek istiyorsan bir beyaz mendil alacaksın eline mendilin kenarlarındaki dkişli yerleri keseceksin atacaksın sonra mendile 41 fatiha okuycaksın. okumadan önce de şu kişinin beni sevmesi için okuyorum diye niyet edeceksin. okuma bittikden sonra da ya çantanda taşıycaksın mendili yada cebinde en fazla 1 hafta veriyorum vesselam. bu arada Allah'an başka ilah olmadığını hepimiz biliyoruzdur umarım.
Konu ile alakası nedir yazdıgınızın? Ayrıca vermiş oldugunuz formülün kaynagını belirtmek durumundasınız.

hasantariq

Kayıtlı Üye
İş
gıda
Konu ile alakası nedir yazdıgınızın? Ayrıca vermiş oldugunuz formülün kaynagını belirtmek durumundasınız.

konu başlığı "birinin kalbini aşkınla yakmak için.." diye gördüm ondan böyle birşey yazdım. yoksa siz hangi konuya yorum yaptığınızın farkında değilmisiniz? Ayrıca kaynak istemişsiniz. yanımda bulunan cin taifesine ait alimlerden öğrendim mahsuru yoksa kaynağım bu. selametle kalınız.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
konu başlığı "birinin kalbini aşkınla yakmak için.." diye gördüm ondan böyle birşey yazdım. yoksa siz hangi konuya yorum yaptığınızın farkında değilmisiniz? Ayrıca kaynak istemişsiniz. yanımda bulunan cin taifesine ait alimlerden öğrendim mahsuru yoksa kaynağım bu. selametle kalınız.
Üslubunuzu düzeltin. Önce saygılı olun ki, saygı görün. Burada kaynaksız bilgi alışverişi yasaktır. Muhalefet olmadan önce, kuralları okuyun ki böyle zor duruma düşmeyin.

Ahmet63

Kayıtlı Üye
Sayın kontejyan kırmızı ile alıntı yaptığı yerin konu ile ne alakası olduğu sormuş.Sanırım siz farkında değilsiniz.

yuncarb

Kayıtlı Üye
önce yanan mumu eğip kendi diline bi defa dök sonucunu bana söle ondan sonra ben sana sölerim nolucanı kendini akıllı mı sanıyosun milletin dilini yaktırıp lal ediceksin ayıptır kandırma milleti